LIBEREC - ÚSTÍ 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Liberec potvrdil roli favorita, když třemi brankami ve druhé třetině rozhodl zápas.
59:40
Zápas se dohrává.
59:33
Evan je vyloučen za sekání, přesilová hra domcích.

Nepřehlédněte

Liberec:
Fikrt - Moravec, Jiruš, Hunkes, Krstev, Žabka, Kočí, Holub - L. Čermák, Kašpařík, V. Nedorost - Klimenta, Plodek, Víšek - S. Procházka, Šachl, Bartovič - Blatný, Dušek, Pletka - Vantuch.
Ústí nad Labem:
Přikryl - Gýna, Vágner, Novotný, Hořava, Pojkar, Zápotočný, Ficenc, Evan - Janků, Pazourek, Klimt - Novák, Martinec, Šaffer - Šagát, Špirko, Klobouček - Mrázek, Nedorost, Hašek.
58:11
Ústí se ubránilo, nebezpečně pálili Vantucha a Žabka, brankář Přikryl byl ale pozorný.
56:11
Ústecký útočník Hašek je vyloučen na 2+10 minut za vražení zezadu, přesilová hra Liberce.
55:55
Jeden z mála střeleckých pokusů Ústí, z levé strany střílel tvrdě Mrázek, Fikrt ale zasáhl betonem.
55:34
Ihned po vyhraném vhazování střílel liberecký Čermák, puk se mu sice svezl z hokejky, ale brankář Přikryl měl s jeho střelou stejně problémy.
54:20
Utkání sleduje 5386 diváků.
54:08
Hosté jsou kompletní.
53:45
Od modré čáry pálil tvrdě obránce Žabka.
53:15
Podél pravé strany se uvolnil domácí Bartovič a z prostoru pravého kruhu vystřelil švihem, brankář Přikryl puk chytá do lapačky.
52:25
Závar před brankou hostí, Kašpařík ale z prostoru před brankou minul.
52:08
Hostující Pojkar je vyloučen za podražení, přesilová hra Liberce.
50:30
Náznak liberecké šance, útočník Víšek našel mezi kruhy najetého Plodka, ten ale nebyl dost rychlý a obrana Ústí ho včas připravila o puk.
49:18
Hosté se po delší době usadili v pásmu Tygrů a ti museli celou situaci řešit zakázaným uvolněním. Vhazuje se před Fikrtem.
47:41
Liberec se ubránil.
46:50
Ústí se početní výhoda nedaří, domácí se bez problémů osvobozují. Brankář Liberce Fikrt je bez práce.
45:41
Přesilovou hru si zahrají hosté, za podražení je vyloučen útočník Vantuch.
45:00
Liberec, po střelecky úspěšné druhé třetině zvolnil tempo a nechává hrát Ústí, to ale zatím recept na výborně chytajícího Fikrta nenašlo.