Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
LIBEREC - PARDUBICE 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) Konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Pardubice porážejí Liberec a v tabulce se dostávají před svého dnešního soupeře.
57:50
Do otevřené obrany Pardubic se vydal obránce Duben, jeho ránu Lašák vyrazil a Stanislav Procházka, který chtěl dorážet neuspěl. Za prvé do puku kopl, takže by gól neplatil, a za druhé jeho pokus Lašák stihl zlikvidovat.
56:30
Od čtvrtého gólu Pardubic se hraje bezstarostný hokej. Hnilička si spravil náladu povedeným zákrokem lapačkou proti Bulisově střele.
54:03
Liberec - Pardubice 1:4 Hosté skórují po rychlém protiútoku, Petr Sýkora se trefuje přesně pod horní tyčku a završuje hattrick.
53:35
Po buly se ke střele z prostoru mezi kruhy dostal Kotalík, ale jeho pokus byl sražený na roh.
51:50
Dopita se dostal ke střele z vnitřní části pravého kruhu, ale Hnilička ránu vyrazil betonem a udržel tým ve hře.
50:49
Pardubickému týmu se dobře daří vykrývat střední pásmo, ve kterém zachytávájí zárodky libereckých šancí. Hosté se soustředí především na bránění náskoku, šancí ubylo.
48:30
Další vydařené střídání Kotalíkovy řady. Rozsíval hledal před brankou Kotalíka, ten však z hranice kruhu těsně minul.
47:25
Domácí se snaží zdramatizovat zápas. Podkonický od brankové čáry nahrával mezi kruhy, puk prošel až na modrou k Jirušovi. Liberecký obránce pálil pohotově, ovšem těsně vedle.
46:00
Tlak v pardubickém obranném pásmu si vytvořila Kotalíkova řada. Nejprve se Lašák musel hodně natáhnout po Kotalíkově ráně od mantinelu, pak Nedorost míchal pukem za brankou. Ovšem kombinace domácího týmu končily především v rozích kluziště. Hosté občas předvedli zákrok na hranici pravidel, ovšem nevylučovalo se.
42:20
O vzrušení se postaraly nejisté zákroky gólmana Hniličky. Nejprve nezkrotil Rolínkovo nahození, po něm pálil nepřesně Koukal. Puku se za brankouzmocnil znovu Rolínek, vybruslil si a liberecký brankář jen se štěstním vytěsnil ránu mimo.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny Hraje se v rychlém tempu se šancemi na obou stranách.
39:50
Rozsíval zatáhl puk do pásma, počkal na najíždějícího Vaice, ovšem přihrávku vystihl hostující obránce.
39:33
Konec přesilovky, Liberec se ubránil.
39:00
Domácí se v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho, Duben přihrával na Vaice, ovšem velmi prudce, takže slovenský křídelník jeho přihrávku zpracovat nemohl.
37:33
Tomajko skočil na led a převzal dlouhou přihrávku na útočné modré, byl však v té době šestým hráčem na ledě. Liberec je potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.
36:30
Další šance aktivního Kotalíka. V souboji jeden na jednoho dokázal přebruslit jednoho z pardubických obránců, ránu u pravého kruhu kryl Lašák.
35:13
Rataj vypálil dva metry za modrou, Lašákovi sice prošel puk mezi betony, ovšem odrazil se mimo branku. Po rychlém protiútoku musel Hnilička vyrážečkou zastavil prudkou a dobře umístěnou Bulisovu střelu z levého kruhu.
32:57
Vaic se na útočné modré čáře zbavil Rolínka, dostal se k puku a vypálil ze střední vzdálenosti. Lašák vyrazil betonem do rohu.
31:05
Liberecká formace Rozsíval - Kotalík - Vrbata si vytvořila velký tlak. Kotalík pálil z levého kruhu, ale obránce Havíř jeho nepříjemnou střelu stačil tečovat do ochranné sítě.
29:28
Tomajko podél levého hrazení zavezl puk do pásma, před branku si pro přihrávku najel Plodek, ale v pádu nestačil usměrnit puk na branku. Střela šla těsně vedle.
27:19
Divíšek v přečíslení dva na jednoho nahrával Hemskému, puk šel přes brankoviště a Hnilička ho stačil vychýlit. Hemský už ho pak nedokázal usměrnit na branku.
26:27
Liberec - Pardubice 1:3 Hosté využívají přesilovku. Petr Sýkora se trefil z levého kruhu polovysokou střelou ke vzdálenější tyči. Nahrávali: Blažek, Snopek.
26:04
Třetí přesilovka Pardubic: Ovčačík srazil Koláře a dostal dvě minuty za držení.
25:44
Vaic zpoza branky nahrál Podkonickému, ten byl při zakončení zezadu sražen, ale nevylučuje se.
24:32
Do dvou šancí se dostal aktivní Vaic. Nejdřív střílel z pozice mezi kruhy, Lašák vyrazil. Pak dojel odražený, opět si nabruslil před branku, ale znovu Lašáka nepřekonal.
24:10
Liberec sice celou přesilovku odehrál v útočném pásmu, ale nebezpečná byla jen střela Dubna. Ta však byla sražena.
22:10
Domácí tým bude hrát navíc přesilovku. Na trestnou lavici míří Hejduk za podražení.


Najdete na iDNES.cz