Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
LIBEREC - PARDUBICE 3:1 (0:0, 1:1, 2:0). Konec
60:00
Konec zápasu. Liberečtí dohrávali za mohutného skandování: Hoši Děkujem.
58:50
Hraje se čtyři na čtyři. Derner a Mrázek se do sebe pustili na modré čáře u trestných lavic, kam také posléze zamířili, oba za hrubost.
57:41
Domácí zvyšují na 3:1. A zase u toho byl první útok. Podkonický vybojoval puk v útočném pásmu, nahrál ho Novákovi a jeho střelu těsně před Lašákem tečoval Vaic, opět mezi betoby pardubického gólmana.
55:54
Liberec se ujímá vedení 2:1. První formace předvedla rychlý protiútok. Vaic při akci dva na dva přenechal puk Novákovi, který z pěti metrů sřelou po ledě trefil mezeru mezi Lašákovými betony. 2. asistence: Podkonický.
55:20
Liberec se ubránil. Jedinou nebezpečnou střelou obránce Havíře Hnilička zneškodnil.
53:20
Přesilovka Pardubic. Vyloučen byl Vaic za hru vysokou holí.
52:04
Velkou šansi měly Pardubice. Ihned po vhazování se před Hniličku prodral Kolář. Ovšem jeho střelu ze tří metrů Hnilička efektně chytil do lapačky.l
50:57
Šance Liberce. Vaic vjel zprava do pásma, zasekávačkou se zbavil Havíře a sedm metrů od branky vystřelil. Jenomže rána mu vůbec nesedla a Lašák s ní neměl problémy.
50:39
Za nesportovní chování dostává desetiminutový trest Procházka. Pro Liberec je to citelné oslabení, protože Procházka patřil k nejaktivnějším hráčům týmu.
50:33
Domácí prmarnili další přesilovku. Ty jim dnes nejdou.
48:33
Přesilovka Liberce. Předcházela jí šance domácích. Procházka se uvolnil a ideálně našel najíždějícího Vampolu. Ten tři metry před Lašákovou brankou zakopl a vůbec nevystřelil. Mudroch je vyloučen za hákování. Zákrok byl mimo hru.
47:33
Pokračuje úporná bitva. Oba týmy myslí především na obranu a podle toho také zatím třetí třetina vypadá. Akce, nebo střela, která by se dala nazvat šancí, ne a ne přijít.
43:02
Dvě šance liberecké první pětky. Podkonický vyhrál buly, Jiruš vypálil od modré, ale Lašák jeho projektil vyrazil. V další akci této řady vletěl do pásma Vaic, vystřelil švihem, ale těsně vedle.
42:00
Úvod třetí části je rozkouskovaný četnými přerušeními.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Byla zajímavější než ta první. Pomohl vedoucí gól Liberce, po němž Pardubice zabraly a tempu se přizpůsobili i domácí. Stále se ale oboustranně hraje z poctivé obrany a šancí zápas příliš nenabízí.
39:03
Je po výhodě hostí. Šance nepřinesla. Pardubičtí ani jednou nevystřelili na branku.
37:03
Přesilovka Pardubic. Za sekání je vyloučen domácí bek Hanzlík.
35:20
Šance se z ledu vytratily.
32:41
Přesilovka se Liberci moc nepovedla. Naopak mohli skórovat hosté. Moravec chyboval na modré, Čaloun mu vyopíchl puk, a po levé straně najížděl na Hniličku,Ještě ho ale stihl zakřižovat Jiruš, a Čaloun ho trefil do nohou.
30:41
Přesilovka Liberce. Vyloučen byl Mrázek za nedovolené bránění.
28:07
Pardu bice využívají přesilovku - 1:1. Gólu předcházela šance Liberce. Tvrdíkovu rozehrávku vystihl Šachl, najížděl sám z úhlu, ale trefil jenom Lašákovy betony. Pak puk lehce nahodil před branku Snopek, tam ho Tvrdík usměrnil ze dvou metrů mezi Hniličkovy betony. 2. asistence: Hlinka.
26:54
Přesilovka Pardubic. Hosté mají šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici zamířil Derner, za nedovolené bránění.
26:10
Pardubice se vymanily z tlaku. Poprvé ohrozili Hniličku. Střela zápěstím Blažka z prostoru mezi kruhy skončila těsně vedle levé tyče liberecké branky. Zápas sleduje 5936 diváků.
23:23
Liberec dává vedoucí branku. Díky přesilovce se domácí dostali do tlaku. Uzavřeli pardubický tým v pásmu. Puk se po ose Novák - Vampola dostal na modrou k obránci Holubovi, který střelou po ledě k tyči otevírá skóre zápasu. Lašák měl zakrytý výhled, takže na Holubovu ránu nestačil zareagovat.
22:15
Po chybě pardubické obrany byl v dobré pozici Klimenta, ale pálil mimo.
21:34
Pardubice jsou v plném počtu.
20:57
Pardubice už jsou ve čtyřech. S dvojnásobnou výhodou naložili domácí bídně.
20:40
V oslabení se do liberecké třetiny dostal Mrázek, jeho střelu od mantinelu chytil Hnilička do lapačky.


Najdete na iDNES.cz