LIBEREC - SLAVIA 4:1 (1:0, 2:1, 1:0), Konec
60:00
Konec. Liberec zvítězil jednoznačně 4:1 a snížil stav série na 1:2.
59:00
Liberec hrál v šesti. Poslední minutu se bude bránit. Ale Slavie už rezignovala a i v přesilovce se hraje často před Svobodou.
57:42
Doležal dohrál souboj, je vyloučen do konce utkání za faul loktem, mstitel Žabka se na Doležala vrhl jde také do kabin.

Liberec:
Pinc - Moravec, Jiruš, Hunkes, Krstev, Žabka, Zíb, Derner, Holub - Čermák, Podkonický, Pletka - Klimenta, Plodek, Pabiška - Blatný, Kašpařík, Nedorost - Bartovič, Šachl, Blatný.
Slavia:
Svoboda - Kadlec, Vašíček, Novák, Kolařík, Drtina, Žižka, Sloboda - Hruška, Klepiš, Vondrka - Bednář, Růžička, Sup - Borovanský, Červenka, Tomica - Micka, Rataj, Doležal - Šulc.
Rozhodčí: Hodek, Turčan - Bláha, Kostka
57:06
Ještě přesilovka Slavie. Vyloučen je Krstev za hrubost, když se mstil Doležalovi za atak gólmana Pince.
56:06
Slavia je v pěti. Tentokrát drtivý nápor Liberce a šance Dernera Svoboda vytěsnil.
55:08
Slavia je ve čtyřech. Svoboda kryje Jirušovu ránu.
55:26
A zase pět na tři - 62 vteřin. Svoboda při závaru šťouchnul hokejkou do obličeje Plodka a dostal dvě minuty.
53:45
Dejte jim bůra, skandují natěšení diváci.
53:28
Liberec dvojnásobnou přesilovku využívá - 4:1. Jiruš nabil na volej ZÍBOVI, který svým nechytatelným projektilem prostřelil Svobodu.
53:08
Liberec bude hrát zase pět na tři - 55 vteřin. Kolařík podrazil Dernera. Za protesty dostal osobní desetiminutový trest Adam Svoboda.
52:03
Přesilovka Liberce. Vašíček dohrál Čermáka a je vyloučen za nedovolené bránění.
51:38
V přečíslení Vondrka bekhendem přestřelil. Vracející se Bartovič tak vletěl do branky na Pince místo puku.
50:33
Chyba v rozehrávce Slavie, pálil Víšek. Rána byla sražena.
49:54
Ve Svobodově lapačce končí Pletkova střela. Hraje se daleko od Pince.
49:29
V přečíslení dva na jednoho nahrál Pabiška Bartovičovi. Svoboda drží naděje Slavie.
49:18
Po Tomicově šanci Liberec vyhodil na zakázané uvolnění.
49:00
Po Supově střele pokračoval nápor Slavie a ten skončil valnou hromadou v Pincově brance.
47:58
Přesilovka Slavie byla jedním velkým zmarem. Slavia promarnila obrovskou šanci zdramatizovat zápas. Vůbec k ničemu se hosté nedostali.