LITVÍNOV - KLADNO

Utkání 6. kola extraligy komentuje Tomáš Gebert

LITVÍNOV - KLADNO 3:4 (1:1, 2:2, 0:1) Konec zápasu.
60:00
Konec utkání, Kladno vítězí 4:3 Zoufalý nápor domácích v závěru už k vyrovnání nevedl.
59:48
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
59:30
Litvínov hraje power-play, ale v pěti, protože je Prorok stále na trevstné lavici. Vhazovat se bude u Orcta.
58:32
Domácí trenéři si vyžádali oddechový čas, led se zaplnil odpadky, nehraje se.
58:32
Kladno využívá dvojnásobnou přesilovku - 3:4. Gardoň poslal parádní přihrávku na Martina Procházku, který z prostoru mezi kruhy skóroval do odkryté branky - Pinc se nestačil přemístit.
58:02
Prorok je po návratu z trestné lavice opět vyloučen a hosté budou až do konce třetí třetiny hrát pět na tři.
57:48
4 vteřiny před návratem Proroka je za sekání vyloučen Martínek a přesilovka Kladna pokračuje.
56:25
Domácí obránci Hranáč s Martínkem znemožnili hostím kombinaci a bojovník Martinec vyhodil přes všechny čáry.
55:52
Za faul na Jankových je vyloučen domácí Prorok - hrubost.
55:11
Pokračuje urputný boj o každou píď ledu.
54:04
Přestože si domácí v přesilovce vypracovali velký tlak, v koncovce se neprosadili.
52:04
Hostující Štefanka je vyloučen za sekání.
50:54
Jankových si chtěl vymodlit vyloučení, když po ráně Martínka nafilmoval pád. Hra je často přerušovaná.
49:34
Malenova střela neprošla houštinou těl, opakovaný pokus už Pinc chytil do lapačky.
48:08
Ani jeden tým nechce udělat chybu, a tak se hraje prakticky bez šancí. Oba týmy se soustředí na obranu.
46:43
Po sólovém úniku skončil místo puku v brance Rolínek, domácí se marně dožadují odpískání faulu.
45:57
Obrovský závar před Orctem, Trávníček se natlačil před branku, ale z bezprostřední blízkosti ani natřikrát nepřekonal kladenského gólmana.
45:00
Utkání přihlíží 4350 diváků.
43:13
Domácí se ubránili, přestože se jednu chvíli ve dvou proti pěti, když jeden z bránících hráčů ztratil hůl. Pinc ovšem zůstal nepokořen.
42:01
Ve dvojnásobném oslabení jel po Kyselově minele na modré sám na Orcta Trávníček, ale nedal.
41:13
Za hákování je vyloučen domácí Bombic, hosté hrají minutu a 18 vteřin pět na tři.
40:30
Domácí Balázs je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Kladno hraje přesilovku.
40:01
Rozhodčí Venglář zahájil 3. třetinu.
40:00
Skončila 2. třetina. Hosté se v ní dvakrát dostali do vedení, ale domácí pokaždé dokázali vyrovnat a nerozhodný stav po 40 minutách odpovídá obrazu hry.
38:35
Litvínov v přesilovce vyrovnává - 3:3. Dománcím se povedl ukázkový zámek, na jehož konci byl Prorok, který trefil přesně šibenici Orctovy branky. Přihrávali Ťupa a Havel.
37:33
Kladno se snažilo dohrát třetinu v klidu, ale to se mu nepodaří. Ve vyložené pozici zahákoval Zeman Proroka a navíc vyfasoval desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
35:20
Kladno opět strhává vedení na svou stranu - 2:3. Jankových - zcela osamocen před Pincem - dostal přihrávku zpoza branky od Horny a bekhendem k tyči překonává domácího gólmana.
34:12
Slibnou akci kladenského útoku Bílek - Kalla - Hořava uťal hvizd rozhodčího - postavení mimo hru. Diváci si oddechli: "Ještě že tak."
33:42
Po delší době šance Litvínova. Žemlička objel branku, nahrál mezi kruhy Ťupovi, ale ten trefil jenom Orcta.