Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kometa si vymýšlí, tvrdí havířovský Flašar

9 2004
Havířov - Hokejisté Havířova chtějí zápas 30. kola, ve kterém marně čekali na Kometu Brno, kontumovat ve svůj prospěch. Havířovští nesouhlasili s náhradním termínem utkání a teď čekají na rozhodnutí sportovně-technické komise. Proč nevyjdou soupeři vstříc? "Brno si vymýšlí," tvrdí havířovský trenér Aleš Flašar.

"V úterý, tedy večer před zápasem, jsem byl shodou okolností za dcerou v Brně a stavil jsem se i na tréninku Komety. Chyběl jí pouze brankář Smolka. Že by přes noc všechny skolila chřipka? To je trochu divné," potnamenal Flašar.

Na rozhodnutí komise si však musí Havířovští minimálně do 14. ledna počkat. Případ se bude projednávat až příští středu. Ředitel soutěže Stanislav Šampalík týmům navrhoval, aby se domluvily na novém termínu (19. leden), ale s tím Havířov nesouhlasil.
 
Generální manažer havířovského klubu Pavel Prorok také s novým zápasem nesouhlasí. "Z Brna nám volali ve středu v půl desáté dopoledne, že mají málo hráčů. To je přece pozdě!" zlobil se Prorok. "A kdo by nám uhradil vynaložené náklady? Požadujeme kontumaci."

Zástupci Komety tvrdí, že nemohli do Havířova přijet, protože jim onemocnělo chřipkou devět hráčů základní sestavy. "Už dva dny to tak vypadalo a v noci před zápasem chřipka propukla. Ráno se nás sešlo devět, neměli jsme brankáře. Ve středu se zrovna hraje i druhá liga, neměli jsme kde brát. Hrát jsme nemohli," tvrdil trenér Leoš Zajíc.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze