To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 9 982 diváků.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Leon Draisaitl (Německo) a Jesper Jensen Aabo (Dánsko).

Russell

Rozhodčí: Kubuš (SVK), Rantala (FIN) – Davis (USA), Sormunen (FIN)
Počet diváků: 9 982

Utkání je u konce a Dánové se mohou radovat z výhry 3:2 po samostatných nájezdech. Celou tuto loterii rozhodl Frans Nielsen, jeden z nejzkušenějších hráčů kádru. Dánsko tak zaznamenalo úspěšný start do šampionátu, výhra hráčům zajisté přidá sebedůvěru do dalších utkání

Konec zápasu.

Gól

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dánsko.
V samostatných nájezdech uspěl pouze jediný hráč. Byl jim hráč Dánska, FRANS NIELSEN, který tak úspěšným zakončením zařídil pro svůj tým velice cenný druhý bod.

Michaelis musel dát, rozjel se k brance, volil střelu na lapačku, jenže Andersen si přesně na tohle počkal a předvedl úspěšný zákrok. Je dobojováno, Dánsko vítězí!

Jakobsen nedal, Pielmeier vyrazil puk do rohu.

Draisaitlovu střelu vyrazil Andersen držadlem hole!

Nicklas Jensen si přibrzdil a zblízka pak nedokázal gólmana prostřelit.

Kahun Andersena nepřekonal, gólman střelu pokryl vyrážečkou.

F. Nielsen ukázal rychlé ruce a ranou mezi betony prostřelil Pielmeiera.

Plachtovi nevyšla klička, puk mu odskočil od hole.

Bjorkstrand volil střelu, ale trefil gólmanovu lapačku.

Hager zkusil kličku, ale na brankovišti se mu zamotal puk a Andersena nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Statistiky

Střely na branku: 37:28
Zásahy brankářů: 26:35
Úspěšnost brankářů: 92,86 % : 94,59 %
Trestné minuty: 8:4

Pětiminutové nastavení také nerozhodlo, v prodloužení jsme viděli nepříliš akční hokej, Dánové v něm dokonce ani nevyužili přesilovou hru. Je tu tak poslední kapitola utkání – samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

Trochu prostoru dostal Draisaitl, na pravé straně ale nenabral potřebnou rychlost a svou nepříliš prudkou střelou Andersena nepřekvapil.

64:01

Tiffels by na ledě už moc dlouho a tak raději vyjel s pukem z pásma, přihrál a šel střídat.

63:10

Byť se hraje tři na tři a na ledě je mnoho místa, nedochází k přečíslením, hráči se navzájem pečlivě hlídají.

62:34

Ehlizovi utekl puk od hokejky a z nadějné akce tak nic nebylo. Puk skončil za Andersenovou brankou.

62:14

Pielmeier skryl puk, přerušil hru a dal tak svým spoluhráčům možnost vystřídat.

61:45

Michaelis naskočil na led, oba týmy tak nyní hrají ve čtyřech.

61:22

Neuspěl ani Bjorkstrand, jeho prudký pokus šel také mimo.

60:56

Jensen Aabo pálil od modré, prudký švih skončil na zadním mantinelu.

60:29

Jesper Jensen hledal před branou Hardta, prudká přihrávka skončila v rohu.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 34:25
Zásahy brankářů: 23:32
Úspěšnost brankářů: 92,00 % : 94,11 %

Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, neboť Německo zapnulo síly a za aktivitu bylo odměněno. Po rychlém kontru přihrál Draisaitl na Yasina Ehlize a ten s trochou štěstí překonal Andersena. Němci mohli zápas obrátit ve svůj prospěch, jenže gólman Dánska předvedl vynikající výkon a další šance pochytal. Jdeme tak do prodloužení!

60:00

Třetí třetina skončila.

59:53

Puk po nahození z levé strany pouze proklouzal prostorem a skončil mimo branku.

59:45
Trest

Dánsko bude mít přesilovku! Marc Michaelis předvedl v útočném pásmu zbytečný faul v rohu a okamžitě inkasoval dvě minuty za podražení.

59:22

Ehliz pouze stínoval dánskou rozehrávku, do napadání se nehrne.

58:44

Závěr třetí třetiny je hodně aktivní z obou stran, jak Německo, tak i Dánsko touží po třech bodech.

58:02

Madsen nevyřešil přečíslení tři na dva tím nejlepším způsobem, jeho prudká přihrávka napříč pásmem byla nechytatelná.

57:22

Andersen čelil dalšímu náporu, nyní na něj letělo nahození od modré čáry. Puk šel nad jeho branku

56:40
Šance

Do sóla se hnal Draisaitl, svůj únik zakončoval střelou, Andersenovu branku však netrefil!

56:28

V mezikruží stál na chvíli volný Hardt, byl však těsně bráněn a sražen k ledu.

55:24
Šance

Nicklas Jensen stál sám před Pielmeierem, který se svými spoluhráči nezvládl rozehrávku zpoza branky, pak ale gólman Německa vše odčinil skvělým zákrokem. Dánsko ale nebylo daleko od opětovného vedení!

54:39

Němci se sami zbavili útočného pásma, musí tak svou akci budovat od začátku.

53:50

Regin objel celé útočné pásmo, ke střele se ovšem nedostal. Dokázal však puk podržet a nabídnout jej spoluhráčům.

52:46

Máme tu menší pauzu, neboť rozhodčí Sormunen se dostal do nechtěného střetu s Plachtou a utrpěl nepříjemný úder do nohy. Bude ale v pořádku a bude moci pokračovat.

52:22
Šance

A rázem je Německo tím aktivnějším týmem. Málem se dokonce dostalo do vedení, rychlý zákrok Andersena proti Noebelsovi však zajistil trvání stavu 2:2.

50:43
Gól

Německo právě vstřelilo branku!
Opět srovnáno! Němci se dostali do rychlého brejku, Draisaitl našel křížnou přihrávkou najíždějícího YASINA EHLIZE, kterému sice střela moc nesedla, ale i tak jeho plachtící puk skončil za Andersenem. Ten si na puk sáhl, zastavit jej ovšem nedokázal. Asistence: Leon Draisaitl, Moritz Müller.

50:28

Z osy hřiště pálil Hager. Nebyla to kdovíjak prudká střela, ale šla do chumlu před Andersenem a brankáři nadělala docela potíže.

49:59

Mads Christensen kulhá a opouští zápas, když míří do kabin. Pro dánský tým to může být v závěru zápasu oslabení a samozřejmě budou doufat, aby zranění nebylo vážnějšího charakteru.

49:59

Regin zpracoval těžký pas vzduchem zpoza branky, rychle se s pukem otočil a na Pielmeiera vyslal opravdu nepříjemný pokus. Gólman Německa puk skryl ve výstroji.

49:02

A ta právě skončila, dánský tým se zvládl ubránit.

48:52

Draisaitl je stále na ledě, odehraje celou přesilovku.

48:03

Draisaitl žabičkou přihrál na modrou a Y. Seidenberga, který dvakrát naznačil, ale na střelu si netroufl. Poté pouze nepřesně přihrával.

47:02
Trest

Přesilovka tentokrát pro Německo. Dvě minuty za podražení dostal Stefan Lassen.

46:49

Dennis Seideberg uklouzl, ztratil puk a rázem se do kontru dostal Storm. Mohl sám zakončovat, rozhodl se ale pro přihrávku na najíždějícího Hardta. Tento pas byl ale německou obranou zablokován.

45:38

Pielmeier zastavil puk za svou brankou a přenechal jej Jonasi Müllerovi.

44:37

Německu nevyšla akce ve třech hráčích a rázem tu byl dánský kontr. Ten skončil nepřesnou střelou z pravého křídla.

43:54

Zpoza branky se vyloupl Ehliz a bekhendem se snažil zasunout puk za Andersena. Ten byl u své tyče včas a zabránil pro Dánsko nejhoršímu.

43:38

Nicklas Jensen dlouho zpracovával Reginovu přihrávku a tak dal soupeři dost času na blok střely. Puk skončil mimo ledovou plochu a Německo je zároveň v plném počtu.

42:47

Hager skvěl vybojoval puk ve svém pásmu, a dokonce zvládl přejít do útku tak, že Andersen pro jistotu přikryl puk lapačkou.

42:07

Němci se osvobozují, Dánsko buduje další akci z hloubi vlastního pásma.

41:38
Trest

Je tu vyloučení na straně Německa, dvě minuty za podražení dostal Manuel Wiederer.

41:25

Už se zase hrálo na druhé straně, Kahun přesprintoval Nicholase Jensena a z ostrého úhlu prověřil Andersenovu připravenost.

40:55

Po levém křídle unikal Hardt a zkusil to tvrdou ranou. Pielmeier tak musel ukázat další zákrok.

40:30

Zpoza branky se dostal před Pielmeiera Nicklas Jensen a bekhendem tlačil puk nahoru. Gólman Německa zvládl zasáhnout a opět přerušit hru.

40:20

Třetí třetina začala zakázaným uvolněním Německa. Vahzovat se tak bude po Pielmeierově levici.

Trestné minuty: 4:2

Máme za sebou čtyřicet minut hry a dánští hokejisté jsou k zisku bodů blížem než soupeř z Německa. Druhá třetina už byla gólově plodnější, Dánové se trefili hned dvakrát a obou případech to bylo v přesilové hře. Na bombu Jespera Jensena ještě zvládl po tlaku u brankoviště odpovědě Leon Draisaitl, jenže na trefu Frederika Storma už byli Němci krátcí Do šaten se tak jde za stavu 1:2 a pokud nechtějí držitelé stříbrných medailí z posledních Olympijských her odejít s prázdnou, budou muset ve třetí části utkání přidat.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:37

Holzer se snažil o stahovačku, puk mu ale trochu sklouzl z hokejky a v té chvíli jej ztratil.

39:15

Už se ale pískalo, Německo se dopustilo postavení mimo hru.

39:01

Už se ale hrálo na druhé straně, kde se u pravého mantinelu snažil o rozvinutí šance Krupp.

38:32

Jakobsen na poslední chvíli zachytil puk v útočném pásmu, Dánsko tak může pokračovat v tlaku.

37:32

Kahun se marně natahoval po prudké přihrávce, puk na modré čáře nezastihl.

36:20

Rázem je v aréně veselo, dánští fanoušci slaví pro ně opravdu příznivý stav.

35:17
Gól

Dánsko právě vstřelilo branku!
Další akci už ale ani gólman nezvládl a Dánsko opět vede. Akce totiž pokračovala zmatkem u brankoviště, kde poslal Hardt zpoza branky přesný bekhend a FREDERIK STORM zblízka doklepl za Pielmeiera. Asistence: Nichlas Hardt, Philip Larsen.

35:03

Zleva pálil Nicklas Jensen, Pielmeier ale opět úspěšně zasáhl.

34:18
Šance

Ou, moc nechybělo a bylo to 1:2. Od modré tvrdě vypálil Jesper Jensen Aabo a jeho dělovka se vykutálela těsně vedle Pielmeierovy branky!

33:32
Trest

Přesilovka pro Dánsko, dnes druhá. Dvě minuty za krosček dostal Leon Draisaitl.

32:12
Gól

A je srovnáno. Po levé straně zaútočil a vystřelil Ehliz, Andersen jeho pokus vyrazil, ale německý útočník dokázal puk vyšťourat, posunout jej na LEONA DRAISAITLA a ten už ežícího gólmana bez problémů překonal. Asistence: Yasin Ehliz.

31:35

Němci krouží s pukem ve vlastním pásmu, trpělivě čekají s rozehrávkou, což se ale nelíbí publiku, které začíná pískat.

30:59

Vedoucí branka Dány povzbudila, soupeř je rázem trochu zakřiknutý.

28:44
Gól

Přesilovka je využitá a Dánsko jde do vedení. Hráči v červeném se dostali do útočného pásma, po dokonalém rozboru přišla přihrávka do kruhu, kde napřáhl JESPER JENSEN a dělovkou napnul síť za Pielmeierem. Asistence: Jesper Jensen Aabo, Frans Nielsen.

28:10

Německo se osvobodilo a dokonce se dostalo do protiútoku. Ten ale skončil postavením mimo hru.

27:27
Šance

Oliver Bjorkstrand se parádně dostal přes obránce až k Pielmeierovi a mířil k tyčce. Německou branku však z ložené šance netrefil.

27:04
Trest

Je tu první přesilovka pro Dánsko. Yannic Seidenberg už míří na trestnou lavici s dvěma minutami za hákování.

26:32

Uvira si všiml najíždějícího Pietty a okamžitě mu poslal přihrávku před brankoviště. Následná střela ale Piettovi sklouzla z hole a byl z toho neškodný oblouček.

25:27

Lassen neměl prostor pro střelu, nebo nahození od modré, musel proto volit přihrávku po mantinelu. Dánsko pokračuje v útočném pásmu.

24:26

Nicklas Jensen se prokličkoval do útočného pásma, na rázné zakončení mu už ale nezbyl prostor ani čas.

23:48

Plachta přerušil akci Dánska a ihned hledal Draisaitla. V tuto chvíli ovšem neúspěšně.

22:43

Uvira dostal na pravém křídle dostatek prostoru k průniku, přiblížil se gólmanovi a tlačil puk na první tyčku. Andersen tam ale nechal tělo a střelu zastavil.

22:02

Lauridsen byl při zakončení přečíslení Dánska čtyři na tři, jeho švih Pielmeier vyrazil. O dorážku se pak ještě pokusil Hardt a jeho bekhend nebyl vůbec zlý.

21:27

Německá pětice si poradila s dánským napadáním rozehrávky a na několik pasů dostala hru do středního pásma.

20:31

Plachta s Ehlizem nemohli pokračovat v akci, kterou načal Draisaitl, pískalo by se totiž postavení mimo hru.

Trestné minuty: 0:2

Je za námi první třetina a do šaten se po dvaceti minutách hry jde za stavu 0:0. Šance však byly a to na obou stranách, jenže jak Pielmeier v brance Německa, tak i Andersen v brankovišti Dánska jsou zatím stoprocentní. Oba si připsali v poměrně akčně vedené třetině několik zákroků, jimiž zarmoutili jejich autory. Na gól si tak musíme počat po přestávce.

20:00

První třetina skončila.

19:32

Střela Bjorkstranda byla zastavena tělem jednoho z obránců, k Pielmeierovi se puk nedostal.

18:54

Draisaitl se prosmýkl pravou stranou a i přes těsné bránění dokázal jednoruč přihrát. Najíždějící Ehliz se ovšem k puku nedostal.

18:32

Dánsko vyhodilo na zakázané uvolnění, hra se nám stěhuje zpátky před Andersena.

18:04

Frans Nielsen posunul doleva, následná střela skončila mimo.

17:52

Kahun si na pravé straně počkal na dlouhý pas, překonal i zasahujícího obránce a najednou byl v pásmu a pálil na Andersena. Jeho švih byl sražen a navíc byla posunuta dánská branka.

17:24

J. Müller hledal Piettu, puk však pouze proklouzal brankovištěm a skončil u mantinelu.

16:45

Nahození i na druhé straně, Pielmeier musel na svém brankovišti dávat velký pozor. Vše zvládl a pomohl v rozehrávce.

16:08

Od modré nahodil D. Seidenberg, jeho pokus byl ovšem zastaven ještě před Andersenem.

15:29

Už to vypadalo, že se Draisaitl dostane do nečekaného kontru, při přechodu do útoku ale uklouzl na modré čáře.

14:55

Německo se dostalo ze svého pásma, akce tři na tři ovšem skončila ještě před útočnou modrou čárou.

13:55

Další střela, nyní z levého kruhu. Tentokrát šla prudká střela kousek vedle německé branky.

13:40

Z pravého kruhu pálil Nicklas Jensen, Pielmeier měl ale skvělý výhled a neměl tak problém se zásahem.

13:27

Německo se osvobozuje, píská se jejich zakázané uvolnění.

12:53

Dánové teď mají aktivnější chvilku, jsou natlačeni před Pielmeiera.

12:25

Mads Christensen se ke střele nedostal, musel pak volit kličkovanu u branky.

11:54

Za německou brankou probíhal urputný souboj o puk, Německo se po chvíli dokázalo osvobodit.

10:45

Dánsko se dostávalo do kontru, na pravé straně si do pásma najížděl Regin, přihrávku ovšem přijal v postavení mimo hru.

10:19

Holzer pálil z dálky, Andersen kryl i tento pokus. Ve stejném okamžiku skončila přesilovka Německa, Dánové jsou v plném počtu.

10:05

Až nyní si mohou dánští hokejisté vydechnout, rozhodčí totiž viděl pohyb útočícího hráče v brankovišti.

09:45

Zatím je to docela drtivý tlak, Dánové se ne a ne osvobodit.

08:49

Při pokusu o střelu zlomil Uvira hůl, Němci ale pokračují v náporu.

08:19
Trest

Je tu první přesilovka utkání, zahraje si ji Německo. Dvě minuty za podražení dostal Nicklas Jensen.

07:46
Šance

Pielmeier zaváhal s rozehrávkou a z poměrně jednoduché situace vznikl zmatek před brankovištěm. Zblízka se o zakončení pokoušel Kristensen.

06:59

Kahun si sjel mezi kruhy, na bekhendovou přihrávku z levé strany ale nedosáhl.

05:56

Frans Nielsen se chopil puku a sám projel až do útočného pásma a zvládl i poměrně nebezpečně vystřelit. Pielmeier vyrazil do rohu.

05:27

Další výpad Německa, ten skončil v rohu kluziště. Dánové mohou vyrazit do protiakce.

04:32

Němci se dostali do přečíslení tři na dva, jejich akce ovšem skončila nepřesnou přihrávkou na Uviru.

Philip Larsen pálil z pravé strany, D. Seidenberg ji svou holí zvládl srazit mimo led.

03:50

Po hodně aktivním úvodu přichází trochu zpomalení tempa.

02:49

Nahozený puk na Andersena byl tečován a skončil mimo ledovou plochu. Vhazuje se po Andersenově pravici.

02:06

Před německou branku se natlačil Regin, zblízka ovšem nedokázal puk za Pielmeiera protlačit.

01:42

Od modré čáry nahazoval M. Müller, Andersen jej ale dobře viděl a bez problémů jej kryl.

01:14

Hned od úvodu se začalo v tvrdém duchu, Jesper Jensen Abbo si počíhal na Hagera a trefil jej ramenem.

00:56

Na druhé straně už přišla i střela, Andersena prověřil Plachta. Gólman Dánska má za sebou úspěšné osahání si puku.

00:29

Dánové poprvé v útočném pásmu, akce ovšem skončila za Pielmeierovou brankou.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Německo: Pielmeier (Treutle) – Holzer, D. Seidenberg (C), Y. Seidenberg, M. Müller (A), Krupp, J. Müller, Ebner – Plachta, Draisaitl, Ehliz – Hager (A), Wiederer, Kahun – Krämmer, Pietta, Noebels – Uvira, Eisenschmid, Michaelis – Tiffels.

Dánsko: Andersen (Dahm) – Lassen, Larsen, O. Lauridsen, Jensen Aabo, Nielsen, Nicholas Jensen, Kristensen – Nicklas Jensen, Bjorkstrand, Regin (C) – Storm, Hardt, Nielsen (A) – Christensen, Madsen (A), Jakobsen – Jensen, Bau Hansen, Russell.

Rozhodčí: Kubuš (SVK), Rantala (FIN) – Davis (USA), Sormunen (FIN).

Oba týmy nastupují na ledovou plochu, zápas za pár okamžiků začne.

Slovo si vzal i Rene Fasel a svým krátkým projevem zahájil letošní šampionát.

Na ledové ploše probíhá zahajovací ceremoniál, za sebou máme dánskou hymnu.

Zápas v Jyske Bank Boxen v Herningu začne ve 20:15, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Zápas budou řídit Jozef Kubuš ze Slovenska a Aleksi Rantala z Finska, na čárách jim budou pomáhat Jake Davis z USA a Hannu Sormunen z Finska.

Poslední vzájemné zápasy

2014 Německo – Dánsko 2:1
2015 Dánsko – Německo 1:0
2015 Dánsko – Německo 2:4
2017 Dánsko – Německo 3:2 pp
2018 Dánsko – Německo 4:3 pp

Jelikož oba týmy hrály na minulém šampionátu ve stejné skupině, střetli se tak v přímém souboji a úspěšnější bylo Dánsko, když vyhrálo 3:2 po prodloužení. Lépe ale do zápasu vstoupili Němci, ti po gólech Reimera a Macka vedli rychle o dva góly, ale ještě v první třetině srovnali Storm a Poulsen. Další branky v základní části nepadly a celý zápas pak v nastaveném čase rozsekl svou trefou Regin.

Nominace Dánska

Brankáři: Frederik Andersen (Toronto Maple Leafs), Sebastian Dahm (Iserlohn Roosters), Simon Nielsen (Herning Blue Fox).

Obránci: Jesper Jensen Aabo (Jokerit Helsinki), Nicholas Jensen (Fischtown Pinguns Bremerhaven), Emil Kristensen (Kookoo Kouvala), Stefan Lassen (Pelicans Lahti), Oliver Lauridsen (Jokerit Helsinki), Daniel Nielsen (Herning Blue Fox).

Útočníci: Mathias Bau (Hershey Bears), Oliver Björkstrand (Columbus Blue Jackets), Nichlas Hardt (Malmö Redhawks), Mads Christensen (EHC Red Bull Mnichov), Julian Jakobsen (Aalborg Pirates), Jesper Jensen (Brynas Gavle), Nicklas Jensen (Jokerit Helsinki), Morten Madsen (Karlskrona HK), Frans Nielsen (Detroit Red Wings), Peter Regin (Jokerit Helsinki), Patrick Russell (Bakersfield Condors), Frederik Storm (Malmö Redhawks).

Dánsko

I Dánové hráli vloni v německém Kolíně nad Rýnem, tak úspěšní však nebyli. Ve skupině obsadili až šesté místo s jednou výhrou v základní části, dvou vítězstvích v nastaveném čase, a čtyřech prohrách v šedesáti minutách hry. Celkově tak obsadili šesté místo se sedmi body a turnaj tak pro ně po této skupině skončil. Celkově obsadili 12. místo a letos se na domácí půdě pokusí o vylepšení tohoto umístění.

Nominace Německa

Brankáři: Mathias Niederberger (Düsseldorfer EG), Timo Pielmeier ERC Ingolstadt), Niklas Treutle (Thomas Sabo Ice Tigers)

Obránci: Bernhard Ebner (Düsseldorfer EG), Korbinian Holzer (Anaheim Ducks), Björn Krupp (Grizzlys Wolfsburg), Oliver Mebus (Thomas Sabo Ice Tigers), Jonas Müller (Eisbären Berlín), Moritz Müller (Kölner Haie), Dennis Seidenberg (New York Islanders), Yannic Seidenberg (EHC Red Bull Mnichov).

Útočníci: Leon Draisaitl (Edmonton Oilers), Markus Eisenschmid (Laval Rocket), Yasin Ehliz (Thomas Sabo Ice Tigers), Patrick Hager (EHC Red Bul Mnichov), Domini Kahun (EHC Red Bull Mnichov), Nicolas Krämmer (Kölner Haie), Oliver Mebus (Thomas Sabo Ice Tigers), Marc Michaelis (Minnesota State University Mankato), Marcel Noebels (Eisbären Berlin), Daniel Pietta (Krefeld Pinguine), Matthias Plachta (Adler Mannheim), Frederik Tiffels (Wheeling Nailers), Sebastian Uvira (Kölner Haie), Manuel Wiederer (San Jose Barracuda).

Německo

Němci budou chtít po velkém úspěchu na Olympijských hrách, kde získali senzační stříbrné medaile uspět i na světovém šampionátu a dnes do něj vstoupí duelem proti domácím hokejistům. Vloni v Kolíně obsadili ve skupině čtvrté místo s bilancí dvou výher v základní části, dvou výher v nastaveném čase, jedné porážce v nastaveném čase a dvou prohrách v základní části. Celkově tak vybojovali 11 bodů a pohlídali si postup do čtvrtfinále. V něm pak nestačili na Kanadu, té ale podlehli až po boji 1:2. O jedinou branku se v tomto utkání postaral Seidenberg.

Dobrý večer u 82. mistrovství světa v ledním hokeji, které letos pořádá Dánsko. Společně se podíváme na utkání skupiny B, střetnou se Německo a Dánsko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.