Reportáž skončila 9. 10. 2007 20:57

LIBEREC - SLAVIA

Utkání 10. kola hokejové extraligy

LIBEREC - SLAVIA 5:2 (1:2, 0:0, 4:0). Konec zápasu
V úvodu utkání byla lepším týmem Slavia. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a na jejím konci již dominoval domácí tým. Jeho tlak kulminoval v závěrečné třetině, když nastřílel čtyři branky. To je od nás pro dnešek vše. Děkujeme za sledování našeho online přenosu.
60:00
Konec utkání. Liberec ve třetí třetině jasně dominoval, nastřílel čtyři branky a zaslouženě zvítězil.
59:35
Zápas se již jen z povinnosti dohrává.
58:42
Utkání se dohrává za bouřlivých ovací domácího publika.
58:03
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a vypadá to, že je rozhodnuto.
57:12
Liberec vstřelil branku - 5:2. Opět to byl Jan Plodek, kdo pokořil Adama Svododu. Liberecký útočník využil přesné přihrávky Čermáka a hostujícímu gólmanovi nedal šanci.
Dnešní utkání sleduje 6209 diváků.
55:11
Hosté si neví rady jak vyzrát na soupeře, který je viditelně na koni.
53:31
Liberec vstřelil branku - 4:2. Liberec dokonale dokonává obrat třetí brankou ve třetí třetině. Jan Plodek krásně vypálil zpoza obránce a Svoboda už pak jen viděl kotouč ve vlastní brance.
52:16
Hostující tým je v plném počtu.
52:01
Lehké nahození od modré čáry skončilo v náručí Adama Svobody.
51:12
Plodek tečoval těsně vedle Krstevovo nahození.
50:16
Slávisté jsou pod tlakem. Výsledkem toho je vyloučení Růžičky.
49:53
Domácí jsou při chuti. V útočné třetině si se soupeřem vyloženě pohrávají.
48:57
Liberec vstřelil branku - 3:2. Krásná individuální akce Klimenty, který po efektní kličce zavěsil pod "víko".
47:20
Liberec vstřelil branku - 2:2. Lehké nahození z hokejky Jiřího Moravce od modré čáry skončilo až za Svobodovými zády.