Hezký zbytek dne.

Poslední třetina byla hodně jiná než první dvě. Kladno vlítlo na Jihlavu ve velkém tempu a dokázalo během poslední třetiny dát čtyři branky. Po přesilové hře Jihlavy dokázal využít příležitosti Juda a v poslední minutě ještě Fronk upravil na konečné skóre 7:5, když dal gól v oslabení.

Dukla právě vstřelila branku!
Gól v oslabení! JIŘÍ FRONK sebral puk kladenským hráčům a ujížděl sám na Košarišťana, kterého dobře rozpohyboval a dal gól do prázdné branky. Asistence: Jan Strejček.

58:17
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Krenželok – 2 min., podrážení).

56:38

Kladno se osvobozuje.

55:18
Gól

Kladno právě vstřelilo branku!
A Kladno prázdné branky využilo! STĚPAN ZACHARČUK puk sebral za brankou a přes celé hřiště poslal puk až do volné klece! Bez asistence.

55:01
Šance

Brož je opět z branky na střídačce.

55:01
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., hákování).

53:58
Gól

Až po uplynutí přesilové hry Jihlava dává branku! Jihlava měla velký tlak a Košarišťan tak neměl puk pod kontrolou. MIROSLAV JUDA tak využil příleležitosti a puk poslal do branky. Asistence: Joshua Mácha.

53:20
Šance

Pekr byl opět v dobré pozici,ale zacinkala pouze levá tyč.

52:41

Pekr střílel tvrdě od modré, ale puk poslal jen nad branku.

52:15
Šance

Jihlava odvolala brankáře!

51:54
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vševolod Sorokin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:20

Hlava špatně trefil puk a Jihlava se tak dostala do přečíslení! Velká šance ale z toho nebyla a Kladno tak mohlo jet opět na druhou stranu. Zastavil ho ovšem offside.

49:50

Kladno má stále velký tlak a Jihlavské skoro k ničemu nepouští.

47:31
Gól

Kladno využívá přesilovku! Po krásné souhře Kladenských dostal puk na modré čáře ZACHARY FRYE a dělovkou propálil Brože. Asistence: Tomáš Plekanec.

46:54

Kladno vyhrálo buly a může se tak postavit do útočné formace.

46:53
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Strejček – 2 min., podrážení).

45:52

Kladno si drží nátlak a drží se stále v útočném pásmu!

44:15
Gól

A další gól Kladna! NICOLAS HLAVA dostal přesnou přihrávku zpoza branky od Kubíka. Krásně si s ní poradil a zakončil mezi betony. Asistence: Adam Kubík, Tomáš Plekanec.

43:23
Gól

Kladno z velkého tlaku navyšuje! Jágr nahrál MATYÁŠI FILIPOVI, který už si s pukem věděl rady a dává svůj první gól v sezoně! Asistence: Jaromír Jágr.

43:00

Jihlava se z velkého tlaku osvobozuje, ale Kladno se dostává opět dopředu.

42:00

Rytíři stále zůstávají v pásmu hostů a Mikliš byl v dobré pozici nikým nebráněn. Puk ale letěl nad branku.

41:10

Kladno se usadilo v útočném pásmu.

40:30

Melka byl v dobré pozici mezi kruhy, ale přestřelil.

40:01

Kladno šlo do druhé třetiny oslabeno a třetina se tak začala vyvíjet stejně, jako ta první. Už ve druhé minutě vstřelil gól Mácha, který se dokázal dostat přes tři kladenské hráče a přesně zakončil. Kladno ale vývoj otočilo a dalo hned dvě branky. Druhý gól Kladna dal Melka v oslabení a vyrovnávací trefu přidal Adam Kubík. Do třetí třetiny tak půjdou oba týmy se stejným skóre.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:41
Šance

Kubík si dobře najel a pokusil se překvapit Brože, ten byl ale připraven a puk schoval pod lapačku.

38:30

Kladno si drží útočné pásmo a snaží se poprvé v zápase vést.

37:00

Mikliš chtěl vyhodit puk z pásma, ale na modré čáře ho zastavil Černý, který napálil dělovku na Košarišťana, ale přestřelil.

36:14

Tu však nevyužila a Kladno se osvobozuje.

36:10

4 vteřiny si Jihlava zahraje přesilovku 5 na 3.

36:10
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., sekání).

35:50
Šance

Melka vypíchl kotouč Jihlavskému a dokázal se dostat až před Brože. Kladenský hráč však neobstál.

35:20

Kladno zvládá oslabení velmi dobře a Jihlava se nemůže dostat do útočného pásma.

34:50
Šance

Tomáš Plekanec ujížděl sám na branku a dával puk mezi Brožovy betony. Ten však kotouč zastavil a hru přerušil.

34:25

K puku se však dostali domácí a vyhazují puk pryč z obranného pásma.

34:14

Jihlava má opět šanci na další gól. Zahraje si přesilovou hru.

34:14
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Marek Račuk – 2 min., zásah do nohou).

33:55
Gól

Kladno srovnává! ADAM KUBÍK si zpoza branky pěkně nabruslil až mezi kruhy a dává gól přímo pod víko jihlavské branky. Asistence: Antonín Melka.

33:10

Kladno se nemůže dostat z obranného pásma.

31:45
Gól

Kladno dává gól v oslabení! Hajný vybojoval puk ve středním pásmu a přihrál ANTONÍNU MELKOVI do jízdy. Ten si Brože pěkně rozhýbal a dal puk do jihlavské branky. Asistence: Jakub Hajný.

31:35

Jihlavě se zatím přesilová hra nedaří.

30:47

Hosté vyhráli buly, ale ztratili puk a musejí zakládat útok znovu.

30:36
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nicolas Hlava – 2 min., krosček).

28:20

Jelínek čekal před brankou na dobrou přihrávku od spoluhráčů. Hokejkou však jen promáchl a dopředu se dostala Jihlava. Velké šance z toho ale nebyly.

27:14

Z dobré souhry Kladenských nakonec střela od Melky zůstala jen v náručí Brože.

25:00
Šance

Matěj Pekr byl v dobré možnosti! Dokázal získat puk za kladenskou brankou. Naštěstí pro Kladno se ale dostal puk do bezpečí daleko od Košarišťana.

23:55
Šance

Kladenští hráči si přihrávali puk před Košarišťanem, kde se ale objevil Skořepa a šikovně puk vypíchl. K další šanci se ale hosté nedostali.

23:10

Jaromír Jágr se dobře dostal až před Brože, ten byl ale připraven.

22:15

Kladno se nemůže dostat do útočného pásma a Jihlava se dobře brání.

21:47
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., faul kolenem).

21:11
Gól

Jihlava opět odskakuje o dvě branky. JAMES JOSHUA MÁCHA dostal puk ve středním pásmu a dokázal se dostat přes tři hráče Kladna až před kladenskou branku, kde zakončil přesně! Asistence: Tomáš Harkabus, Tomáš Černý,

20:19
Šance

Matěj Pekr poslal dělovku od modré čáry na Košarišťana, ten ale puk chytil do náruče a hru přerušil.

20:01

Úvodní vhazování vyhrálo Kladno, ale do útoku se dostala Jihlava.

20:01

Jihlava nastoupila na Kladno zhurta a už ve druhé minutě otevřel skóre Lichanec po chybě Kehara. Další gól týmu Jihlava přidal Eliáš, když dostal pěknou přihrávku na vrchol kruhu. V poslední minutě ale Kladno dokázalo snížit na rozdíl jedné branky. Tomáš Plekanec dostal křižnou přihrávku a poprvé v zápase se rozvlnila síť za Brožovými zády.

20:00

První třetina skončila.

19:55
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., hrubost).

19:29

Puk vyletěl z hřiště a bude se vhazoval po levé ruce Košarišťana.

19:08
Gól

Kladno necelou minutu před koncem třetiny snižuje na rozdíl jedné branky! TOMÁŠ PLEKANEC dostal puk křížem od Melky k levé tyčce a pěkně trefil puk až za Brožovy záda. Asistence: Antonín Melka.

19:00
Šance

Kubík střílel z pravého kruhu, ale jihlavský gólman puk dobře viděl a přerušil hru.

17:50
Šance

Mácha byl v dobré pozici a mohl dávat do prázdné branky! Nastřelil ale pouze tyčku.

16:56
Šance

Tomáš Plekanec jel trestné střílení, zamířil mezi betony, ale Brož byl připraven a puk chytil!

16:56
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Pekr – trestné střílení, podrážení).

16:56
Šance

Plekanec vypíchl puk jihlavskému hráči a dostal se do úniku. Byl však nedovoleně bráněn a Kladno pojede trestné střílení.

16:09
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nicolas Hlava – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min.).

16:09

Hráči Kladna a Jihlavy se do sebe po velké šanci hostů pustili.

15:43

Puk se zasekl u mantinelu a rozhodčí museli hru přerušit. Vhazovat se bude po pravé ruce Brože.

14:47

Filip dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, nabral rychlost, ale byl zastaven jihlavským obráncem. Puk nakonec skončil na střídačce a hra se přerušila.

13:15
Šance

Od Černého se puk skoro odrazil až do sítě hostů, ale Brož byl připraven a nedovolil Jihlavě dát vlastní gól.

12:15

Kladno se postavilo do útočné formace a Nick Hlava zkusil Brože překvapit. Ten ale puk poslal do bezpečí.

11:40

Jihlava se opět osvobozuje a zatím svá oslabení zvládá velmi dobře.

11:34
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Illéš – 2 min., hákování).

10:30

Při šanci se do útočného pásma dostat je zapískán offside.

09:50

Kladno se vůbec nemůže dostat do útočného pásma.

09:10

Jihlava se stále dostává do přečíslení, ale třetí gól zatím nepřidala.

08:15
Šance

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho a byli ve skvělé možnosti dát gól v oslabení. Košarišťan však svůj tým podržel.

07:35

Jihlava se osvobozuje a Kladno tak musí zakládat nový útok.

06:59

Buly vyhráli hosté, ale Kladno si dokázalo puk sebrat pro sebe. Kotouč však skončil jen v ochranné síti.

06:58

Kladno má šanci snížit! Zahraje si první svoji přesilovku v zápasu.

06:58
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Krenželok – 2 min., sekání).

06:04
Gól

Jihlava už vede o dvě branky! Zpoza branky Jiránek přihrál na vrchol kruhu FILIPU ELIÁŠOVI, který propálil Košarišťana přesně. Asistence: Tomáš Jiránek.

04:22
Šance

Guman byl blízko ke gólu Kladna! Puk se odrazil od brankáře do vzduchu a ten dlouho nevěděl, kde kotouč skončil. Naštěstí pro hosty nebyl poblíž nikdo z Kladenských a Brož tak přerušil hru.

03:15

Jihlava se postavila do útočné formace a pokouší se přidat další branku!

02:40

Kladno se osvobozuje z velkého nátlaku Dukly! Brož však byl připraven a přerušuje hru.

01:57
Trest

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Tomáš Plekanec.

01:35
Gól

Jihlava střílí první branku zápasu! Kehar přihrál puk na hokejku soupeři, který sice zakopl, ale kotouč se dostal až ke Košarišťanovi. A tam PETER LICHANEC dorazil puk do sítě. Asistence: Matěj Pekr, Tomáš Harkabus.

00:30

Plekanec zkoušel obkroužit branku hostí a zasunout do branky. Brož ale vystrčil beton a puk zadržel.

00:01

Začíná zápas mezi Kladnem a Jihlavou! Rytíři navíc mají na soupisce i legendu Jaromíra Jágra!

00:01

Utkání právě začalo.

Jihlava patří stejně jako v minulých letech mezi nejlepší týmy Chance ligy. Po patnácti odehraných zápasech má na svém kontě už 33 bodů a je v lize první! Tým z Vysočiny vyhrál poslední čtyři zápasy a zejména z posledních tří má fantastickou bilanci! Kolín porazil 6:0, ve Vsetíně vyhrál 7:1 a ve Frýdku-Místku urval vítězství 1:0. Ze tří zápasů tak brala Dukla dvakrát nulu a celkem inkasovala pouhý jeden gól!
Jihlava tak pokračuje ve výborných výkonech, i když nemá k dispozici klubového matadora Tomáše Čachotského. Zkušený útočník se zranil v duelu proti Slavii a od té doby za Duklu kvůli zdravotním trablům nenastoupil.

Nejproduktivnější hráči týmu

1. Jiří Fronk 14 zápasů (8+6)
2. Matěj Pekr 15 zápasů (3+11)
3. Tomáš Čachotský 10 zápasů (5+8)

Rytíři si po restartu soutěže vedli velice dobře a zapsali čtyři vítězství v řadě. Zlom přišel až v zatím posledním utkání, které sehrálo Kladno v Třebíči. Kladeňáci znovu odstartovali dobře a po první třetině vedli o dvě branky, soupeř ale přidal a ve zbytku utkání vývoj otočil. Kladno tak poprvé po koronavirové přestávce prohrálo a v tabulce kleslo na čtvrtou příčku.
Rytíři se v posledním zápase potýkali s problémy na pozici obránců. Nehráli totiž stabilní beci Martin Kehar a Zach Frye. Příležitost proto dostal junior Ladislav Funk, který si tedy odbyl soutěžní premiéru v kladenském A týmu.

1. Tomáš Plekanec 13 zápasů (7+11)
2. Marek Račuk 13 zápasů (4+12)
3. Antonín Melka 13 zápasů (6+9)

Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu z utkání 8. kola Chance ligy, ve kterém se spolu utkají Rytíři Kladno a Dukla Jihlava.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.