Čtvrtek 21. ledna 2021, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 21. ledna 2021 Běla
Advertisement

Online reportáž

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Nyní se celá série stěhuje do Přerova. Zubři se tak pokusí ve svém domácím teritoriu srovnat sérii, Kladenští naopak budou chtít tuto ukončit. Ještě tak určitě bude vše hodně zajímavé.

Je dobojováno. Dnes se hostům nepovedlo vsítit ani jednu branku, domácí naopak ve třetí části hry přidali svou čtvrtou a pečetili tak druhou výhru v sérii, takže se ujímají vedení 2:0 na zápasy. Lukáš Cikánek si připsal čisté konto a výrazně pomohl domácím svými zákroky, hosté totiž byli dost často nebezpeční před jeho brankou.

Sestavy a rozestavení

Rytíři Kladno

Cikánek
24 Nash
Nash
23 Zajíc
Zajíc
26 Říha
Říha
4 Kehar
Kehar
Svedlund
31:02
64 Lakos
Lakos
25 Zelingr
Zelingr
68 Jágr
Jágr
Plekanec
05:12
43 Melka
Melka
55:32
92 Strnad
Strnad
21 Vampola
Vampola
17 Redlich
Redlich
Jelínek
Machač
13 Zikmund
Zikmund
24:27
Kružík
16 Kaut
Kaut
59 Kubík
Kubík

HC ZUBR Přerov

33 Klimeš
Klimeš
Novotný
21 Černý
Černý
22 Pala
Pala
12 Zbořil
Zbořil
71 Malina
Malina
Weinhold
11 Pohl
Pohl
Doležal
Pšurný
Navrátil
8 Sikora
Sikora
20 Sýkora
Sýkora
29 Tomi
Tomi
47 Goiš
Goiš
76 Moučka
Moučka
Kratochvíl
28 Gago
Gago
Dvořák
Davídek

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Coubal, Kokrment

Konec zápasu.

59:55

Ještě se vhazovalo ve středním pásmu, blíže domácí brance. Hosté pak dostali puk pod kontrolu, do útoku se už nedostali. Zápas je tak zcela u konce.

59:49

Přerov je v plném počtu.

59:17

Brandon Nash vyslal tvrdou ránu na branku hostů, tu však obrana Přerova srazila do bezpečí a hosté poté poslali puk až do domácího pásma. Osvobozují se.

58:48

Kladno je už v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilová hra.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., nesportovní chování).

57:14

Ovšem domácí obrana dostala puk do své moci a vyhodila ho až před branku Lukáše Klimeše. Zubři tak zakládají svou další akci od vlastního brankáře.

56:56

Hosté se usadili v pásmu domácích a pokusí se alespoň o čestnou branku.

56:48
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Zikmund – 2 min., nedovolené bránění).

56:13

Hosté jsou už v plném počtu.

55:32
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Petr Vampola našel přihrávkou u pravé tyče z pohledu Klimeše volného ANTONÍNA MELKU, který poté trefil odkrytou část jeho branky – 4:0. Asistence: Petr Vampola.

54:29

Plekanec to opět zkoušel z úhlu po přihrávce Jágra, tentokráte však Klimeše nenachytal. Hosté se záhy osvobozují a posílají puk až před branku Kladna.

54:13
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Vojtěch Tomi – 2 min., vysoká hůl).

54:13

Hosté půjdou do tří po faulu Tomiho.

53:52

Vampola se dostal ke kotouči a domácí jdou do první akce v přesilové hře. Hosté však vytěsnili puk do středního pásma a Rytíři musejí začínat znovu.

53:36
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., nedovolené bránění).

53:23

Kladno má ponechanou výhodu a hraje se šesti bruslaři v poli.

53:01

Další střela domácích, tu zablokoval Pšurný a poslal puk do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

52:34

Šimon Jelínek se dostal do dobré pozice ke střele, nakonec se tak nestalo, ale domácí hráči stále operují před brankou Lukáše Klimeše.

52:07

Domácí šli střídat a hosté mezitím zakládají další akci od vlastní branky.

51:32

Tomáš Redlich se obtočil na levém kruhu, nakonec se ke střele nedostal a domácí se musejí vracet zpět do obrany, neboť hosté míří do útočného pásma.

51:19

Nyní už musel jít Lukáš Cikánek do zákroku, když proti střele Milana Davídka vytasil efektní a hlavně přesný semafor. Poté je hra přerušena.

50:26

Moučka se snažil prosmýknout kolem Martina Kehara, ale nepovedlo se mu to. Cikánek tak nemusel být v pohotovosti. Útočit jde jeho tým.

49:50

Kladno je v plném počtu.

49:41

Přerovští nadále obléhají domácí branku, Černý z pravé strany vystřelil, ale puk skončil jen vedle kladenské branky.

49:10

Zakázané uvolnění Zubrů a hra se stěhuje před hostující branku. Bude se vhazovat po pravici Lukáše Klimeše.

48:39

Radomír Pala pálil od modré čáry, kotouč však končí jen vysoko nad brankou Lukáše Cikánka. Poté se domácí znovu osvobozují.

48:05

Domácí se poprvé osvobodili a vyhodili puk až před hostující branku. Kladno tak pošetřilo vteřiny ze svého oslabení.

47:50

Následuje komerční přestávka.

47:50
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., hákování).

46:28

Svedlund se vydal na ofenzívní výlet, poté objel soupeřovu branku a přenechal puk Kubíkovi, který však před Klimešem nezakončil.

45:45

Hosté jsou už v plném počtu.

45:43

Na druhé straně šel do úniku Tomáš Plekanec, který bekhendovou střelou mířil mezi betony Klimeše, ten je však včas sklapl a podržel hosty.

45:08

Jágr svižnou přihrávkou hledal Jelínka, ten před brankou hostů ale na kotouč nedosáhl. Hosté se poté ve vlastním oslabení dostali do útoku, ale Cikánka neohrozili.

44:32

Brandon Nash si sjel kousek od modré čáry a poté zakončil, Klimeš ale dokázal zakročit a poté raději pozastavil hru. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

43:50

Po vhazování v pásmu Přerova hosté získali puk a hned ho vyhodili až před Lukáše Cikánka. Domácí hráči tak musejí zakládat svou akci od vlastního brankáře.

43:45
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., podrážení).

43:39

Goišova střela minulo Cikánkovu klec a domácí se tak znovu dostávají na kotouč.

43:19

Sikora nahrával najíždějícímu Weinholdovi, ten v útočném výpadu ale skončil na postavení mimo hru. Ta se tak stěhuje zpět do středního pásma.

42:12

Zubři se usadili v pásmu Kladna a pokusili se o další akci, znovu se však nedostali k nebezpečné střele a Cikánek nemusel zasahovat.

41:48

Oba celky už hrají v plném počtu.

41:28

Goiš na druhé straně dostal puk až před Cikánka, jeho pokus ale znovu končí na jeho zákroku.

40:38

Plekanec po nepřesném pasu Pšurného založil další akci Kladna, z pravé strany pak zakončoval Jiří Říha a Klimeš jeho nepříjemnou střelu vytěsnil.

40:10

Jakub Strnad se dostal na kotouč a domácí hráči zakládají první akci ve třetí třetině. Oba celky hrají ve čtyřech hráčích.

40:01

Začala třetí třetina.

Střely na branku: 22 – 20

Také druhá třetina je minulostí. Kladenští v ní dokázali dvakrát skórovat a mají tak velmi slibný náskok ve druhém čtvrtfinálovém utkání. Hosté však několikrát zahrozili a snažili se snížit, Lukáš Cikánek ale zatím za svá záda nepustil žádnou střelu a drží tak své čisté konto a tříbrankový náskok svých spoluhráčů. Uvidíme, co nám nabídne třetí část hry, která začne přibližně v 17:47.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:48
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Šimon Kratochvíl – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Josef Zajíc – 2 min., hrubost).

39:48

Hosté se ještě nadechli k útočné akci. Puk se snášel k brance Cikánka a ten zakročil. Následně pak nechal přerušit hru. Po ní se pak strhla menší potyčka mezi oběma tábory.

39:01

Další pokus hostů, který mířil pod břevno Cikánkovy klece, zastavil právě domácí brankář, jenž podržel svůj tým a i své dosavadní čisté konto.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:35

Přerov se ubránil a nyní je už v plném počtu.

37:48

Marek Sikora se dostal v oslabení znovu do akce, ale jeho střelu Cikánek zneškodnil ramenem. Domácí už zakládají akci od jeho branky.

37:10

Jelínek to zkusil střelou po zemi, Klimeš byl však připraven a jeho střelu pozastavil. Hosté se pak dostali na kotouč a vyhodili ho před domácí klec.

36:35
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., nedovolené bránění).

36:02

Hosté jsou už v plném počtu.

35:44

Melka nadvakrát nepřekonal Klimeše, Kladenští však stále operují před jeho brankou. Přesilovka se jim už ale začíná velmi krátit.

35:27

Tomáš Plekanec střílel jen těsně vedle hostující branky. Klimeš si pak převzal kotouč a pozastavil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

34:50

Plekancova střela z prostoru mezi kruhy se neujala, jeho pokus ale dorážel u Klimeše Jelínek, ale ani tato situace nekončí brankou.

34:12

Vampola se chystal ke střele, poté ale našel lépe postaveného Jelínka. Ten celou akci vyšperkoval na Jágra, jenž pohotovou střelou prověřil Klimeše.

34:02

Následuje komerční přestávka.

34:02
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., zásah do nohou).

33:36

Nash střílel od modré čáry, ale puk končí jen na zadním mantinelu. Domácí stále mají puk a v signalizovaném vyloučení tak útočí.

33:12

Domácí mají ponechanou výhodu, pokud nevsítí branku, budou hrát přesilovou hru. Už se uhnízdili v hostujícím pásmu.

32:12

Domácí si vypracovali další dvě střelecké příležitosti, Klimeš však dokázal odolat a hned posílá puk svým spoluhráčům, kteří míří do útočné akce.

31:02
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
A už je to o tři góly. Adam Kubík našel z pravého kruhu na druhé straně LINUSE ANDERSE SVEDLUNDA, který poté z levého kruhu prostřelil Klimeše do horních pater jeho klece – 3:0. Asistence: Adam Kubík a Andre Lakos.

30:38

Domácí celek je už v plném počtu.

29:48

Další šance hostů, Navrátil střílel na domácí branku, opět to ale bylo nepřesné. Agilní Vampola pak znovu pošetřil vteřiny z oslabení, když dostal puk až za branku Přerova.

29:15

Hosté se uhnízdili v pásmu Kladna, Novotný pak střílel od modré čáry a Cikánek chytá jeho nepříjemný pokus. Kladno se poté osvobozuje.

28:38
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Andre Lakos – 2 min., nedovolené bránění).

28:14

Milan Davídek si zpracoval puk bruslí a uháněl směrem k domácí brance, ale vystavil se ofsajdové pasti a hra se tak vrací do středního pásma, kde se bude vhazovat.

26:40

Jiří Říha pálil z vrcholu pravého kruhu, Sikora obětavě chtěl tuto zastavit, ale odnesl to zásahem pukem. Nyní odkulhal na střídačku s bolestivou grimasou.

26:22

Následuje další komerční přestávka.

25:57

Tomáš Plekanec si sjížděl před branku soupeře, snažil se najít Jágra, ale to se nepovedlo. Nakonec se pak ke střele dostal Melka, jeho pokus však končí jen vedle branky.

25:16

Rytířům se lépe dýchá, mají dvougólový náskok a i nyní se vydávají do další útočné akce.

24:27
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté se sice v oslabení ubránili, ale po návratu jejich hráče na ledovou plochu po chvilce domácí udeřili podruhé. Josef Zajíc našel přihrávkou do mezikruží volného LADISLAVA ZIKMUNDA, jenž poté svižnou střelou prostřelil Klimeše mezi jeho levou rukou a tělem – 2:0. Asistence: Josef Zajíc a Patrik Machač.

24:18

Hosté v plném počtu.

24:12

Machač nevystřelil na branku soupeře, hosté se tak znovu osvobozují a vypadá to, že zvládnou i klasickou početní nevýhodu.

22:45

Hosté jsou ve čtyřech hráčích.

22:42
Šance

Jágr svižnou střelou trefil obránce Weinholda. Hostům se poté podařilo vypíchnout kotouč a do samostatného úniku ve dvojnásobném oslabení se dostal Sikora, ovšem v těsné blízkosti trefil jen betony Cikánka!

22:18

Rytíři si zahrají sedmadvacet vteřin dlouhou přesilovou hru pět na tři.

22:18
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jaroslav Moučka – 2 min., držení).

21:48

Střela Antonína Melky byla zablokována Novotným, následovala další střela domácích, tlak před vlastní brankou ovšem Klimeš ustál.

21:07

Ladislav Zikmund potáhl puk a zblízka se pokusil ohrozit Klimeše, ale nestalo se tak. Přerov dostal puk do středního pásma, kde si ho však sebrali znovu Kladenští.

20:45
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Navrátil.

20:45

Jaromír Jágr objel hostující branku a hledal přihrávkou Plekance. Poté ale sudí zapískali a bude se vylučovat. Hosté totiž hráli v šesti.

20:16

Hosté jsou už v plném počtu.

20:01

Začala druhá třetina.

Střely na branku: 9 – 11

První třetina je za námi. V ní se domácí ujali vedení v šesté minutě, když z těžkého úhlu posílal puk na branku hostů Tomáš Plekanec a kotouč se pak při sklapnutí betonu Klimeše dostal za jeho záda. Do konce první části hry se už skóre neměnilo, šance měly oba celky, ale ty zůstaly nevyužity. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:52.

20:00

První třetina skončila.

19:55

Machač nezpracoval přihrávku od Zikmunda, ke střele se tak nedostal a první dějství tohoto druhého čtvrtfinále je u konce.

19:23

Dělovku od modré čáry vyslal Říha, střela však byla zablokována hosty a ti posouvají puk daleko od své branky.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:38

Jágrovu přízemní střelu zastavil Klimeš, ale kotouč znovu získali domácí a drží tak útočné pásmo. Snaží se o další kombinaci před jeho brankou.

18:16
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., hákování).

18:16
Šance

Machač nadvakrát dorážel puk před brankou hostů, poté byl však zahákován Novotným a Rytíři si zahrají další přesilovou hru.

18:09

Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před jejich branku a vhazování proběhne po levé ruce Lukáše Klimeše.

17:48

Kladenští od vlastní branky zakládají další svou akci a míří před branku Zubrů. Obrana Přerova se tak bleskově přesouvá do obranného pásma.

17:17

Lubomír Malina nahazoval puk na branku Kladna, kotouč však zachytil Cikánek a hned ho poslal svým spoluhráčům.

17:10

Postavení mimo hru na straně domácích bylo posouzeno jako úmyslné, hra se proto stěhuje před Lukáše Cikánka, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.

16:36

Melka poslal vzduchem kotouč na Jágra, ale ten ho nezachytil. Do akce tak zamířili hosté a Cikánek se tak musí mít opět na pozoru.

15:30

Kotouč se odrazil od zadního mantinelu před Cikánka, ten byl chvíli zmatený, kde je kotouč a nakonec ho mají ve své moci jeho spoluhráči.

14:59

Davídek posunul puk z obranného pásma do středu hřiště a nepustil tak kladenské Rytíře do blízkosti Klimešovy branky.

14:16

Přerov je v plném počtu.

14:04

Hosté se osvobozují, puk letí před domácí branku a jejich oslabení pomalu, ale jistě končí.

13:29

Brandon Nash pálil od modré čáry a jeho dělovku zastavil Lukáš Klimeš, který tak v krátkém sledu po sobě opět podržel Zubry. Hra je zastavena a vhazuje se po jeho levé ruce.

13:07

A další akce kladenské osmašedesátky. Na levý kruh poslal puk Jelínkovi, který z první střílel k bližší tyči a Klimeš musel do zákroku. Úplně lehká střela to nebyla a zákrokem svůj tým opět podržel.

12:34

Jágr poslal kotouč před hostující branku, ovšem poté se ho zmocnili hosté a vyhodili až před Lukáše Cikánka. Osvobozují se tak.

12:16

Po reklamní přestávce, která nyní následuje, budou Rytíři hrát svou první přesilovou hru v dnešním utkání.

12:16
Trest

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Vojtěch Tomi – 2 min., držení).

11:44

Lakosovo nahození před branku neskončilo nebezpečím pro hosty. O chvilku později si před Klimeše sjel Tomáš Plekanec, ale jeho pokus neskončil mezi třemi tyčemi.

10:52

Rytíři si v rozehrávce neporozuměli ve středním pásmu a toho málem využili hosté k rychlé akci. Jenže se tak nestalo, obrana Kladna je do útoku nepustila.

10:22

Ladislav Zikmund se probíjel do útočného pásma, ovšem obrana Zubrů ho dokázala zastavit a také ho obrat o kotouč.

10:12

Kratochvílova střela k bližší tyči skončila na Cikánkovi, který si svůj prostor u levé části branky pokryl. A znovu nechal hru raději přerušit.

09:48

Jaromír Jágr je na ledové ploše a domácí jsou tedy v plném počtu.

09:16

Vampola se s v oslabení obtočil kolem hostující branky, poté ještě hledal Strnada, ale nakonec souhra nevyšla. Domácí ale ukrojili další vteřiny z oslabení.

08:39

Přerovští se stále drží v útočné třetině a hrozí před domácí klecí. Snaží se tak o vyrovnání pro ně nepříznivého stavu. Nyní se však domácí zase osvobozují.

08:13

Kladenští zachytili kotouč a bez čekání ho vyhodili až před hostující branku. Šetří tak cenné vteřiny ze své početní nevýhody.

07:52

Lukáš Cikánek musel okamžitě po vhazování v pásmu Kladna zasahovat proti hostující střele a podržel tak svůj tým. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

07:48
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jaromír Jágr – 2 min., podrážení).

07:48

Následuje první komerční přestávka.

07:15

Lubomír Malina si sjel s kotoučem do útočného pásma, ale před domácí brankou poté hosté nezahrozili.

06:30

Zubři se hned vydali do útoku a snažili se o střelu, která by mohla být nebezpečná. Ovšem nepovedlo se jim to a do akce na druhé straně zase míří Rytíři.

05:12
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení. TOMÁŠ PLEKANEC dokonale nachytal Klimeše, když na něho z bekhendu z velmi těžkého úhlu poslal kotouč, který si hostující brankář srazil nešťastně za svá záda – 1:0. Asistence: Antonín Melka a Andre Lakos.

04:42

Je to tak, Kladno je už v plném počtu.

04:35

Další osvobození Kladna, kotouč letí pryč od Cikánka a vypadá to, že Rytíři své oslabení zvládnou bez úhony.

04:06

Vampola napadal rozehrávku hostů v jejich obranném pásmu, znovu tak dobře zdržuje hru a domácím se tak začíná oslabení už velmi krátit.

03:50

Cikánek čelil další střele a opět uspěl. Hru raději přerušil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

03:36

Pšurný našel přihrávkou Novotného, ten střílel jen do plné obrany Kladna. Domácí se poté okamžitě osvobozují a posílají kotouč až před hostující klec.

02:46

Novotný hned v úvodu přesilové hry pálil na Cikánka, domácí brankář tento projektil pokryl. Hned na to se do akce ve vlastním oslabení, Klimeše ale nepřekonali. Pošetřili však cenné vteřiny z oslabení.

02:42
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Andre Lakos – 2 min., podrážení).

02:26

A Goiš po vhazování vyslal nepříjemnou střelu na Cikánka, ten si s ní nakonec poradil a posílá kotouč mezi své spoluhráče, kteří otáčejí hru.

02:01

Od vlastní branky zakládají po vystřídání svou akci hosté, ale jejich souhru napadali Rytíři už ve středním pásmu. Přesto se dostali před Cikánka, Goišovu střelu pak brankář Kladna pokryl.

01:28

Zbořil zatáhl puk do útočného pásma, hosté se tam ale příliš dlouho neohřáli. Obrana Kladna poté dostal puk pod kontrolu a míří do útočné akce.

01:14

Nash střílel po chybě Klimeše, který za brankou posílal puk pryč, ovšem zachytil ho Vampola a poslal ho právě na modrou Nashovi. Jeho dělovka pak končí na hostujícím brankáři.

00:36

Kladenští už jsou ale na druhé straně a operují před hostujícím brankářem. Melka to zkoušel s první střelou, ale tu zablokoval jeden z hostujících obránců.

00:05

Domácí se hned po vhazování dostali ke kotouči, ale záhy o něj přišli. Do akce se tak rychle vydávají hosté z Přerova.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Nash, Zajíc, J. Říha, Kehar, Svedlund, Lakos, Zelingr – Jágr (A), Plekanec, Melka – J. Strnad (C), Vampola (A), Redlich – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Kubík.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – M. Novotný, R. Černý, Pala (A), Zbořil, Malina, Weinhold, M. Pohl – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Sikora, T. Sýkora (C), Tomi – Goiš, Moučka, Š. Kratochvíl – Gago, F. Dvořák, Davídek.

Rozhodčí: Zubzanda, Grech – Coubal, Kokrment.

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

První čtvrtfinálový duel

Rytíři do vyřazovacích bojů vstoupili velmi dobře, po výhře 4:2 tak mají první bod v sérii, kterou vedou 1:0. Dnes se pokusí na tento úspěch navázat a získat další, aby jeli do Přerova s vedením 2:0 na zápasy. Lehké to ale nebude, hosté se naopak budou chtít pokusit srovnat.

Rytíři KladnoHC Zubr Přerov 4:2
Branky a nahrávky: 10. Jelínek (Zikmund, J. Říha), 13. Nash (Plekanec, Jágr), 38. Jelínek (Plekanec, Vampola), 51. J. Říha (Melka) – 16. Navrátil (Pala, T. Doležal), 21. T. Doležal

Vzájemná utkání

Oba celky se v základní části utkaly čtyřikrát, dvakrát se z výhry radovalo Kladno, dvakrát pak Přerov.

HC ZUBR Přerov

Přerovští Zubři skončili v těsném závěsu za Kladnem, tedy na páté pozici a na své konto zapsali šestadevadesát bodů. Třicetkrát vyhráli a šestadvacetkrát odešli z ledu jako poražený tým. Hosté po prohře 2:4 ve Vsetíně odehráli poslední zápas v základní sezóně na domácím ledě, kde deklasovali 7:1 Benátky. Definitivně tak stvrdili své páté místo a nyní se už zaměřují na boje v sérii s kladenskými Rytíři.

Rytíři Kladno

Kladenští hokejisté zakončili základní část na čtvrtém místě, rozhodně však pomýšleli na umístění vyšší. Připsali si 104 bodů do tabulky a čtyřiatřicetkrát zvítězili a dvaadvacetkrát pak okusili hořkost porážky. Poslední duely před vyřazovacími boji nezvládli. Nejprve padli 3:5 v Třebíči a doma poté zakončili základní část prohrou 4:5 po samostatných nájezdech s Litoměřicemi, které si díky tomu zajistily postup do play-off. Nyní jim v cestě bude stát houževnatý Přerov, který prahne po skalpu Kladna. Čeká nás tak určitě hodně zajímavá série.

Hezké sobotní odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. V pátek odstartovalo play-off Chance ligy a dnes jsou na řadě druhé zápasy. Rytíři Kladno tak podruhé vyzvou tým HC ZUBR Přerov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.