LIBEREC - PLZEŇ 6:3 (2:0, 3:1, 1:2). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu.
58:00
Když si diváci přečetli na kostce, že Litvínov vyhrál 2:0, začali skandovat "Litvínov, Litvínov".
57:16
Z rohu se vymanil Andrašovský, ale Hniličku střelou z úhlu nepřekvapil. Uktání sleduje 3950 diváků.
56:00
Liberec si připravil bleskovou odpověď. Po akci prvního útoku se puk podrazil od zadního mantinelu k Vrbatovi, který byl nekompromisní.
55:25
Plzeň bleskově využívá přesilovku a snižuje na 3:5 Od modré se trefil Trnka. Asistence si připisují Cartelli a Andrašovský.
55:15
Šmíd si půjde sednout na trestnou lavici za sekání.
53:05
Rozsíval se proháčkoval až před plzeňskou branku a dostal se i k zakončení, ale Jež zázračným zákrokem puk zachytil.
51:37
Plzeň se snaží zápas zdramatizovat. Tečovaná Marshallova střela od modré skončila jen těsně vedle.
48:43
Plzni se přesilovka vůbec nepovedla. Naopak v závěru najížděli v přečíslení dva na jednoho Rataj s Čermákem. Druhý jmenovaný nespracoval přihrávku, ale strčil do Ježe,který spadl do branky. To se nelíbilo Kudrnovi, který si přijel vyřídit účty. Dostal za to dvě minuty za napadení a další dvě za hrubost. Čermák si odpyká dvě plus dvě a desetiminutový osobní trest.
46:38
Vaic ve středním pásmu podrazil pronikajícího Adamskýho a dostal dvě minuty.
46:04
Plzeň dává gól na 2:5. Po zmatku před libereckou brankou přehodil klečícího Hniličku plzeňský kapitán Pospíšil. Asistence si připisují Jindřich a Moravec.
44:48
Liberec si kontroluje náskok a hraje v pohodě. Podkonický teď po Vaicově přihrávce přestřelil.
43:51
Plzeň je po dlouhých sedmi minutách v plném počtu.
41:57
Paroulkovi skončil pětiminutový trest, ale ještě dvě minuty si na trestné lavici posedí. Musí si ještě odpykat hákování. Liberec hosty uravřel v obranném pásmu, ale gól nepřidal. Vrbata trefil tyčku a střely Fishera a Jiruše skončily jen těsně mimo.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:57
Duda nesmyslně vrazil do Vrbaty, který je na střídačku a je vyloučený za napadení. Liberec tak bude mít možnost hrát přesilovku pět na tři.
36:51
Za brankou hákoval Klimentu Paroulek. Ke klasickému trestu přidal ještě trest ve hře za napadení rozhodčího.
35:38
Do libereckého pásma prolítl Andrašovký, ale ze zadu tísněn obráncem Hanzlíkem zakončil je bekhendem a mimo.
34:42
Stoprocentní šanci měl na holi Čermák, který dostal přihrávku zpoza branky, ale trefil jen brankáře Ježe.
33:45
Plzeň pokračuje v platonickém tlaku, ale nedostává se do koncovky. Naopak hrozí Liberec. Kapitán Novák jen těsně minul branku.
30:38
Plzeň mění brankáře. Pejchara nahradí Jež.
30:38
Liberec přidává pátý gól. Fisher naskočil na led, dostal přihrávku od Čermáka a z prostoru mezi kruhy nekompromisně propálil brankáře Pejchara.
29:28
Další vyloučení na obou stranách. Za hrubost si na trestnou lavici půjdou sednout Jiruš s Matějovským.
28:37
Marshall srazil Fishera na Pejchara do brankoviště a strhla se potyčka. První jmenovaný je vyloučený za hrubost stejně jako jeho jeho spoluhráč Andrašovský Za Liberec si kromě Fishera, který je vyloučený za napadení, odpykají trest Novák a Podkonický. Oba za hrubost.
27:39
Liberec se už ve zbytku přesilovky ubránil.
25:50
Plzeň snižuje na 1:4. Hosté si perfektně rozestavili přesilovkový vzorec a po Dudově křižné přihrávce se z levého kruhu trefil Andrašovský. Druhou asistenci si připisuje Cartelli.
25:50
Plzeň bude mít možnost hrát přesilovku pět na tři. Za sekání dostal dvě minuty Klouček.