Čtvrtek 21. ledna 2021, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 21. ledna 2021 Běla
Advertisement

Online reportáž

Je konec! Ačkoliv Dukla vstupovala do třetí periody s jednobrankovým náskokem, tak ani ve druhém venkovním zápase neuspěla. Kladnu totiž hodně pomohla využitá přesilová hra pěti proti třem, načež se domácí celek opět ujal vedení. Koncovka utkání nabídla snahu hráčů Jihlavy, avšak velmi dobrá obranná činnost Kladna nepřipustila vyrovnávací branku, naopak o osudu zápasu rozhodl Vampola, který v poslední minutě uzavřel na konečných 5:3.

Šance

Dnešní utkání sledovalo 5200 diváků.

Konec zápasu.

Sestavy a rozestavení

Rytíři Kladno

Cikánek
4 Kehar
Kehar
26 Říha
Říha
23 Zajíc
Zajíc
24 Nash
Nash
Svedlund
64 Lakos
Lakos
43:02
25 Zelingr
Zelingr
68 Jágr
Jágr
Plekanec
17 Redlich
Redlich
43 Melka
Melka
28:00
21 Vampola
Vampola
59:28
92 Strnad
Strnad
Jelínek
02:01
Machač
13 Zikmund
Zikmund
40:22
Kružík
16 Kaut
Kaut
59 Kubík
Kubík

HC Dukla Jihlava

30 Honzík
Honzík
23 Pohl
Pohl
88 Štebih
Štebih
Matějíček
Kajínek
43 Holý
Holý
Suchánek
8 Půža
Půža
69 Pekr
Pekr
30:49 18:46
Skořepa
20 Anděl
Anděl
Dostálek
Čachotský
Harkabus
93 Bezúch
Bezúch
19 Zeman
Zeman
13:36
Jiránek
Hrníčko
7 Osmík
Osmík
85 Klíma
Klíma

Rozhodčí: Souček, Veselý – Bosák, Maštalíř
Počet diváků: 5200

59:28
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Je tu rozhodující branka tohoto zápasu! Pekr raději zavezl puk za vlastní branku, kde mu ale hrací předmět ujel od hokejky. Následnou přihrávku téhož hráče zachytil Strnad, který ještě předal lépe postavenému Plekancovi, jenž trefil hráče na brankové čáře. O úspěšnou dorážku se postaral až PETR VAMPOLA.
Asistence: Tomáš Plekanec, Jakub Strnad.

59:10

Kehar vyhodil puk za cenu dalšího icingu, hra se stěhuje zpět před Cikánka.

59:01

Až nyní se Jihlava dostala před Cikánka, přičemž to z levé strany zkoušel Jiránek, jehož ránu srazil protihráč do ochranné sítě. I tentokráte se na vhazování staví velezkušený Plekanec, kterému bude čelit Anděl.

58:30
Šance

Ve středu hrací plochy se ujal puku Plekanec, který se v tísni pokoušel zakončit do prázdné branky, což se ale nepovedlo. Ještě lepší pozici měl Strnad, který celkem nepochopitelně přestřelil branku.

57:43
Šance

Jihlava to zkouší bez brankáře!

57:20

Do konce zápasu nezbývá už moc času. Před malým momentem operoval s pukem Jágr, kterého pečlivě zpracovával Holý. Domácí nasbíraly cenné vteřinky, následně na zemi skončil Kehar, vylučovat se nebude.

56:40

Odraz od mantinelu hrál do karet Pekrovi, který se jako první dostal k odraženému touši, avšak v tísni nedokázal zakončit. Na druhé straně musel Honzík schovat puk pod lapačku.

56:01

Harkabusovo nahození od levého hrazení pouze prosvištělo vedle branky, jako první se k volnému touši dostal Hrníčko, který okamžitě přeposlal podél mantinelu na Matějíčka.

55:02

Jágr dokázal přeposlat k zadnímu hrazení na Plekance, který celou akci vyšperkoval přihrávkou na Říhu, jehož dělovka rozvlnila boční síť. První formace Kladna zatápí Jihlavě.

54:01

V krátkém časovém sledu přišly hned tři zakázané uvolnění, přičemž se o všechny postaralo Kladno. Posléze Nash našel pouze hokejku soupeř, který skončil na zemi. Najednou se domácí dostali do přečíslení, Kaut z pravé strany ale nevyzrál na Honzíka.

53:04
Šance

Bezúch byl s pukem v dobré pozice, avšak trefil pouze protihráče před sebou. Následný atak Dukly přinesl vyloženou šanci Jiránka, který trefil beton Cikánka. Ještě větší příležitost měl Zeman, jenž trefil brankovou konstrukci.

52:03

Domácí obránce Zajíc vyhodil puk ven z hrací plochy, avšak dle výroku sudích to bylo s tečí. Logicky se tak vhazovalo v útočném pásmu Dukly, tentokráte byl úspěšnější Plekanec.

51:01

Zeman zřejmě prováhal ideální moment k zakončení, nakonec se o střelu postaral Kajínek, který vypálil pouze do lapačky domácího brankáře. Posléze na vhazování uspěl Čachotský, jeho celek ale vyklidil pásmo.

50:05

Jihlava má velké problémy se založením kloudného výpadu, na řadu přišlo další zakázané uvolnění. Do konce zápasu zbývá posledních deset minut, vhazovat se bude po levici Honzíka.

49:45

Redlich našel u přední tyče Plekance, který se chtěl otočit před brankáře Honzíka. Ten si se zakončením poradil, o dorážku se pokoušel také Jágr, avšak puk vůbec netrefil.

49:04

Kajínkovi se nakonec podařilo obelstít napadajícího Strnada, přičemž se jeho celek nastěhoval za branku soupeře, kde moc dlouho nevydržel. Následná rozehrávka nedorazila na čepel Čachotského – icing.

48:02

Hodně důležitý zákrok opět předvedl Zajíc, který zastavil finální přihrávku na Skořepu. Kladenští se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění, Dukla tak bude moci vystřídat.

47:03

Podél pravého hrazení to zkoušel Harkabus, který narazil do jednoho z protihráčů. Ve vlastním pásmu se dobře zorientoval Lakos, jehož průniková přihrávka nakonec nenašla Plekance. Záhy to proti jedinému obránci zkoušel Čachotský, kterého čistým způsobem zastavil Zajíc.

46:02

Říha byl v rychlostním souboji s Klímou včas u puku, načež se oba hráči svalili na ledovou plochu. Trochu agresivněji si počínal prvně jmenovaný, který nakonec vyvázl bez trestu.

45:04

Hodně svižným způsobem se vydal na druhou stranu Anděl, který posléze trefil pouze protihráče do nohy. Kladno se rozhodlo uklidnit hru, rozehrávající Nash raději počkal na příjezd třetí formace.

44:05

O rychlou odpověď se pokoušel hostující Skořepa, který to zřejmě ještě zkoušel na teč. Pekr skutečně do puku vložil hokejku, jeho tečovaná rána se nakonec otřela o ochrannou síť.

43:02
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí jdou opět do vedení o jednu branku! Hodně času měl kolem sebe Strnad, který bekhendovou přihrávkou našel naprosto osamoceného urostlého obránce ANDRÉHO LAKOSE, jenž okamžitou ránu poslal přesně pod ruku brankáře Honzíka. Hrací předmět nakonec doklouzal za brankovou čáru.
Asistence: Jakub Strnad, Patrik Machač.

42:11
Šance

Honzík si poradil i s dalším zakončením v podání Říhy, čtveřice hostujících hráčů konečně vyhodila na druhou stranu. Zpět se ale vydal aktivní Melka, jehož rána švihem byla nepřesná. Dukla se mohla dostat do vedení, Andělovo zakončení ale zastavil před brankovou čárou Nash.

41:05

Pochopitelně pokračuje klasická přesilová hra, Dukla tak má velké problémy. Vampola čaroval s pukem u pravého kruhu, následně Nash nabíjel do tandemu na Říhu, jehož dělovka skončila daleko vedle branky.

40:22
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovou hru 5 na 3! Jak už bylo řečeno, Kladnu se podařilo zavézt puk do útočného pásma, což byl klíčový dílek k vyrovnávací brance. Říha totiž našel u druhé tyče Jágra, kterému se přihrávka na Plekance nepovedla, což ale hrálo do "karet" LADISLAVU ZIKMUNDOVI, který propálil Honzíka.
Asistence: Jiří Říha, Jaromír Jágr.

40:10

Úvodní vhazování třetí periody dopadlo lépe pro domác celek, který okamžitě zavezl puk na druhou stranu, kde sledujeme celkem zdlouhavou kombinaci.

40:01

Začala třetí třetina.

Střely na branku: 26 – 16 (11 – 5).

Máme za sebou také druhou periodu, která nabídla další dvě branky. V samotném úvodu jsme sledovali hodně nezáživnou podívanou, což maximálně vyhovovalo Dukle. Ta přeci jenom inkasovala vyrovnávací branku, avšak o tři minuty později se dostala zpět do vedení. Rytíři si ke konci periody vypracovali slibný nápor, který přinesl hned dva nedovolené zákroky soupeře. Kladno tak bude třetí třetinu začínat v přesilové hře 5 na 3.

40:00

Druhá třetina skončila.

40:00
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., sekání).

39:40

Ještě před samotným vyloučením si Kladno vypracovalo několik slušných střeleckých možností, avšak ani jedna neskončila za brankářem Honzíkem.

39:40
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Miha Štebih – 2 min., napadení).

38:10

Kajínkovu ránu od modré čáry zablokoval jeden z protihráčů do rohu kluziště, posléze dopředu mířil Osmík, který dalším nahozením poslal touš do lapačky Cikánka.

37:34

Další protiútok Jihlavy přinesl sympatickou žabičku v podání Hrníčka, který ještě před brankou hledal Zemana, jenž trefil pouze Cikánka. Domácí brankář byl donucen k přerušení hry.

37:02

V oslabení se vydal směrem dopředu Čachotský, který nasbíral cenné vteřinky. Kladenští se po kratší době dostali zpět do pásma, přičemž Jágr předával na Vampolu, který měl na zakončení příliš málo času.

36:03

Kladno okamžitě sevřelo soupeře v jeho vlastní třetině, přičemž hned dvakrát pálil Nash. Ani jeden střelecký pokus se neujal, posléze pálil tentýž hráč, který pro změnu pálil vedle tyče.

35:13
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Dominik Hrníčko – 2 min., faul kolenem).

34:01

Přetahovanou u zadního hrazení nakonec lépe zvládli domácí hráči, přičemž dostal nabito Svedlund. Honzík dokázal vyrazit, což vedlo k protiútoku. Hrníčko se dokázal natlačit před Cikánka, avšak s pukem narazil pouze do betonu.

33:05

Kajínek to zkoušel okamžitou ránou od modré čáry, přičemž mířil kousek vedle branky. Jako první se k volnému touši dostal velice aktivní Pekr, který nepovedeně vracel před brankáře Cikánka.

32:13
Šance

Velké štěstí pro Jihlavu! Říha se přeci jenom dostal k další ráně, tentokráte z mezikruží vypálil pouze do horní konstrukce. Honzík vůbec nic neviděl.

31:25
Šance

Mohlo být opět vyrovnáno! Jihlava totiž propadla při bránění, do přečíslení se dostala dvojice Kaut – Jelínek, přičemž druhý jmenovaný z velké blízkosti pálil pouze do výstroje brankáře Dukly.

30:49
Gól

Dukla právě vstřelila branku!
Jenomže hosté se dostávají zpět do vedení! Nejprve branku soupeře objel Strnad, který se po následném kontaktu s protihráčem poroučel k zemi, avšak ani tentokráte se nevylučovalo. To vedlo k samostatnému úniku MATĚJE PEKRA, který to zkusil kličkou na forhend, jenž slavila úspěch. Cikánek se vydal k opačné konstrukci.
Asistence: Lukáš Klíma.

30:08

Jágr nabíjel na modrou čáru Říhovi, jehož další zakončení tentokráte putovalo vysoko nad branku. Domácí tábor si chtěl vymodlit první přesilovou hru, pád v podání Redlicha nepřineslo faul. Jihlava je pod velkým tlakem.

29:03

Nash to v tomto případě hravě zvládl, napadající dvojice protihráčů napadal bez většího úspěchu. Následně ještě Zeman nahazoval zpět za branku, jeho formace okamžitě odjela na střídačku.

28:00
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Zničehonic tu máme vyrovnávací branku v podání domácích hráčů! Rytířům se i tentokráte podařilo uspět na vhazování, přičemž to dalším nahozením tentokráte zkoušel Svedlund. Puk překvapivě skončil pod Honzíkem, kde do něj strčil hokejku ANTONÍN MELKA, který se tak stává střelcem vyrovnávací branky.
Asistence: Linus Anders Svedlund, Jakub Strnad.

27:53

Do nadějného protiútoku se dostával Zeman, který to nakonec vzal sám na sebe, avšak ránu švihem si Cikánek dokázal pohlídat. Na ledovou plochu se dostala první formace Kladna, přičemž Lakosovo nahození skončilo v náruči Honzíka.

27:03

Říha si u zadního hrazení počínal důrazně, avšak nakonec sám zůstal ležet na zemi. Nutno podotknout, že Harkabusova hůl skutečně zůstala mezi nohama protihráče, vylučovat se nebude.

26:06

V úvodu druhé periody zatím nesledujeme nikterak pohlednou podívanou, Kladno se zatím trápí. Naopak hosté hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje, tedy daleko od své branky.

25:02

Vampolovi se i tentokráte podařilo uspět na vhazování, avšak včas se vrátil Čachotský, který v poklidu rozehrál dozadu na Pohla. Jeho kolega Štebih pouze přeposlal za domácí branku, kde si pro puk sjel Cikánek.

24:01

Poprvé v tomto utkání dokázal vypálit Říha, jehož tvrdou dělovku Honzík vyrazil do strany, odkud s dorážkou číhal Nash. Hostující brankář byl i tentokráte pozorný, touš schoval do své výstroje.

23:01

Jihlava najednou hraje v úplné pohodě, přičemž Hrníčko napadal rozehrávajícího Svedlunda, který to nakonec zvládl na jedničku. Před branku si ještě sjížděl Kaut, kterému se nepodařilo tečovat střelecký pokus.

22:03

Holého pouze přeposlal k zadnímu hrazení, kde si musel dávat pozor rozehrávající Nash. Jeho formace se nakonec dostala do ofsajdu, vhazovat se bude kousek před modrou čárou.

21:05

Anděl pádil po levém křídle, avšak v tandemu se mu nepodařilo najít Skořepu. Akce je tak u konce, na druhé straně zůstal po souboji na zemi Melka, domácí na první přesilovou hru i nadále čekají.

20:10

Úvodní vhazování druhé třetiny dopadlo lépe pro domácí celek, i tentokráte se dokázal prosadit Plekanec. Ihned poté se k puku dostal Říha, jenž nahazoval do pásma.

20:01

Začala druhá třetina.

Střely na branku: 15 – 11.

Máme za sebou první periodu, která nám přinesla hned tři přesné zásahy. I tentokráte vstoupili lépe do utkání domácí hráči, kteří se ujali brzkého vedení. Postupem času se hra začala vyrovnávat, načež Jihlava dokázala využít úvodní přesilovou hru. Aby toho nebylo málo, tak si domácí opět pomohli nedovoleným zákrokem, kvůli kterému kapitulovali podruhé. Kladno tak bude muset dotahovat, na případné vyrovnání má ještě dostatek času.

20:00

První třetina skončila.

19:06

Lakosovi se podařilo udržet puk před modrou čárou, avšak jeho spoluhráči se k ničemu nebezpečnému nedostali. To vedlo k ráně od modré čáry, kterou před Cikánkem tečoval protihráč vedle branky.

18:46
Gól

Dukla právě vstřelila branku!
Druhá využitá přesilová hra pro Duklu! Hodně nebezpečným pokusem to zkoušel jeden z hostujících hráčů, přičemž se puk odrazil do Cikánka přímo před brankoviště, kam si sjel pozorný MATĚJ PEKR, který snadným způsobem přehodil hrací předmět přes ležící beton Cikánka.
Asistence: Lukáš Anděl.

18:30

Říha okamžitě osvobodil svůj celek razantním vyhozením až na druhou stranu, jenomže soupeř si nabruslil zpět do pásma, kde se dostává ke kombinaci u levého kruhu.

18:01
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Brendon Nash – 2 min., držení hole).

18:01

Ihned po vhazování to přímým projektilem zkoušel Nash, jehož ránu ještě přizvedl obětavý protihráč. Rytíři opět kroužili v pásmu, další Nashova rána skončila na betonu brankáře Honzíka.

17:03

Machač pronikl až za branku soupeře, kde se mu podařilo udržet puk na hokejce. Vše vyústilo nahozením Říhy, jehož zakončení dokázal srazit Jiránek. Hrací předmět skončil až na hráčské lavici Dukly.

16:05
Šance

Obrovská šance Kladna! Vampola prověřil připravenost Honzíka, přičemž hostující brankář vyrážel puk pouze před sebe, kde číhal Melka. Jeho dorážka ale překvapivě minula branku.

15:01

O rozehrávku se postaral domácí zadák Kehar, jehož přihrávku dokázal převzít Plekanec, jenž ještě prodlužoval na Jágra, což vystihl Klíma. Okamžitá rána z mezikruží skončila na Cikánkovi.

14:06

Štebih celkem zariskoval s rozehrávkou, kterou dokázal vystihnout pozorný Kaut. Následně to po pravém křídle zkoušel Kružík, který sice přihrával na Kubíka, ten byl tísněn aktivním Půžou.

13:36
Gól

Dukla právě vstřelila branku!
Přesilová hra je přeci jenom využita! Dukla se totiž opět usadila v útočném pásmu, načež se po krátké kombinaci dostal do zakončení Holý, jehož ránu srazil jeden z protihráčů přímo k volnému ADAMU ZEMANOVI, který zamířil přesně k bližší konstrukci. Máme opět vyrovnáno, nyní se bude hrát v plném počtu na obou stranách.
Asistence: Jan Holý.

13:11

Skořepa přikopl puk bruslí, vhazování se tak muselo opakovat. Aby toho nebylo málo, tak se vhazovalo ještě jednou, načež Vampola důrazně přitlačil Pekra, který si druhý faul nevybojoval. Následně to od modré čáry zkoušel Pekr, jehož ránu Cikánek vynikajícím způsobem zlikvidoval.

12:39
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (André Lakos – 2 min., hrubost).

12:06

Kladno chybovalo v rozehrávce, jenomže Jiránek prováhal ideální moment k zakončení. Nakonec se k němu včas dostal jeden z protihráčů, který avizovanou střelu zablokoval. Opět sledujeme pasáž plnou nepřesností.

11:02

Kubíkovi se podařilo procedit přihrávku na Kauta, jehož ránu srazil jeden z protihráčů. Aby toho nebylo málo, tak se domácí fanoušci dožadovali faulu, avšak ani nyní se vylučovat nebude.

10:03

Jágrova zpětná přihrávka směřovala mezi dvojici spoluhráčů, což vedlo k protiútoku soupeře. Skořepa zavezl puk k zadnímu mantinelu, kde ho odzbrojila smečka protihráčů. Ihned poté se Machač uvolnil k zakončení, které směřovalo vedle branky.

09:12

Hodně ostrým způsobem si počínal Osmík, avšak ani tentokráte se vylučovat nebude. Jihlava se dostala z kratšího sevření, již zmiňovaný Osmík okamžitě nahazoval za branku soupeře. Na řadu přijde vůbec první komerční přestávka.

08:01

Přihrávka podél mantinelu měla směřovat na Vampolu, před kterým ale dokázal zasáhnout Kajínek. Pasáž plná nepřesností nakonec přinesla dobrý obranný zákrok vracejícího se Bezúcha.

07:02

Jágr dostal přihrávku na brusle, avšak přeci jenom zkrotil neposedný puk. Následná přihrávka na Redlicha byla moc prudká. To se pokusila potrestat Dukla, Půžovu ránu ale Cikánek zneškodnil.

06:08

Na opačné straně to od modré čáry zkoušel Kajínek, který trefil protihráče před sebou. Kladno nikterak nečekalo, naopak to po pravém křídle zkoušel Kružík, který napálil výstroj Honzíka.

05:03

Do volného prostoru si sjížděl urostlý obránce Lakos, kterému na poslední chvíli přeskočil puk hokejku. Tento zadák hned dvakrát pálil od modré čáry, přičemž druhou branku málem vsítil Vampola.

04:04

Jágrova formace se hodně rychle dostala na útočnou polovinu, kde Suchánek zablokoval přihrávku na Plekance. Posledně jmenovaný si přeci jenom našel prostor ke střele, Honzík byl tentokráte pozorný.

03:01

Hodně velké problémy měl v rozehrávce hostující Matějíček, kterého dokázal obehrát Kubík. Aktivita domácích hokejistů byla ukázková, hosté vyhodili přes všechny čáry.

02:01
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Zdánlivě nenápadná akce byla vedena po levém křídle, kde před modrou čárou čekal na svého kolegu Zikmund, který okamžitě předal do tandemu na ŠIMONA JELÍNKA, jehož bekhendové zakončení překvapivě skončilo až za Honzíkem, který určitě nemá čisté svědomí.
Asistence: Ladislav Zikmund, André Lakos.

01:55

Také Jihlava se dostala k několika ohrožením branky, hodně nebezpečně pálil Matějíček, který trefil beton brankáře. Domácí to zkoušeli přes levou stranu, přičemž Zikmundovo nahození dokázal odehrát obránce Holý. Posléze měl na levém křídle hodně prostoru Jiránek, který vypálil do výstroje Cikánka.

01:02

Jako první se k puku dostal již zmiňovaný Kehar, jehož ránu od modré čáry dokázal Honzík vyrazit. Hostující brankář měl další práci, tentokráte ho z velkého úhlu prověřil Plekanec.

00:10

Úvodní vhazování tohoto zápasu dopadlo lépe pro domácí celek, konkrétněji se na vhazování dokázal prosadit Plekanec. Následné nahození v podání Kehara skončilo na protihráči.

00:01

Utkání právě začalo.

Hráči obou celků přijíždějí na hrací plochu.

Úvodní sestavy:

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Kehar, J. Říha, Zajíc, Nash, Svedlund, Lakos, Zelingr – Jágr (A), Plekanec, Redlich – Melka, Vampola (A), J. Strnad (C) – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Kubík.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Brož) – J. Pohl, Štebih, Matějíček, Kajínek (A), J. Holý, Suchánek, Půža – Pekr, Skořepa (C), Anděl – Dostálek, Čachotský, Harkabus – Bezúch, A. Zeman, Jiránek (A) – Hrníčko, Osmík, Klíma..

Kladno – Jihlava 2:1 na zápasy

Díky lepšímu postavení v tabulce začala semifinálová série mezi Jihlavou a Kladnem právě na ledě Jihlavy. Kladenští Rytíři v prvním klání zvítězili 4:1 z jejich pohledu, když úspěchu dali základ už v první třetině, kterou vyhráli 3:1. Ve druhém duelu jihlavští hokejisté už uspěli, gólem ve třetí části hry si pojistili výhru 3:1. Ta se však rozhodně lehce nerodila. Kladenští si ve včerejším utkání rovněž vyzkoušeli výhodu domácího prostředí, kterou využili na jedničku. Rytíři totiž doslova smetli svého soupeře, který schytal porážku 1:5. Jihlava tak bude muset zabrat, v opačném případě si protivník zajistí "mečbol".

HC Dukla Jihlava

Jihlavská Dukla vyhrála základní část, skončila tedy na prvním místě tabulky a ve čtvrtfinále ji čekal litoměřický Stadion, který se do play-off dostal až na poslední chvíli. V prvním dvojzápase brala první výhru Dukla, druhý den však Litoměřice Jihlavu zaskočily a dokázali sérii srovnat na 1:1. V Litoměřicích pak kališníci v prvním domácím duelu svedli vyrovnaný boj, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých Jihlavští uspěli. A úspěšní byli i ve dvou dalších duelech a taktéž svého soupeře vyřadili 4:1 na zápasy. Nyní už svádějí, jak už bylo zmíněno, tuhé boje v semifinále. Jak Jihlava, tak i Kladno prahnou po baráži a návratu mezi tuzemskou elitu.

Nejproduktivnější hráči play-off

Juraj Bezúch – 7 bodů (5+2)
Adam Zeman – 7 bodů (3+4)
Jan Holý – 5 bodů (2+3)

Rytíři Kladno

Kladenští Rytíři skončili po základní části na čtvrtém místě a ve čtvrtfinále vyzvali Zubry z Přerova. Ve dvou domácích utkáních je porazili a ujali se v sérii vedení 2:0 na zápasy. Poté následovala dvě utkání v Přerově, kde si každý tým připsal po výhře a Rytíři vedli 3:1 na zápasy. Další domácí zápas zvládli a ukončili sérii, kterou vyhráli 4:1. Postoupili tak do semifinále, kde hrají s jihlavskou Duklou.

Nejproduktivnější hráči play-off

Tomáš Plekanec – 12 bodů (4+8)
Petr Vampola – 9 bodů (2+7)
Jiří Říha – 7 bodů (5+2)

Hezký středeční večer přeji všem příznivcům hokeje. Play-off Chance ligy je už v plném proudu a nyní se hrají už semifinálová klání. Po nich už budou známy týmy, které půjdou do baráže. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel v sérii mezi týmy Rytíři Kladno a HC Dukla Jihlava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.