3. zápas semifinále

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

LIBEREC - PARDUBICE 4:0 (2:0, 1:0, 1:1). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. Liberec vítězí s přehedem 4:1 a snižuje stav semifinálové série na 1:2.
59:36
Pardubice snižují - 1:4. Rána Andreje Novotného po vyhraném buly kazí Hniličkovi čisté konto. Asistence: Divíšek.
59:06
Lašák vyrazil Procházkovu teč. Dohrává se. Halou zní skandovaný potlesk.
57:25
Liberec bez problémů kontroluje závěr zápasu.
55:08
Málem se prosadil i čtvrtý útok v pohodě hrajících domácích. Víšek zpoza branky nahrál Klimentovi. Lašák vytěsnil jeho ránu betonem
54:39
Od modré pálil Korhoň. Hnilička puk bez potíží kryje.
53:32
Hnilička zamezil jistému gólu, když lapačkou zastavil Průchovu střelu zblízka.
53:23
Divíšek trefil holí do obličeje Šmída. Nevylučuje se.
53:08
Liberec je v pěti. Pardubice se v přesilovce vůbec k ničemu nedostaly.
51:08
Přesilovka Pardubic. Ctibor Jech ramenem narazil pardubického Rolínka na hrazení.
49:51
Před Hniličkou se zjevil Průcha, který dostal přihrávku od Hemského. Ale domácí gólman mu dokonale vykryl prostor.
48:08
Pardubice jsou v plném počtu.
47:22
Další šance. Podkonický těsně minul pravou tyč Lašákovy branky. Byl ale zezadu sražen k ledu Hemským.
46:45
Tutovka Liberce. Modrý našel před brankou Rataje, ten ale puk tečoval mimo.
46:08
Další přesilovka Liberce. Bulis fauloval Nováka a je vyloučen za nedovolené bránění.
45:36
Na Lašáka najížděli Novák s Podkonickým, ten byl ale nakonec zablokován a nevystřelil.
45:24
Čáslavovu ránu ještě ze středního pásma Hnilička bez problémů vytěsnil.
44:06
Pardubice se ubránily. Liberec měl dobrou šanci, když se Vaic snažil dorážet při závaru střelu od modré, ale nedostal prostor k přesné střele.
42:06
Přesilovka Liberce. Zpoza Lašákoy branky vyjížděl Klimenta, ale byl přidržen Pácalem.
41:04
Liberec vede 4:0. Havíř ztratil za Lašákovou brankou puk, ten se dostal na modrou k Jirušovi, jenž vypálil a na hraně brankoviště jeho střelu tečoval Vaic. 2. asistence: Novák. Liberci zase vyšel nástup do třetiny. Natěšení diváci skandují: "Dejte jim bůra."
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Místo pardubického náporu přišla v jejím úvodu třetí branka Liberce po parádní akci Podkonického. Liberec zatím zápas bez větších problémů utkání kontroluje.
39:20
Z pravého kruhu pálil Vaic. Lašák vyráží.
38:11
Rataj z rohu nahrál před branku na Patrika Rozsívala, ten ji tečoval na Lašáka, ale nepřekonal jej.
38:03
Pardubice se ubránily. Fischerova rána od modré byla pro Lašáka lahůdkou.
36:03
Přesilovka Liberce. Novák bojoval o puk na útočné modré a Snopek jej trefil hokejkou do obličeje. Je vyloučen za faul loktem?!?
35:07
Z pradubického náporu ujela dvojice Vrbata s Kotalíkem. Vrbata pálil od levého hrazení. Lašák ji kryje.
33:34
Po delší době šance Pardubic. Bulis uvolnil Divíška, ale tomu puk odskočil a Hnilička puk přikryl.