6. čtvrtfinále extraligy

Utkání komentuje Jaroslav Tomas

LITVÍNOV - ZLÍN 3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1) konec utkání po prodloužení
65:17
Zlín je v semifinále. Martin Hamrlík vystřelil od modré a Veselý u pravé tyčky bleskově dorazil za záda brankáře Jariny.
64:24
Zlín hraje přesilovku. Balázs chytil puk do ruky a zahodil ho. Litvínov se bude dvě minuty bránit ve třech proti čtyřem.
64:10
Žádné šance k vidění nejsou, Zlínští puky pouze nahazujou do pásma nebo testují pozornost brankáře Jariny od modré.
62:55
Litvínov se snaží hrát zodpovědně a neudělat žádnou chybu. Už se dostává i do útočné třetiny.
61:30
Zatím je aktivnější Zlín, domácí neriskují a nikam se nehrnou.
60:13
Od této chvíle se hraje čtyři na čtyři. Čekalo se, až vyprší trest Skuhrovce.
60:01
60:00
Konec třetí třetiny. Bude se prodlužovat.
59:45
Balaštík s Čajánkem nedokázali u levé tyčky propasírovat ve zkrácené přesilovce puk za záda brankáře Jariny.
58:58
Čaloun zpoza branky našel před brankovištěm najetého Proroka, který ale nedokázal přehodit ležícího Murína.
58:20
Kristek se zleva řítil sám na Jarinu, ale ten jeho střelu reflexivně vyráží!
57:38
Diváci bouří a skandují "ještě jeden". Hraje se čtyři na čtyři.
57:13
Litvínov přesilovku využívá a vyrovnává na 3:3. Šlégr napřáhl na modré, počkal, až si protihráč lehne na led a teprve potom vypálil. U pravé tyče puk usměrnil do branky svým prvním gólem v play-off Čaloun.
56:27
Vyloučený je zlínský útočník Veselý za zbytečné podražení uprostřed hřiště. Litvínov hraje čtyři na tři.
56:02
Obrovský závar před zlínskou brankou: Prorok měl u pravé tyče Murína na zemí, ale nedokázal ho v tísni přehodit. Tak objel branku, přihrál dozadu na Šlégra, jehož střela neprošla.
55:25
Balaštík chytrou přihrávkou vysunul do úniku Čajánka, ale ten tváří tvář Jarinovi neuspěl. Litvínovský brankář jeho ránu vyrazil.
55:07
Skuhrovec vrazil zezadu u mantinelu do Bonka a je vyloučený na pět minut plus do konce utkání. Zlínský hokejista se z ledu zvedl až za pomoci masérů. Na druhé straně je však vyloučený na dvě plus dvě minuty Roman Hamrlík, který svého spoluhráče přišel mstít. Hraje se čtyři na čtyři.
54:51
Trávníček se probil až za zlínskou branku, zpětnou přihrávkou hledal některého ze svých spoluhráčů, ale ti nebyli nablízku.
53:56
Litvínov se nevzdává a dál útočí.
52:11
Gól platí. Zlín vede 3:2. Veselý si vybruslil zpoza branky, vystřelil k protější tyči a puk se od domácího obránce, který byl v souboji Čajánkem, odrazil do branky.
Zlín dal gól, ale rozhodčí bude zkoumat video.
51:04
Litvínovští vyhráli buly a Skuhrovec se u levé mantinelu nerozpakoval a tvrdě vypálil. Murín chytil do lapačky.
49:09
Čajánek se v kleče snažil o zakončení u pravé tyče Jarinovy branky, ten ale puk dokázal s vypětím všech sil vytěsnil.
48:10
V obrovské šanci se ocitl Branda, ke kterému se odrazil puk. Litvínovský centr stál před brankovištěm ale v otočce nestačil kotouč trefit bekhendem.
46:10
Kroupa na modré dvakrát naznačil střelu, puk podržel a až pak vystřelil. Murín byl ale pozorný a zabránil dorážkám Martince.
45:23
Hra má spád, diváci na stadionu Ivana Hlinky vidí vynikající hokej.
44:25
Barinka se rozjel po pravé straně, ale jeho pokus od modré neměl naději na úspěch.
43:35
Na začátku třetí části je aktivnější Litvínov, který dopředu žene vyprodaná hala.
42:14
Čajánek vybojoval puk v pravém rohu útočného pásma a rychle přihrál k bližší tyčce číhajícímu Balaštíkovi. Jeho pokus ale zpacifikoval na hrudi Jarina. Pak se ještě zlínský útočník pošťuchoval s Poživilem, ale obešlo se to bez vylučování.