Kropáč se pořádně zlobil na sudího Bolinu

11 2001
Havířov - Kvůli zlomenému malíčku havířovský útočník Radoslav Kropáč vynechal sedm zápasů. Pořád jej nemá doléčený, hraje se sebezapřením. I tak střílí góly. V úterním utkání s Plzní (5:5) dal stejně jako v minulém zápase s Kladnem jeden. Ale malíček mu málem zlomili znovu. Dostal do pravé ruky sekeru, těžce se zvedal z ledu. Sudí Bolina nereagoval, Kropáč se velmi zlobil. "Plzeňští mě v závěru dvakrát jasně faulovali a nic," čertí se Kropáč. Další zpravodajství ze 32. kola extraligy

"No a nás Bolina poslal půl minuty před koncem do čtyř za běžný zákrok. Ovlivnil zápas, pískal hrozně."

Nad Plzní jste ale před poslední třetinou vedli 5:2. Takový náskok jste přece  neztratili jen kvůli rozhodčímu...
Přestali jsme hrát. Dvě třetiny jsme byli lepší, zasloužili jsme si nad Plzní vyhrát, ale nepodařilo se to.

Byli jste nervózní? Nebo jste si mysleli, že je rozhodnuto?
To ne. Těžko se k tomu něco říká. Šli jsme do toho, moc jsme chtěli ukončil plzeňskou sérii vítězství. V poslední třetině nám to ale nešlo, jen jsme vyhazovali puky.

V 54. minutě jste dostal desetiminutový osobní trest, jak jste prožíval závěrečné drama na trestné lavici?
Bylo to moc napínavé. A co jsem Bolinovi řekl? Ani nevím. Rozzlobilo mě, že dvakrát za sebou Plzni nepísknul jasný faul.

Znovu jste dostal do zraněného malíčku, co s ním máte?
Nevím, možná je zase zlomený. Jen doufám, že to tak zlé nebude.