Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

LIBEREC - TŘINEC 3:4 (1:1, 2:1, 0:1), po prodloužení.
Utkání skončilo.
65:28
TŘINEC VSTŘELIL BRANKU! Korhoň našel z levé strany MARTYNKA na pravém křídle a ten rozhoduje!
64:00
Zíb pálil v nepřehledné situaci v brankovišti - mimo.

Liberec: Hnilička - Jiruš, Moravec, Krstev, Zíb, Žabka, Derner, Kočí - Tomajko, Podkonický, Pletka - Klimenta, Plodek, Víšek - Vaic, Šachl, Novák - S. Procházka, Pabiška, O. Hruška.

Třinec: Čechmánek - Výtisk, Kroupa, Frolo, Pácal, D. Seman, Frühauf - Kolusz, Štefanka, Skořepa - Korhoň, Polanský, Tomas - Martynek, Peterek, Hlouch - Steber, L. Říha, J. Daneček ml.
63:10
Krstev pálil z pravé strany od modré čáry, puk ale prohnal jen kolem branky Čechmánka.
62:10
S Vaicem to nevypadá vůbec dobře, nemůže došlápnout na nohu, z ledu mu pomohli spoluhráči.
62:10
Vaic zůstává po ostrém střetu s Výtiskem ležet u mantinelu.
62:01
Pabiška vlétl do útočného pásma, z pravého kruhu ovšem spoluhráče nenašel.
61:05
Víšek pronikl po pravé straně, ale jeho střela byla ztečována.
60:01
Prodloužení začalo.
Liberec v základní hrací době přestřílel Třinec poměrem 42:18!
Prodloužení v liberecké aréně začíná za několik okamžiků...
Stejně jako v první vzájemném duelu se i dnes bude v Liberci prodlužovat.
60:00
59:53
Ještě jedno buly...
58:00
Ohlášeny poslední dvě minuty. Zápas spěje jako v minulém zápase zřejmě do prodloužení...
57:20
Hráči střídají v minimálních intervalech, bojuje se o každý metr ledu.
56:16
TŘINEC VSTŘELIL BRANKU! Jako blesk z čistého nebe přichází vyrovnání! KORHOŇ z pravého kruhu nenápadnou technickou střelou trefuje přesně pravý roh Hniličkovy branky - 3:3
55:48
Liberec se už nikam nežene a brání modoru čáru. Zdá se, že oběma týmům už docházejí síly.
54:23
Teď se ale Hniličkovi rozehrávka málem nevyplatila, za branku vlétl Martynek a obral libereckého brankáře o puk.