LIBEREC - PARDUBICE

Dohrávka 37. kola hokejové 02 extraligy

LIBEREC - PARDUBICE 4:1 (2:0, 0:0, 2:1), konec
60:00
Konec utkání. Liberec zaslouženě vítězí 4:1 a končí čtyřzápasovou vítěznou sérii Pardubic. Sám naopak uspěl po dvou prohrách.
59:00
Minuta do konce, halou zní skandovaný potlesk.
58:19
Liberec odehrál přesilovku v pohodě, prostřídal i třetí formaci. Pardubice jsou v pěti.

Liberec: Pinc - Moravec, Zíb, HUnkes, Krstev, Žabka, Holub, Kočí, Rýgl - Čermák, Kašpařík, Pletka - Bartovič, Pabiška, Víšek - Rapáč, Šachl, Procházka - Vantuch, Dušek, Špaček.
Pardubice: Lašák - Snopek, Šeda, Nakládal, Linhart, Posmyk, Nikolov, Koma, Kolář - Tvrdík, Blažek, Rolinek - Cetkovský, Pucher, Somík - Kolář, Starý, Ondřej - Semorád, Zohorna, Klejna.
56:19
Ještě přesilovka Liberce. POsmyk zboural Pabišku, který sepo levém křídle dral do šance - krosček.
54:57
Potyčka po Lašákově pravici. Nevylučuje se.
54:13
Kolářova střela byla sražena do ochranné síte. Domácí zápas kontrolují.
53:28
Propagační sřelu na Pincevyslal Ondřej. Zápas sleduje 7231 diváků.
52:21
Špaček po velkém závaru neprotlačil zblízka puk do branky.
50:30
Hra se po dvougólovém direktu domácích zklidnila. Natěšení fanoušci skandují Dejte jim bůra
49:00
Liberec zvyšuje na 4:1! A opět střela od modré, kterou vyslal Žabka a Lašák odrazil, Vantuch před brankovištěm uklidil puk zblízka do prázdné branky.
48:41
Pardubice jsou v pěti.
48:03
Liberec zvyšujena 3:1. Lašákneudržel Pletkovu střelu, na odražený puk si najel obránce Moravec a zblízka skóroval. Přesilovka navíc pokračuje.
47:51
Na ledě přibývá emocí. Liberci se přesilovka nevede.
46:31
Při závaru po unkesově střele Lašák puk zalehl.
45:41
Začíná přesilovka Liberce, která po Cetkovského trestu potrvá tři minuty.
44:22
Pardubice snižují - 2:1. Hosté přesilovky využili a z hranice brankoviště dotlačil puk za Pince Linhart.
43:41
Pardubice budou hrát čtyři na tři, minutu a 32 vteřin. Cetkovský dohrál Hunkese, ten narazil do mantinelu a zůstal ležet, na Cetkovského okamžitě skočil v roli mstitele Angel Krstev. Krstev je vyloučen na dvě minuty za hrubost, Cetkovský dostal trest do konce zápasu za vražeí na hrazení.