Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Krajči: Nikdo z nás by Ústí nepotopil

Róbert Krajči | foto: Martin AdamecMF DNES

17 2008
Ústí nad Labem - Mnohé to šokovalo. Na útočníka Róberta Krajčiho, který dal v prvním utkání baráže o hokejovou extraligu Mladé Boleslavi hattrick, nezbylo v třetím duelu série místo v ústecké sestavě.

Úterní porážku Lvů 0:4 sledoval jen z tribuny. "Zaskočilo mě to. I trochu mrzelo. Chtěl jsem hrát. Ale vysvětlení trenérů beru," tvrdí Krajči.

Votruba s Evanem ho vyřadili ze sestavy kvůli trestům, které posbíral v druhém zápase baráže v Ústí.

"Dostal jsem desítku, předtím ještě dvouminutový trest. Hned po zápase jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu. Byl jsem plný emocí, už to nezměním. Trenéři řekli, že mám vychladnout a soustředit se na další zápas."

Nastoupí Krajči dnes v Boleslavi? "Na tréninku jsem hrál v útoku s Čalounem a Nedorostem, tak jsem zvědavý. Ale věřím, že hrát budu a třeba zase pomůžu gólem."

Branku už Ústí nevstřelilo 120 minut. "Neřekl bych, že Růžička předvádí nějaké zázračné zákroky. To my málo střílíme, nejsme důrazní. Hodně toho pochytají i obránci, hrají obětavěji. Musíme se víc cpát do brány, čapnout se jakýmkoliv gólem," radí Krajči.

Hodně negativně vnímají průběh baráže s Boleslaví fanoušci. Mnozí hráče podezírají, že zápasy vypouštějí schválně. "Něco jsme o tom slyšeli. Jedno vím ale jistě. Nikdo z nás by Ústí nepotopil," tvrdí.

Boleslav převrátila stav prolínací soutěže na 2:1, ale ústečtí hokejisté pořád věří, že extraligu zachrání.

"Nejsme skleslí ani odevzdaní. Musíme se vrátit k tomu, co jsme hráli první zápas," velí Krajči.Najdete na iDNES.czmobilní verze