LIBEREC - SLAVIA 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) Konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:52
Poslední šance pro Slavii. Liberec zahrál na zakázané uvolnění, vhazuje se v obranném pásmu Liberce. Vlasák se ještě snažil posunout časomíru o dvě vteřiny zpátky, hra totiž byla přerušena v čase 59:50, ale časomíra ještě chvilku běžela.
58:54
Slavii utekl puk z útočné třetiny a dlouho se hrálo vedle prázdné slávistické branky.
58:17
Obrovská šance Slavie na vyrovnání. Špaček přihrál u tyčky číhajícímu Vašíčkovi, ten ale promáchl.
57:35
Zápas sleduje 5080 diváků.
57:30
Slavia je v plném počtu a opět zkouší power-play. Také Liberec je kompletní a netakticky vyhodil na zakázané uvolnění.
56:32
Liberec - Slavia 3:2 Hosté bleskově snižují a vracejí se do zápsu. Vlasák přihrál od zadního mantinelu Vašíčkovi, který prostřelil Hniličku.
56:18
Liberec - Slavia 3:1 Hostující tým vyhrál buly, okamžitě naskočil do hry pátý hráč místo Fraňka, ale Kadlec přišel o puk a Vrbata projel přes celé kluziště a skóroval do prázdné branky. Asistence: Klouček.
56:06
Hostující kouč Růžička si bere oddechový čas.
56:06
Slavia bude hrát ve čtyřech proti třem. Hanzlík ujížděl dopředu do přečíslení dva na jednoho hákování. Ale přihrávku pokazil a při návratu z útočného pásma fauloval. Dostal dvě minuty za hákování.
55:30
Vzrušení na obou stranách: Nejprve se puk odrazil k Beránkovi, ten ale Hniličku ze dvou metrů nepropálil. Do brejku se dostal Čermák, ale ani on střelou z pravého kruhu Fraňka nezaskočil. Ale jak dojížděl, dostal se k brankovišti, což se nelíbilo Špačkovi a hned mu za to vyčinil. Špaček je vyloučen za hrubost, Čermák za napadení.
54:09
Kadlec se vydal dopředu a snažil se překvapit Hniličku střelou z úhlu. Puk se následně dostal na modou čáru, odkud pálil Dlouhý. Ránu mířící mezi betony ale liberecký gólman pohlídal. A Dlouhý se jenom chytil za hlavu.
53:25
Když hrozí, že by se Liberec mohl dostat pod tlak, bez rozpakování přerušuje hru tím, že vyhazuje na zakázané uvolnění.
52:19
Vašíčkovo nahození se šťastně odrazilo do prostoru mezi kruhy k Dlouhému, který sice dokázal poslat puk na branku, ale slabou střelu Hnilička bez potíží kryl. Slavia hraje ebz nápadu, jen nahazuje puky a nedokáže se dostat do souvislejšího tlaku.
51:09
Také Liberec je kompletní.
50:47
Začíná zkrácená přesilovka Slavie, Stümpel je na ledě.
49:39
Liberci hra čtyři na čtyři velmi svědčí, dostal se do další šance. Franěk chtěl odehrát puk, ale u kotouče byl dřív Vrbata a puk mu vypíchl, navíc Franěk přišel o hokejku. Následně pálil Nedorost, ale slávisté situaci přežili bez úhony.
49:09
Za krosček je potrestán i Kotalík. Hrát se bude čtyři na čtyři.
48:47
Stümpel je vyloučen za kroček.
47:58
Kadlec nezachytil na modré puk, když si ho chtěl zpracovat nohou, z čeho těžil liberecký Novák. Dostal se za obranu a šel sám na branku, ale Franěk střelu po ledě u své levé tyče na poslední chvíli zastavil.
47:00
Liberec se v přesilovce téměř k ničemu nedostal, nebezpečná byla jen střela Čermáka zpoza obránce, kterou Franěk vytěsnil lapačkou.
45:00
Beránek je vyloučen za sekání.
44:18
Do pásma pronikl Beránek, přihrál na střed Supovi, který vypálil. Hnilička kotouč jen vyrazil před sebe, ale před dojíždějícícm Hruškou ho stihl jeden z libereckých obránců uklidit do bezpečí.
44:11
Hra zatím postrádá náboj a atraktivitu druhé třetiny. Slavia se snaží tlačit dopředu, ale naráží na pozornou obranu Liberce. Proto se často uchyluje k nahazování puků, ty ale snadno sbírají domácí hráči.
42:57
Nedorost vybojoval puk ve středním pásmu a po levém křídle pronikl do útočné třetiny. Jeho rána ale trefila Fraňka do hrudi.
40:25
Pálffy napřáhl z kruhu, jeho ránu Hnilička vyrazil. Slávistický útočník si pak protřepával ruku, zřejmě ho někdo z libereckých hráčů při střele sekl. Ale nevylučuje se.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Liberec nejprve promrhal dlouhou přesilovku, ale nakonec tlak dokazál využít a prosadil se. Diváci mu nadšeně aplaudují.