Lev - Jaroslavl 3:0 (2:0, 0:0, 1:0), konec utkání
Konec utkání
59:30
Domácí dohrávají utkání v obranném pásmu soupeře.
58:07
Tresty Hosté neunáší výsledek, a tak zbytečně faulují. Platt vyloučen na 2 plus 10 minut za faul na Thörnberga.
38:02
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 3:0! Kapanen se důrazem dostal k dorážce své střely a z předbrankového prostoru definitivně rozhoduje o vítězi dnešního utkání.
56:53
Ševc zpět na ledě.
56:39
O´Byrne zblokoval přihrávku na volného Galimova a o pár vteřin později Vehanen kryje střelu Platta.
55:47
Němec odpaluje puk přes všechny čáry, teď domácí přežili velký tlak hostujícího celku.
54:52
Tresty Ševc fauloval ujíždějícího Petrova a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
54:30
Musatov zpět na ledě.
54:21
Řepíkovu střelu krotí Sanford ve své výstroji.
54:02
Domácí se nikam příliš nehrnou a drží puk na svých holích.
52:30
Tresty Zcela zbytečný útočný faul Musatova na Novotného zas o něco snižuje šance hostů na obrat v dnešním utkání.
51:46
Hosté v plném počtu. Domácí si krom šance Thörnberga za pět minut nic vážnějšího nevypracovali.
50:46
Thörnberg dorážkou o kousek minul zcela odkrytou branku hostů.
49:42
Němec pokazil rozehrávku a hosté mají teď puk při vlastním oslabení dlouho na svých holích.
48:02
Domácí se v početní výhodě zatím hodně trápí a měli velké štěstí, že Platt v dobré pozici netrefil odkrytý pravý horní roh Vehanenovy branky.
46:27
Tresty Domácí si zahrají pětiminutovou přesilovou hru, jelikož Ljubuškin byl za srážku s Cingelem vyloučen na pět minut plus dokonce utkání.
46:27
Hostující zadák tvrdě trefil Cingela, který se hodně těžko zvedá z ledu.
45:00
Sekáč se dnes zatím hodně trápí. Domácímu útočníkovi zatím hodně odskakují puky od hokejky a nedaří se mu výrazněji prosadit.
43:10
Gólovka i na druhé straně! Klepiš zasekl na prvém kruhu, nechal projet oba hostující zadáky a poslal přihrávku na zcela volného Ridderwalla, který však netrefil ideálně puk před zcela odkrytou brankou.
41:39
Hosté teď měli stoprocentní šanci. Konkov ujel zcela sám na Vehanena, ale finský brankář betonem chytá kličkou do forhendu.
41:10
Střela Vrány končí v Sanfordově lapačce.
39:34
Sprukts nebezpečně pálil z oblasti pravého kruhu. Vehanen nakonec nemusel zasahovat, puk letěl těsně nad brankou.
38:53
Tresty Teď však už ano. Birner a Jakovlev vyloučeni na dvě minuty trestnou lavici hrubost.
38:34
Drobná rozmíška mezi Ševcem a jedním z hostujících útočníků. Rozhodčí vylučovat nakonec nebudou.
37:37
Čtvrtá řada Pražanů opět nadělala hostům velké problémy při rozehrávce. Cingel dokonce pálil nebezpečně od pravého mantinelu, ale Sanford byl pozorný.
36:13
Plattova střela od modré Vehanenovi nenadělala příliš problémů. Finský gólmana opět působí jistým dojmem.
34:54
Pražané zatím dnes v oslabení působí hodně suverénně a hosty k ničemu nepouští.
33:49
Tresty Ševc vyloučen na dvě minuty na trestnou lavici, domácímu kapitánovi se toto rozhodnutí vůbec nelíbí a diskutuje s rozhodčími.
33:28
Klepiš se teď individuálně dostal do šance, ale střela českého útočníka neměla gólové parametry.
31:49
Platt se stahovačkou dostal do dobré pozice, ale z oblasti levého kruhu trefuje pouze Vehanenovy betony.
31:25
Tempo v druhé třetině hodně opadlo. Gólových šancí na obou stranách je pramálo, především domácí se díky dvoubrankovému náskoku zaměřili na precizní obranu.
30:01
Musatov dělal kličkami za brankou Vehenane domácím velké problémy, Birner s pomocí O´Byrneho nakonec ruského útočníka o puk připravili.
28:34
Averinovu střelu srazil Oystrick hokejkou do ochranné sítě.
27:34
Teď se hraje už několik minut bez přerušení. Hosté se snaží do tlačit do zakončení, ale v jejich rozehrávce lze najít řadu nepřesností.
26:10
Konkovova střela trefila Sekáče do brusle a český útočník s velkými problémy odkulhal na střídačku.

Lev Praha: Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Gragnani, O'Byrne, Nakládal – Zackrisson, Novotný (C), Azevedo – Sekáč, Vrána, Řepík – Birner, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Klepiš – Matai

Lokomotiv Jaroslavl: Lokomotiv Jaroslavl: Stanford – Jakovlev, Kronwall, Višněvskij, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Pašnin, Gorochov (C) – Averin, Apalkoc, Plotnikov – Platt, Petrov, Černikov – Konkov, Kartajev, Galimov – Musatov, Sprukts, Redlihs