LITVÍNOV - VÍTKOVICE

50. kolo hokejové 02 extraligy

LITVÍNOV - VÍTKOVICE 2:0 (0:0, 1:0, 1:0), konec utkání.
60:00
Konec utkání. Litvínov porazil Vítkovice 2:0 a zajistil si tak účást v letošním play-off.
57:30
Domácí dohrávají v euforii. Z mezikruží teď tvrdě pálil Reichel.
56:40
Litvínov stále tlačí, nepříjemně dotíral u pravé tyčky Kubinčák.

Litvínov:
Franěk - O. Poživil, Šlégr, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Hranáč, Švarný, Tůma - Jánský, Reichel, Lukeš - Kubinčák, Branda, Jenáček - Trávníček, Bahenský, Tomas - J. Černý, Rindoš, Bednařík.
Vítkovice:
Prusek - Ovčačík, Gulaši, Kuboš, Heš, Trnka, Jurečka, M. Barinka - Klimek, Vala, Burger - Ujčík, Šimíček, Krenželok - P. Hubáček, Jánoš, Svačina - Köhler, R. Hruška, Tomášek.
55:57
Po jednom ze střetů zůstal na ledě ležet vítkovický Gulaši, po delší době se zvedá z ledu, ale zdá se, že v utkání nebude moci pokračovat.
54:30
Utkání sleduje 5655 diváků.
54:02
Jenáčkův tvrdý pokus skončil v Pruskově lapačce.
51:59
LITVÍNOV VEDE 2:0. Branku vsítil Reichel, když se svou tvrdostí uvolnil před soupeřovo brankou. Asistence Kubinčák.
50:40
Domácí jsou v plném počtu.
49:35
Trávníček se v oslabení dostal do úniku, ale neměl dost sil na zakončení.
48:40
Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen je Kubinčák za držení.
47:57
Domácí útočník Jánský vypálil z levého kruhu, Prusek jeho střelu výborně vytěsnil vyrážečkou.
47:05
Vítkovice zmáčkly Litvínov a ten se osvobodil pouze za cenu zakázaného uvolnění.
45:39
Konec přesilovky, v jejím závěru se do velké šance dostal Barinka, který z prostoru mezi kruhy pálil jen těsně mimo.
43:39
Hosté si zahrají přesilovku. Vyloučen je Švarný za sekání.
41:04
Při přesilovce pálil Reichel z mezikruží, ale trefil pouze Pruska do masky.
40:19
Prusek za potlesku vstal a může se pokračovat ve hře.
40:19
Tvrdá střela Šlégra trefila Pruska do prsou a ten se jen těžko zvedá z ledu, míří za ním oba týmoví lékaři.
40:01
Byla zahájena třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Domácí dvojnásobnou přesilovku nezužitkovali a v závěrečné třetině budou pokračovat pouze v přesilovce 5 na 4.