Je tu konec zápasu. Domácí celek i přes výhodu domácího prostředí prohrává těsně 3:4. Nepřímo o tom rozhodla první třetina, kdy šel Vsetín zpočátku již do dvoubrankového vedení. Pak už Dukla pouze dotahovala a ani přes branku vteřinu před koncem se jim nepovedlo zvrátit stav zápasu. Vsetín jde tak v sérii do vedení.
Přeji hezký zbytek večera.

Konec zápasu.

59:59
Gól

Dukla právě vstřelila branku!
Skóre ještě vteřinu před koncem upravuje TOMÁŠ ČACHOTSKÝ, ale Dukla už nemá šanci zápas srovnat.

59:50

Čachotského střela tečovaná nebyla a Gába zasahuje.

59:12

Dundáček zastavuje vsetínskou šanci na branku do prázdné. Následuje ofsajd Dukly.

58:50

Brožova střela Gábovi sice mezi lapačkou propadla, ale mimo branku.

58:38

Harkabusova střela sice končí mimo branku, ale Gába bruslí vyndal branku z konstrukce.

58:15

Čachotského střela končí odrazem od hokejky hostujícího hráče.

57:45

Havránek zkusil z ostrého úhlu vystřelit a Gába zasahuje.

57:37

Střela Bilčíka končí mimo kluziště.

57:15

Vsetín znovu kotouč vyhazuje a Dukla už se v přesilovce do šance nedostane.

57:01

Mareš od modré střílí, ale Gába kotouč viděl i tentokrát a zasahuje.

56:40

Zadražil se před Gábou otočil a zkusil vystřelit, ale Gába zasahuje.

56:22

Teď už však Gába přerušuje hru a Dukle zbývá 57 vteřin přesilovky.

56:15

Dukla si tvoří šance a nechce Vsetín poslat vystřídat.

55:59

Marešova střela byla sražená do rohu kluziště.

55:40

Čachotský střílí pouze na plexisklo.

55:19

Jihlava nejen že hraje přesilovku, ale ještě vyzkouší nechat Žukova na střídačce a budou hrát v šesti.

55:19
Trest

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Zeman – 2 min., hákování).

54:55

Vsetín se sám vyhání z pásma a následuje vyhození Havránka.

54:15

Brož posílá kotouč až za modrou čáru a Vsetín se ho znovu ujímá.

53:35

Mareš zkusil z ostrého úhlu vystřelit, ale Gába vyráží.

52:40

Nahození Skořepy končí odrazem od betonu hostujícího gólmana.

52:00

Vsetín čistě vyhazuje až za Žukova a Dukla musí začít znovu.

51:35

Dukla posílá kotouč až ke Gábovi, kde ho získávají na své hokejky.

50:40

Vsetín za brankou vybojoval kotouč, ale následná střela Říhy končí na jihlavské obraně.

50:15
Šance

Tak tohle byla nejspíš šance utkání pro Vsetín! Berger však nedokázal ani na několik pokusů dorazit puk za Žukova.

49:24

Dukla se snaží dostat přes střední pásmo, ale Vsetín to nechce dovolit a tvoří si střely.

48:25

Velká šance Kachyni, ale Gába zasahuje.

48:00

Chvátal střílí úplně mimo bránu a Vsetín jde do útoku.

47:35

Ani tentokrát se Dukle nedaří dostat ke střele a Vsetín jde dopředu.

46:50

U mantinelu vybojoval kotouč Jerofejevs a vyhazuje kotouč.

46:15

Skořepa zaváží kotouč do útoku, ale tam moc dlouho nevydržel a Vsetín vyhazuje.

45:50

Vsetín se po vyhraném buly osvobozuje.

45:36
Trest

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Vlach – 2 min., podrážení).

45:24

Menšík nahrál Semanovi, ale jeho střela skončila až za ochrannou sítí a jeden z fanoušků má suvenýr.

44:41

Dukla rozjela útočnou akci, ale sražená střela od modré končí v ochranné síti.

44:27

Střela Kachyni Gábovi vypadla, ale nebezpečné to pro hosty nebylo. Následná akce Vsetína končí v ochranné síti.

43:25

Vsetín se zmocnil kotouče, ale je na tom podobně jako Dukla a nedostává se ke střele.

42:40

U mantinelu vybojoval kotouč Březina a posílá ho až do obranného pásma.

42:02

Seman dostává puk přes modrou čáru, kde se ho však opět ujímají vsetínští hráči.

41:20

Jihlava sice opět dostala do útoku, ke střele však nikoliv.

40:51

Tentokrát následuje zakázané uvolnění domácího celku.

40:33

Dukla si sice drží útočné pásmo, ale nedokáže si vybojovat akci.

40:09

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

40:01

Tři minuty po začátku druhé třetiny poslal Vsetín do vedení o dvě branky Matouš Venkrbec, který se prosadil také v 35. minutě, když dokázal tečovat střelu Jonáka. Jihlava sice také dokázala jednu branku vstřelit, když tvrdou střelou Gábu propálil Skořepa. To však nestačilo a Dukla po druhé třetině prohrává 2:4.
Třetí třetina začne přibližně v 19:17.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:35

Domácí se nemůžou dostat přes střední pásmo.

39:07

Vsetínští i tohle oslabené zvládli a hrají v plném počtu.

39:04

Přihrávka jihlavského hráče rukou přerušuje hru.

38:40

Další osvobození Vsetína a snaha domácích dostat se do gólové střely.

37:55

Zblokovaná střela Harkabuse vyhání domácí z pásma.

37:25

Vsetín se po buly osvobozuje, ale Dukla se znovu dostává do útoku.

37:07
Trest

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Aleksandrs Jerofejevs – 2 min., hákování).

37:00

Vsetín se dostává do útoku, ale následuje velká šance Havránka. Gába však končí v brance místo puku.

36:32

Po buly následuje další icing hostů.

36:25

Zakázané uvolnění hostů.

36:05

Přečíslení Vsetína nakonec ve střelu nevyústilo a Dukla může dopředu.

34:41
Gól

Vsetín právě vstřelil branku!
Žukovovi vypadl kotouč po střele Jonáka. Toho využil MATOUŠ VENKRBEC a ten střílí z mezikruží svůj druhý zápasový gól. Asistence: Vít Jonák.

33:50

Dundáčkova tvrdá střela od modré končí na zadním mantinelu.

33:20

Bilčíkova střela skončila odražená a Vsetín se snažil vyhodit, ale nakonec se jim to nepovedlo.

32:55

Zakázané uvolnění Vsetína.

31:55
Šance

Žukovovi vypadl kotouč a sám jihlavský gólman netušil, kde se nakonec ocitl.

31:39

Zadražil si zlomil po buly hokejku a Vsetínu se tak sice povedlo dostat do útoku, ale Dukla se rychle dostala zpět a Havránkovu střelu kryje Gába.

30:35

Střela Kachyni skončila zblokovaná v ochrnané síti.

29:50

Seman zabránil přihrávce Vsetína a Dukla se dostala do středního pásma. Pak se však zpět před Žukova dostal Zeman, ale nestihl vystřelit.

29:13

Snaha vsetínského hráče končí v ochranné síti a rozhodčí přerušují hru.

28:40

Teď už si ale Vsetín snaží vybojovat střeleckou pozici, která však končí oětavým zákrokem od Helta.

27:55

Hosté se nepřesnou přihrávkou sami vyhánějí z pásma.

27:30

Eliášovo nahození sice končí za bránou, ale Dukla ještě udržela kotouč.

27:08

Mareš zkusil od modré zamířit pod beton Gáby, ale ten reagoval lapačkou.

26:44

Bilčík střílí od modré, ale bránící hráč puk srazil. Následovala šance Judy, ale tu vyráží Gába.

25:50

Nepřesná přihrávka domácí vyhání z pásma.

24:27
Gól

Čachotský přihrál přijíždějícímu kapitánovi JOSEFU SKOŘEPOVI, který tvrdou střelou rozvlnil brankovou sít. Asistence: Tomáš Čachotský.

24:15

Čermák zkusil od modré střelu, ale neměla rychlost a Gába pouze vyhazuje.

23:40

Berger střelil, ale Žukov pouze vyrazil kotouč do rohu kluziště.

22:43
Gól

Znovu je tu dvoubrankové vedení hostů a využitá přesilovka. MATOUŠ VENKRBEC tečoval střelu z kruhu od Březiny a Žukov proti této teči neměl šanci. Asistence: David Březina.

22:14

Signalizovaných ofsajd vyhání Vsetín z útoku.

21:40

Avšak Dukla vyhazuje kotouč a hosté se nemůžou dostat do útoku.

21:15

Vsetínu začíná dvouminutová přesilovka.

21:00

Po buly nestihla Dukla udržet kotouč a Vsetín je u kotouče.

20:38

Havránkova střela byla tečovaná až do ochranné sítě.

20:15

Helt zaváží kotouč do útoku, ale stihl pouze nahodit.

20:01

První třetinu sice zahájila Dukla aktivněji, ale to se na skóre rozhodně neprojevilo. Již je 4. minutě se Vsetín dostal do vedení, pak následovala další branka Vsetína, kterou dal hostující kapitán Vít Jonák. Pak měli hosté několik šancí, ale na gól to nestačilo až do té chvíle, než se k puku dostal Filip Helt a snížil rozdíl branek na jednu.
Druhá třetina začne přibližně v 18:28.

20:00

První třetina skončila.

19:45

Havránek nedokázal poslat kotouč za sebe tak, aby ho jeho spoluhráč zastavil. Pak se však do akce dostal Helt, ale Gába zasahuje.

19:14
Trest

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vít Jonák – 2 min., nedovolené bránění).

18:58

Říha nahazuje kotouč a Žukov ho posílá pryč.

18:29

Domácím se nepodařilo vyhodit a puk skončil na jednom vsetínském hráči.

18:22
Trest

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Kowalczyk – 5 min. + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Patrik Čermák.

17:34
Gól

Dukla snižuje na rozdíl jedné branky. FILIP HELT dostal od zdražila přihrávku a prostřelil kotouč na Gábovou lapačkou. Asistence: Matěj Zadražil.

17:20
Šance

Helt nahrál v rychlosti Harkabusovi, který se dostal před Gábu, ale vystřelil přímo mezi jeho betony a ten neměl se zásahem problém.

17:11

Čachotský zkusil z ostrého úhlu vystřelit, ale Gába vyrazil puk betonem. Následně vystřelil Kowalczyk, ale kotouč končí na obránci Vsetína.

16:35

Kowalczyk trefuje bránícího hráče.

16:14
Šance

Berger obkroužil bránu a Žukov musel zasáhnout lapačkou.

16:00

Domácím se nedaří dostat do gólové šance. To se však nedá říct o hráčích Vsetína, kteří se znovu dostávají ke střele. Žukov zasahuje.

14:34

Helt sice dostal do útoku kotouč, pak už ale spadl a Harkabus se ho snažil dorazit, ale neměl sílu.

14:06
Šance

Střelu Jerofejevse Žukov vyrazil před sebe, ale jeho spoluhráč už nestihl tečovat. Následně Žukov zasahuje proti střele Říhy.

13:42

Juda sice s Cachnínem dostal puk až do útočné třetiny, ale pak se znovu kotouče ujal Vsetín a jejich střela končí v ochranné síti.

13:15

Hosté hrají v plném počtu a při přechodu do útoku se dopouští ofsajdu.

13:02

Kotouč končí v ochranné síti.

12:45

V oslabení se naskytla Vsetínu příležitost přečíslení 3 na 2, ale nepřesná přihrávka šanci přerušila.

12:15

Harkabusova střela z kruhu byla sražená a Vsetín se mohl osvobodit.

11:42

Vsetín znovu vyhazuje a Dukla musí začít znovu.

11:27

Vsetín vyhazuje a Žukov za bránou chtěl rozehrát, ale na ledě zůstává ležet Mareš po střetu se Vsetínským útočníkem.

11:05
Trest

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., podrážení).

10:41

Gába vyhazuje kotouč na plexisklo a rozhodčí přerušují hru.

10:34

Ani další akce domácích nekončí jinak, než ofsajdem.

10:26

Skořepa myslel akci dobře, ale Čachotský modrou čáru přejel dřív a je odpískán ofsajd.

10:05

Už to vypadalo, že se Dukla znovu dostane do útoku, ale signalizovaný ofsajd snahu přerušuje.

09:35

Kachyňova střela se odráží od hostujícího gólmana, který střelu viděl.

09:00

Kowalczykova střela končí na obraně Vsetína.

08:20

Juda posílá kotouč za modrou čáru, ale Vsetín ho rychle dostává pryč.

07:55

Klímek mohl zvýšit vedení Vsetína. Na dvakrát chtěl kotouč dorazit za záda, ale Žukov zasahuje.

07:33

Dukle se sice povedlo přejít do útoku, ale Vsetín posunul puk za modrou a rozhodčí pískají ofsajd.

07:00

Žukov za bránou zastavuje puk, ale Dukle se nepodařilo dostat dál, než za střední pásmo.

06:27

Zeman se dostal do útoku, ale kotouč skončil pouze v ochranné síti a rozhodčí přerušují hru.

06:00

Jihlava se sice drží na kotouči, ale nemůže se dostat do útočné akce.

05:01
Gól

A je tu rázem dvougólové vedení pro hosty. Vsetínský kapitán VÍT JONÁK střílí druhou branku. Asistence: Ondřej Smetana a David Březina.

04:00
Gól

Vsetín se z první větší akce dostává do vedení. ADAM ZEMAN dostal přihrávku na modrou čáru, kde neměl žádného obránce a stál sám proti Žukovovi..

03:40

Kowalczyk dostal do útočného pásma kotouč, ale tam se ho zmocnil Říha.

03:00
Šance

Velká šance Čachotského, ale jeho střelu zblokoval Venkrbec.

02:21

Gábovo vyhození na modré zachytil Mareš a Jihlava hraje za bránou Vsetína.

02:00

Buly vyhrál Vsetína a Juda musel kotouč vyvézt až do středního pásma. Pak už ale Dukla jde znovu do útoku.

01:31

Tvrdá Brožova střela končí na Gábovi, který přerušuje hru.

00:50

Helt ještě udržel pásmo a od modré zkusil vystřelit Kowalczyk. Jehu střelu srazil obránce Vsetína.

00:24

První zásah Žukova po střele Hořanského.

00:05

Vsetín po buly vyhazuje kotouč až k Žukovovi.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, Eliáš, Kachyňa, Dundáček, Chvátal – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – F. Seman, Menšík, Vítězslav Brož – Cachnín, M. Juda, P. Čermák.
Trenér: Viktor Ujčík

VHK ROBE Vsetín: Gába (D. Sachr) – Smetana, Ondračka, J. Říha, Jerofejevs, Hryciow, Štach (A), J. Jenáček – Jonák (C), Venkrbec, Rob – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek – Berger, R. Vlach, A. Zeman – Hořanský, D. Březina, Vítek.
Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Zubzanda, Pilný – Štofa, Beneš.

Domácí Jihlava se ve čtvrtfinále probojovala přes Přerov. Pak už ale následoval postup přes Sokolov, který Dukla vybojovala před domácími fanoušky. První zápas na Lapači dokázali červenožlutí jasně ovládnout 4:2. V tom druhém však v oslabené sestavě ani přes skvělé výkony zvítězit nedokázali a padli v prodloužení.

Vsetínští hokejisté postoupili do semifinále přes Slavii. Tam však narazili na Prostějov, který porazili po pátém zápase a sérii vyhráli 4:1. Výhodu domácího prostředí v první zápase sice nepotvrdili, ale v tom druhém už ano a do Jihlavy přijíždějí za srovnaného stavu série.

Hezký večer z jihlavské CZ LOKO Arény. Všechny hokejové fanoušky vítám u finále play off Chance ligy. Mezi sebou se utkájí týmy HC Dukla Jihlava a VHK ROBE Vsetín.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.