Soči si vypracovalo náskok 4:1 a vedlo až do závěru 59. minuty, kdy se povedlo hostům vyrovnat na 5:5. Na povedené stíhací jízdě Jekatěrinburgu se pátým gólem v sezoně v 58. minutě podílel i Koukal. Rozhodnutí padlo v úvodu 62. minuty, kdy za Koukalova přispění skóroval v přesilové hře Nikolaj Timašov.
Jekatěrinburg se dostal na druhé místo Charlamovovy divize za Magnitogorsk, který porazil Togliatti 3:2 po samostatných nájezdech i díky trefě Tomáše Filippiho, jenž v polovině utkání vyrovnal na 1:1. V rozstřelu rozhodl o výhře Metallurgu nejproduktivnější hráč soutěže Sergej Mozjakin.
Nejlepším týmem KHL je Jaroslavl, která zdolala Chanty-Mansijsk 3:1 a po nedávné sérii pěti porážek vyhrála potřetí za sebou. U posledního gólu zápasu, který dal Lokomotiv do prázdné branky, asistoval Jiří Novotný.
Omsk podlehl 1:3 na ledě Spartaku Moskva i kvůli velké chybě brankáře Denise Kostina, který ve 22. minutě rozehrál puk přímo na hokejku Jevgenije Bodrova, jenž poslal domácí tým v oslabení do vedení 2:1. Dvacetiletého ruského gólmana pak vystřídal Dominik Furch, jenž pochytal 25 střel a inkasoval pouze jednou, ale jeho spoluhráči už další branku nepřidali.
Kontinentální liga
Magnitogorsk - Lada Togliatti 3:2 po sam. nájezdech (za domácí Filippi 1+0)
Ufa - Kazaň 4:2
Čerepovec - Slovan Bratislava 1:2
Jaroslavl - Chanty-Mansijsk 3:1 (za domácí Novotný 0+1)
Jokerit Helsinky - Barys Astana 2:0
Spartak Moskva - Omsk 3:1 (za hosty Kempný 0+1)
CSKA Moskva - Záhřeb 3:1
HK Soči - Jekatěrinburg 5:6 v prodl. (za hosty Koukal 1+2)
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Magnitogorsk | 33 | 13 | 8 | 1 | 11 | 100:78 | 56 |
2. | Jekatěrinburg | 34 | 11 | 5 | 9 | 9 | 86:99 | 52 |
3. | Kazaň | 33 | 12 | 5 | 5 | 11 | 80:75 | 51 |
4. | Nižněkamsk | 33 | 11 | 4 | 7 | 11 | 67:68 | 48 |
5. | Chanty-Mansijsk | 35 | 12 | 5 | 0 | 18 | 66:96 | 46 |
6. | Čeljabinsk | 33 | 7 | 9 | 2 | 15 | 65:78 | 41 |
7. | Lada Togliatti | 33 | 11 | 1 | 5 | 16 | 68:85 | 40 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Novosibirsk | 33 | 14 | 7 | 6 | 6 | 86:72 | 62 |
2. | Omsk | 34 | 13 | 4 | 8 | 9 | 83:75 | 55 |
3. | Ufa | 32 | 15 | 4 | 0 | 13 | 98:88 | 53 |
4. | Vladivostok | 33 | 15 | 2 | 3 | 13 | 77:87 | 52 |
5. | Barys Astana | 34 | 12 | 2 | 6 | 14 | 84:100 | 46 |
6. | Chabarovsk | 33 | 10 | 3 | 3 | 17 | 57:71 | 39 |
7. | Novokuzněck | 33 | 7 | 0 | 10 | 16 | 68:100 | 31 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 32 | 18 | 1 | 3 | 10 | 84:71 | 59 |
2. | Záhřeb | 35 | 12 | 4 | 6 | 13 | 87:91 | 50 |
3. | Petrohrad | 31 | 14 | 2 | 2 | 13 | 81:75 | 48 |
4. | Slovan Bratislava | 35 | 11 | 6 | 3 | 15 | 84:89 | 48 |
5. | Dinamo Minsk | 32 | 12 | 2 | 4 | 14 | 74:84 | 44 |
6. | Spartak Moskva | 32 | 11 | 3 | 4 | 14 | 78:86 | 43 |
7. | Dinamo Riga | 32 | 7 | 6 | 5 | 14 | 76:83 | 38 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jaroslavl | 34 | 21 | 2 | 2 | 9 | 87:52 | 69 |
2. | CSKA Moskva | 32 | 19 | 3 | 2 | 8 | 88:53 | 65 |
3. | Nižnij Novgorod | 32 | 15 | 5 | 5 | 7 | 88:66 | 60 |
4. | Dynamo Moskva | 32 | 14 | 5 | 2 | 11 | 92:69 | 54 |
5. | HK Soči | 32 | 13 | 2 | 5 | 12 | 80:75 | 48 |
6. | Viťaz Podolsk | 32 | 10 | 6 | 2 | 14 | 66:78 | 44 |
7. | Čerepovec | 31 | 9 | 5 | 1 | 16 | 74:80 | 38 |
Švédská liga, 20. kolo
Färjestad - Linköping 3:1 (za domácí Gulaš 0+1)
HV 71 - MODO Hockey 3:1
Lulea - Brynäs 5:4
Skelleftea - Karlskrona 4:2
Örebro - Djurgaarden 3:4 (za domácí Krejčík 1+0)
Rögle - Frölunda 2:5
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Frölunda | 20 | 14 | 3 | 0 | 3 | 78:40 | 48 |
2. | Skelleftea | 20 | 13 | 3 | 1 | 3 | 64:41 | 46 |
3. | Brynäs | 20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 68:52 | 38 |
4. | Färjestad | 20 | 7 | 4 | 6 | 3 | 54:52 | 35 |
5. | Linköping | 20 | 8 | 4 | 2 | 6 | 57:52 | 34 |
6. | Växjö | 19 | 9 | 2 | 2 | 6 | 54:49 | 33 |
7. | Djurgaarden | 20 | 9 | 1 | 4 | 6 | 52:48 | 33 |
8. | Örebro | 20 | 8 | 2 | 2 | 8 | 56:52 | 30 |
9. | HV 71 | 20 | 7 | 3 | 1 | 9 | 53:51 | 28 |
10. | Lulea | 20 | 7 | 2 | 1 | 10 | 52:63 | 26 |
11. | Rögle | 20 | 6 | 1 | 3 | 10 | 43:56 | 23 |
12. | Malmö | 19 | 5 | 1 | 2 | 11 | 46:61 | 19 |
13. | MODO Hockey | 20 | 4 | 1 | 2 | 13 | 51:76 | 16 |
14. | Karlskrona | 20 | 1 | 1 | 3 | 15 | 45:80 | 8 |
Finská liga
KalPa Kuopio - IFK Helsinky 2:3
Kouvola - TPS Turku 3:0
Lukko Rauma - Ässät Pori 3:4 po sam. nájezdech
Sport Vaasa - Hämeenlinna 0:2 (Polák 0+1)
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Tappara Tampere | 24 | 13 | 3 | 3 | 5 | 74:50 | 48 |
2. | Kärpät Oulu | 23 | 14 | 1 | 2 | 6 | 70:52 | 46 |
3. | IFK Helsinky | 24 | 11 | 6 | 1 | 6 | 72:56 | 46 |
4. | Lukko Rauma | 24 | 11 | 4 | 2 | 7 | 60:46 | 43 |
5. | KalPa Kuopio | 24 | 10 | 3 | 3 | 8 | 47:41 | 39 |
6. | TPS Turku | 24 | 11 | 1 | 3 | 9 | 62:54 | 38 |
7. | Kouvola | 24 | 8 | 3 | 4 | 9 | 51:65 | 34 |
8. | SaiPa Lappeenranta | 22 | 9 | 2 | 2 | 9 | 61:58 | 33 |
9. | Jyväskylä | 25 | 10 | 1 | 1 | 13 | 53:61 | 33 |
10. | Ilves Tampere | 24 | 8 | 3 | 2 | 11 | 57:56 | 32 |
11. | Ässät Pori | 25 | 8 | 2 | 4 | 11 | 54:59 | 32 |
12. | Sport Vaasa | 24 | 8 | 3 | 2 | 11 | 55:61 | 32 |
13. | Pelicans Lahti | 24 | 8 | 1 | 5 | 10 | 51:65 | 31 |
14. | Blues Espoo | 22 | 6 | 3 | 3 | 10 | 42:57 | 27 |
15. | Hämeenlinna | 25 | 6 | 2 | 1 | 16 | 50:78 | 23 |
Švýcarská liga, 24. kolo
Ambri-Piotta - Biel 2:1
Davos - Kloten 3:1
Fribourg-Gottéron - Ženeva 2:4
Lausanne - Bern 0:1
Zug - Lugano 3:4
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Zug | 22 | 13 | 1 | 2 | 6 | 75:50 | 43 |
2. | Curych | 23 | 12 | 2 | 3 | 6 | 76:62 | 43 |
3. | Davos | 24 | 13 | 1 | 2 | 8 | 81:68 | 43 |
4. | Fribourg-Gottéron | 24 | 13 | 2 | 0 | 9 | 75:66 | 43 |
5. | Ženeva | 23 | 11 | 3 | 1 | 8 | 69:60 | 40 |
6. | Bern | 24 | 10 | 2 | 0 | 12 | 73:69 | 34 |
7. | Lugano | 24 | 9 | 2 | 3 | 10 | 67:72 | 34 |
8. | Kloten | 24 | 10 | 1 | 0 | 13 | 68:73 | 32 |
9. | Lausanne | 23 | 9 | 1 | 2 | 11 | 48:61 | 31 |
10. | Ambri-Piotta | 23 | 9 | 1 | 1 | 12 | 64:75 | 30 |
11. | Biel | 24 | 6 | 2 | 2 | 14 | 54:84 | 24 |
12. | Langnau | 22 | 7 | 0 | 2 | 13 | 66:76 | 23 |