Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Lístky na hokej budou platit jako místenky

Fanoušci brněnské Komety | foto: Radek MičaMF DNES

14 2008
Fanoušci hokejové Komety si od nové sezony budou moci poprvé zakoupit vstupenky do haly Rondo přímo na místo. "Zavedení místenkového systému považujeme za velký krok kupředu. Zároveň to bylo nevyhnutelné," sdělil technický manažer Komety Aleš Dosoudil.

Diváci už nebudou muset chodit do haly dlouho před zápasem, aby zabrali vhodné místo. To si budou moci vybrat už při koupi vstupenky, která jim zaručí vybrané sedadlo.

Zároveň včera Kometa zahájila prodej permanentek, které letos nejspíš budou hodně žádaným zbožím. "Loni jsme jich prodali kolem dvou tisíc. Letos čekáme nárůst o 50 až 60 procent," řekl Dosoudil. "Zároveň jsme s našimi partnery připravili pro držitele permanentek řadu výhod."

Nemilou zprávou pro fandy Komety může být zdražení lístků o 10 až 20 korun podle jednotlivých sektorů. "Myslíme si, že nejde o nepřiměřenou částku. Tři roky se vstupné nezvyšovalo, teď jsme se tak rozhodli, protože fanoušci na ledě uvidí ještě kvalitnější tým Komety než v předchozích letech," vysvětlil prezident klubu Egbert Zündorf.

Podrobnosti o cenách lístků i o prodeji permanentek naleznete na internetových stránkách klubu www.hc-kometa.cz.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze