Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kouče Chalupu teď čeká prvoligová Třebíč

16 2001
T ř e b í č - Nepřesvědčivé výsledky hokejistů Horácké Slavie v letošní sezoně a jejich nelichotivé postavení v aktuální tabulce 1. ČP ligy přinutily v neděli vedení třebíčského klubu k okamžitému odvolání dosavadní trenérské dvojice Kamil Pokorný, František Zeman. Za jejich nástupce byli vybráni Milan Chalupa a Radek Novák. Třebíč se po nečekané sobotní prohře na ledě posledního Šumperku propadla s bilancí jedenáct vítězství, sedm remíz a třináct porážek až na desáté místo prvoligové tabulky a na osmou příčku, která zaručuje postup do play off, ztrácí tři body.
Nepřesvědčivé výsledky hokejistů Horácké Slavie v letošní sezoně a jejich nelichotivé postavení v aktuální tabulce 1. ČP ligy přinutily v neděli vedení třebíčského klubu k okamžitému odvolání dosavadní trenérské dvojice Kamil Pokorný, František Zeman. Za jejich nástupce byli vybráni Milan Chalupa a Radek Novák.

Třebíč se po nečekané sobotní prohře na ledě posledního Šumperku propadla s bilancí jedenáct vítězství, sedm remíz a třináct porážek až na desáté místo prvoligové tabulky a na osmou příčku, která zaručuje postup do play off, ztrácí tři body.
Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze