Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Kouzelník s hokejkou 2. Útočník Chicaga parodoval slavnějšího parťáka

KDO S KOHO. Jaromír Jágr z Bostonu (vlevo) a Brandon Bollig z Chicaga uhánějí za pukem. | foto: Reuters

30 2013
V polovině září uchvátil hokejový svět šikula Patrick Kane, který v krátkém klipu předvedl svou zručnost s hokejkou. Jeho parťák z Chicaga Brandon Bollig ho zkusil napodobit a byla z toho komedie.

Po zhlédnutí videa je jasné, že jde o parodii, ovšem jestli to byl původní záměr, o tom se dá pochybovat. Bollig vyzkoušel podobné číslo jako Kane, který dostal jasný úkol: "V kruhu máš několik puků a kličkuj."

Měl problémy už v prvním levelu, puk mu dvakrát utekl z čepele. Jednou ho zachytil, podruhé už ne. Ve druhé úrovni už narážel do kotoučů po prvních dvou kličkách a vztekle praštil hokejkou o led.

Nakonec ho čekalo to nejtěžší, háčky mezi padesátkou puků a byla z toho pěkná polízanice. Útočník Chicaga boural jednu překážku za druhou, až se mu z toho množství puků podlomila kolena.

Tohle zkrátka nedám, vzdal to Bollig, jenž si rezignovaně lehl na zem a "plaval" mezi puky. Aby byl remake Kaneova čísla dokonalý, musel příjít ještě závěrečný kousek: zvednutí puku na čepel a rána na kameru.

To už Bollig svou nešikovnost přehání a vztekle hází kotouče ručně. Když zjistí, že to nepůjde, odjede ze záběru a za pár vteřin stojí přímo před kamerou, kterou shodí ručně. Na původní verzi Kaneova videa se podívejte ZDE.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze