LIBEREC - SLAVIA 4:1 (2:0, 1:0, 1:1). Konec zápasu.
Konec zápasu. Liberec zaslouženě vítězí a srovnává stav série na 2:2
Kopecký si vyšlápl na Jiruše a je vyloučen za krosček. Slavie se bude bránit ve třech.
57:24
Přesilovka Liberce Žabka oslabuje Slavii, je vyloučen za hrubost a navíc inkasoval osobní desetiminutový trest. Je rozhodnuto.
56:32
Neprosadil se ani Kopeckého útok, který dostal důvěru. Liberec je v plném počtu.
55:21
Začíná zkrácená přesilovka Slavie.
54:32
Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen je Rataj za nedovolené bránění.
53:21
Přesilovka Liberce. Vyloučen je Vondrka za nedovolené bránění.
53:03
Čermák se u levého hrazení vyhnul Pojkarovi. Natlačil se před branku, Franěk vyrazil a ani Rataj neuspěl v dorážce. Diváci skandují: Dejte jim bůra.
51:35
Liberec dává čtvrtý gól. Žabka propadl ve středním pásmu a Vaic naížděl sám na Fraňka. Trefil přesně levý horní růžek nad Fraňkovou vyrážečkou.
50:04
Liberec je v plném počtu. Slavia příležitost ke vstřelení kontaktního gólu promarnila. K ničemu podstatnému se nedostala.
48:04
Přesilovka Slavie. Duben přidržel pronikajícího Supa.
47:26
Slavia se bez větších problémů ubránila.
45:26
Přesilovka Liberce. Stümpel narazil na hrazení Stanislava Procházku a v nevhodnou dobu oslabuje svůj tým.
44:23
Slavia snižuje - 1:3. Graňák šikovně udělal kličku Čermákovi, posunul puk mezi kruhy Dlouhému, jenž se trefil bekhendem pod horní tyč.
43:22
Slavia se tlačí dopředu, ale zatím neúčinně. Naopak teď zahrozil z protiútoku Vrbata, ale Franěk vyráží.
41:56
Slavia se ubránila.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. Slavia je oslabená o Špačka, který sedí na trestné lavici.
40:00
Konec 2. třetiny. Liberec v utkání dominuje. Slavii se nedaří, navíc hraje až příliš často v oslabení. Severočeši mají blízko k vyrovnání série.
39:56
Přesilovka Liberce. Špaček krosčekoval Vaice. Slavii se nadaří, navíc příliš často fauluje.
39:49
Liberec je v pěti.
37:49
Vrbata vystihl přihrávku mezi Pálffym a Stümpelem, udělal blafák Fraňkovi, ale puk mu sklouzlz hole a Fraňka nepřekonal.
37:32
Přesilovka Slavie. Za sekání je vyloučen domácí bek Klouček.
37:03
Tomica zadovkou zpoza branky nabil mezi kruhy Pálffymu, ten ale z první těsně minul pravou tyč Hniličkovy branky.