To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Je konec dnešní demolice ze strany Finska a hlavně Sebastiana Aha, který si připisuje šest bodů za dvě branky a čtyři nahrávky.
Hosté vlétli do utkání velice aktivně a už ve 2. minutě se mohli radovat. Sebastian Aho dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vypálil k pravé tyči dřív, než se k ní stihl přemístit lotyšský gólman. Po osmi minutách šli Finové už do dvoubrankového vedení. Tentokrát Aho poslal puk na modrou čáru, odkud vystřelil Heiskanen, ale jeho pokus skvěle tečoval Veli-Matti Savinainen a brankář Gudlevskis byl bez šance. O minutu později jeli Lotyši 2 na 1 a Ronalds Keninš místo přihrávky zvolil střelu, ale tu betonem vyrazil Ville Husso. V 18. minutě Antti Suomela vystřelil z pravé části, ale Gudlevskisovi vypadl puk a po dvou tečích a následném nepovedeném vyhození Bukartse si dalo Lotyšsko vlastní branku a Finsko vedlo už 3:0.
Ve 28. minutě se k puku dostal po velmi nepřesné přihrávce Sebastian Aho a zakončil přesně mezi betony Gudlevskise. O sedm minut později si Teuvo Teräväinen počkal na pohyb brankáře, následně posunul puk Veli-Matti Savinainenovi a ten uklidil kotouč do klece.
V 37. minutě se prosadil Teuvo Teräväinen. O minutu později zvýšil náskok na sedm branek Mikko Rantanen. V 52. minutě přidal už osmou branku Finska Teuvo Teräväinen. Nakonec se ale dočkali i Lotyši, když se ve stejné minutě prosadil Rihards Bukarts.

59:50

Rihards Bukarts se dostal ke střele, ale ta nakonec neprošla až na bránu Hussa.

59:41

Uvis Balinskis pouze bekhendem nahodil puk na bránu Ville Hussa, který ze vzduchu chytil kotouč do lapačky.

59:18

Sebastian Aho byl v útočné třetině o něco dřív než kotouč a rozhodčí odpískali ofsajd.

58:56

Opět mají kotouč v moci Finové, kteří se sním dostali až za vlastní bránu.

58:26

Kasperi Kapanen zkoušel vystřelit z pravé strany, ale jeho pokus šel mimo bránu Lotyšska.

57:58

Utkání už se pouze dohrává, ale Finové jsou stále hladoví po další brance.

57:07

Finové vybojovali puk ve středu hrací plochy a dostali se tak do pásmu Lotyšska.

55:55

Ronalds Keninš se hned z trestné lavice dostal ke střele, ale s tou si poradil Ville Husso.

55:46

Domácí v plném počtu.

55:42

Finové se opět nastěhovali do pásma Lotyšska, ale střela nepřišla.

55:14

Hosté v plném počtu.

53:50

Nakonec se tak počet hráčů na ledě vyrovná.

53:46
Trest

Vyloučení v týmu Lotyšsko (Ronalds Keninš – 2 min., sekání).

53:14
Trest

Vyloučení v týmu Finsko (Mikael Granlund – 2 min., podražení).

52:58

Nyní se Finsko ocitlo v ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.

51:38
Gól

Lotyšsko právě vstřelilo branku!
Přece jenom se Lotyšsko dočkalo! Balinskis předal puk na modré čáře RIHARDSU BUKARTSOVI, který vypálil a jelikož měl Ville Husso zakrytý výhled, tak na tento pokus reagoval příliš pozdě a ten skončil za jeho zády! Asistence: Uvis Balinskis.

51:10
Gól

Finsko právě vstřelilo branku!
Finsko vede už 8:0 a tohle je debakl! TEUVO TERÄVÄINEN dával puk před bránu z pravé strany, tam si ho ovšem nohou srazil do vlastní klece Oskars Cibulskis a pro Lotyšsko je to už druhá vlastní branka v dnešním utkání. Asistence: Markus Nutivaara, Sebastian Aho.

50:54

Nyní se Lotyšsko provinilo zakázaným uvolněním.

50:41

Opět nádherná kombinace Finů na jejímž konci byl Veli-Matti Savinainen, který vypálil z blízky na bránu Kristers Gudlevskise, ale tentokrát domácí brankář puk chytil. Lotyši nestíhají reagovat na přihrávky finského výběru a pouze se dívají.

50:09

Nyní se svádí boj za bránou Ville Hussa, ale nakonec se Lotyši ke střele nedostali.

49:35

Finové už čtyřikrát skórovali na tomto turnaji v oslabení.

49:17

Kristers Gudlevskis chytil puk do své moci a zastavil tak další tlak Finů.

48:36

Veli-Matti Savinainen se prokličkoval až před lotyšského brankáře, ale následně nezakončil.

47:28
Gól

Tohle je naprostá pastva pro oči co předvádí Finsko ve druhé přesilové hře v krátké době! Sebastian Aho poslal střílenou přihrávku před bránu, kde puk tečoval do lotyšské brány MIKKO RANTANEN a Finové tak vedou už 7:0! Asistence: Sebastian Aho, Teuvo Teräväinen.

46:48
Trest

Vyloučení v týmu Lotyšsko (Frenks Razgals – 2 min., hrubost).

46:29
Gól

Naprosto nádherná kombinace ze strany Finska! To byla opravdu paráda. Mikael Granlund posunul puk před bránu na Rantanena, který z jedné poslal kotouč na hůl TEUVA TERÄVÄINENA a ten zakončil do prázdné brány! Asistence: Mikko Rantanen, Mikael Granlund.

46:10
Trest

Vyloučení v týmu Lotyšsko (Kristians Rubins – 2 min., podražení).

46:03

Lotyši vysoce napadají, ale nemohou se dostat ke kotouči.

45:29

Nyní zkoušeli střelu z pravé strany. Poté se s pukem přesunuli do svého pásma a stále hrají v početní výhodě.

44:56

Stále Finsko drží kotouč ve třetině Lotyšska, ale zatím žádná střela nešla na domácí bránu.

44:32

Finové drží puk ve svém obranném pásmu.

43:56

Lotyšsko půjde do oslabení, ale nyní to ještě Finsko zkouší v šesti hráčích.

43:20

Následně se ale dopředu dostali Finové, kteří si tak dlouho vymýšleli co nejlepší pozici pro střelu až jejich rána skončila vedle domácí svatyně.

42:47

Lotyšsko je ve třetí třetině aktivnější, zatímco Finové jakoby už mysleli na konec utkání.

41:56

Poté se snažil lotyšský hráč objet bránu a vystřelit, ovšem finský obránce mu puk vypíchl.

41:32

Lotyši jsou v pásmu Finska, ale zatím se nedostali ke střele.

40:57

Ville Husso raději skryl puk do lapačky.

40:34

Mikko Rantanen vystřelil z pravé strany, ale minul bránu. Následně se Mikael Granlund pokoušel dorazit puk do brány, ale ten už byl v moci Kristerse Gudlevskise.

40:03

Úvodní buly ve třetí části stejně jako v první třetině vyhrálo Lotyšsko.

40:01

Další třetina začne přibližně v 21:56.

Druhá dvacetiminutovky je u konce a Finové zvýšili svůj náskok na pět branek. Ve 28. minutě se k puku dostal po velmi nepřesné přihrávce Sebastian Aho a zakončil přesně mezi betony Gudlevskise. O sedm minut později si Teuvo Teräväinen počkal na pohyb brankáře, následně posunul puk Veli-Matti Savinainenovi a ten uklidil kotouč do klece. Dvacetiletý mladík Sebastian Aho ukazuje naprosto fantastickou formu, když si i v této třetině připsal jednu branku a jednu asistenci.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:59

A opět to byl Roberts Bukarts, který se dostal do zakončení vteřinu před koncem třetiny, ale jeho střela bekhendem skončila v moci Ville Hussa.

39:12

Komický kousek předvedl Kristers Gudlevskis, který fotbalovým skokem se vrátil do brány, jelikož puk se od mantinelu odrazil neočekávaným směrem a nechybělo mnoho aby skončil v lotyšské bráně.

38:44

Juuso Riikola vystřelil od modré čáry na teč spoluhráče, ale to se moc nepovedlo.

38:22

Finové jsou uvolnění a opět se tlačí dopředu, kde následně drží puk.

37:54

Poté přišla i střela ze strany Finska, ale zamířila vedle brány Gudlevskise.

37:31

Lotyši se ubránili v dnešním prvním oslabení, ale Finové dál zůstávají u puku.

37:22

36:33

Hned tři Finové se snažili dotlačit puk do brány, ale to se jim nepovedlo a poté Lotyšsko opět vyhodilo kotouč na druhou stranu hřiště.

35:52

Mikko Rantanen čekal před bránou na přihrávku, ale poté co na něj směřoval puk se zapojili hned tři obránci Lotyšska a vyhodili puk na druhou stranu kluziště.

35:30

Finové mají dnes poprvé přesilovou hru 5 na 4 a mohou navýšit svůj velký náskok.

35:22
Trest

Vyloučení v týmu Lotyšsko (Vitalijs Pavlovs – 2 min., sekání).

34:49
Gól

Velice neobvyklý moment, když na led přistály dvě boty z řad diváků, ale hra pokračovala dál. Teuvo Teräväinen čekal s pukem za bránou Lotyšska, následně se Kristers Gudlevskis ohlédl na levou stranu a tak přišla přihrávku před domácí svatyni z druhé strany, kde byl VELI-MATTI SAVINAINEN a uklidil kotouč do poloprázdné klece. Asistence: Teuvo Teräväinen, Sebastian Aho.

34:03

Nyní Finové drží puk v pásmu Lotyšů.

33:30
Šance

Lotyši i přes čtyřbrankové manko hrají velice aktivně a nyní se Rudolfs Balcers dostal v dobré příležitosti do zakončení, ale Ville Husso předvádí další skvělý zákrok!

32:32
Šance

Roberts Bukarts ujel po levé straně, následně chtěl nahrávat, ale jeho pokus byl zblokován, ovšem puk se odrazil k němu a tak vystřelil, ale jeho střela šla z velké blízky pouze do brankáře Ville Hussa!

32:06

Kasperi Kapanen předvedl skvělou rychlost, když si objel bránu zepředu, ale nakonec z toho nic nebezpečného nebylo.

31:40

Mikelis Redlihs vystřelil po přihrávce svého spoluhráče, ale Ville Husso ani tentokrát nepustil puk za svá záda.

31:28

Rodrigo Abols se prodral přes finskou obranu a zakončil bekhendem, ale Ville Husso byl připraven a chytil puk do lapačky.

31:03

Oba týmy vystřídaly a na ledě je tak dvoubrankový Sebastian Aho.

30:26

Janne Pesonen si navedl puk a vystřelil, ale jeho pokus byl zblokován.

29:43

Tommi Kivistö vypálil od modré čáry a nadělal problémy lotyšské obraně, jelikož jeho pokus byl ztečován, ale nakonec puk neskončil v bráně.

28:58

Lotyšsko vyhodilo puk ze své třetiny. Následně se ale Finové opět dostali k bráně Gudlevskise, ovšem tentokrát nezakončili.

28:26

28:10

Lotyši ztratili puk v útočném pásmu a dopředu se tak vydal soupeř.

27:31
Gól

Obrovská chyba Oskarse Cibulskisiho, který se snažil rozehrát puk z levé strany na pravou, ale puk mu sjel z čepele a přistál přesně na hokejce SEBASTIANA AHA, který následně zakončil mezi betony Gudlevskise a Finové tak dávají čtvrtou branku v oslabení! Bez asistence.

27:16

A další střela Lotyšů, ale ani tentokrát neohrozila hostujícího brankáře.

26:25

Mikelis Redlihs ještě místo střely zvolil přihrávku na levou stranu, ale tam nebyl žádný spoluhráč, který by zakončoval.

26:07

Finové se osvobodili a vyhodili puk do bezpečí.

25:46

Lotyšsko tak pokračuje ve své přesilovce 5 na 4 ještě skoro tři minuty.

25:32
Trest

Vyloučení v týmu Finsko (Tommi Kivistö – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lotyšsko (Andris Džerinš – 2 min., hrubost).

25:32

Martinš Karsums dostal přihrávku po skvělé kombinaci, ale netrefil poloprázdnou svatyni. Poté Ville Husso chytil puk do své moci a následně došlo k menší potyčce.

24:58

Roberts Bukarts napřáhl, ale svou střelou trefil pouze finského obránce.

24:36

Lotyšsko se tak může vrátit do utkání, jelikož mají přesilovku 5 na 3.

24:26
Trest

Vyloučení v týmu Finsko (Markus Nutivaara – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

24:03

Velice dobrá teč Rodrigo Abolse, ale nakonec skončila jen vedle brány.

23:54

Kristaps Zile vystřelil z levé strany, ale tu Ville Husso vyrazil.

23:32

Lotyšsko si tak jako první tým v tomto utkání vyzkouší přesilovou hru.

23:22
Trest

Vyloučení v týmu Finsko (Juuso Riikola – 2 min., hákování).

22:49

Janne Pesonen si objel bránu a následně zakončil, ale jeho střela nebyla nijak nebezpečná a od lotyšského brankáře se odrazila pryč.

22:25

Lotyši poslali puk až k bráně Ville Hussa, který zpomalil kotouč pro své spoluhráče.

21:55

Miks Indrašis se sice dostal přes modrou čáru, ale následně mu byl kotouč odebrán finským obráncem.

21:20

Střela lotyšského útočníka skončila jen vedle finské svatyně a Ville Husso si tak mohl oddechnout.

20:57

Čaroví rozhodčí jsou na letošním Mistrovství Světa velice hákliví na postavení hráčů při buly a i toto vhazování se bude opakovat.

20:50

Následně Mikko Rantanen zasáhl pouze lotyšského obránce a Kristers Gudlevskis pro tentokrát nemusel zasahovat.

20:30

Finové se nasunuli do pásma Lotyšska a drží puk.

20:04

Tentokrát úvodní buly ve druhé třetině vyhrálo Finsko, ale následně se puk dostal na lotyšské hole.

20:01

Další třetina začne přibližně v 21:07.

První třetina je u konce a Finsko vede už 3:0. Hosté vlétli do utkání velice aktivně a už ve 2. minutě se mohli radovat. Sebastian Aho dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vypálil k pravé tyči dřív, než se k ní stihl přemístit lotyšský gólman. Po osmi minutách šli Finové už do dvoubrankového vedení. Tentokrát Aho poslal puk na modrou čáru, odkud vystřelil Heiskanen, ale jeho pokus skvěle tečoval Veli-Matti Savinainen a brankář Gudlevskis byl bez šance. O minutu později jeli Lotyši 2 na 1 a Ronalds Keninš místo přihrávky zvolil střelu, ale tu betonem vyrazil Ville Husso. V 18. minutě Antti Suomela vystřelil z pravé části, ale Gudlevskisovi vypadl puk a po dvou tečích a následném nepovedeném vyhození Bukartse si dalo Lotyšsko vlastní branku a Finsko vede už 3:0.

20:00

První třetina skončila.

19:59

Lotyši drželi puk za svou bránou a už se zdálo, že tam počkají do sirény, ovšem nakonec se po pár přihrávkách dostal ke střele Roberts Bukarts, ale vystřelil těsně vedle finské svatyně.

19:28

Teuvo Teräväinen vystřelil na soupeřovou bránu, kde puk tečoval Markus Nutivaara, ale Kristers Gudlevskis si tentokrát připsal úspěšný zákrok.

19:09

Veli-Matti Savinainen nepřihrál vůbec přesně a dopředu tak vyrazil lotyšský útočník, který se ale nedostal přes obránce.

18:29

Poté ale první formace Finska vyhodila puk pouze na zakázané uvolnění.

18:09

Nyní se bojuje v rohu u lotyšské svatyně, ale poté domácí hráči vyhodili puk.

17:16
Gól

Finsko jde už do tříbrankového vedení! ANTTI SUOMELA vystřelil z pravé strany, ovšem puk Gudlevskisovi vypadl a po dvou tečích lotyšských obránců chtěl Rihards Bukarts odpálit kotouč pryč, ale trefil pouze brusli svého spoluhráče a i přes snahu lotyšského gólmana zasáhnout holí gumový předmět, doklouzal puk až do brány! Jde tak o vlastní branku. Bez asistence.

16:47

Antti Suomela nepřihrál přesně a domácí tak vyrazili dopředu, ovšem jejich útok trval pouze chvilku, poté ztratili puk.

16:25

Lotyši drží puk v útočném pásmu, ale ke střele se nakonec nedostali.

15:45

Sebastian Aho byl v útočné třetině o něco dřív než hrací předmět a rozhodčí odpískali ofsajd.

15:29

Po boji za bránou Lotyšska domácí vyhodili puk až k bráně Ville Hussa, který nenechal dojít kotouč na zakázané uvolnění a nechal hru plynout dál.

15:24

A hosté se dostali až ke střele, ovšem ten Kristers Gudlevskis ukryl ve své výstroji a nepustil ho zpátky na led.

15:09

Přihrávka Andris Džerinše byla přečtena a Finové jdou dopředu.

14:36

Následně ale získal puk na svou hůl Gints Meija a vysvobodil tak svůj tým z finského tlaku.

14:14

Střela finského hráče od modré čáry minula domácí bránu a Finové stále drží kotouč v útočné třetině.

13:36

Janne Pesonen vlezl do útočné třetiny po pravé straně a nakonec i zakončil, ale Kristers Gudlevskis vyrazil puk nad sebe.

12:59

Sakari Manninen se dostal k odraženému puku a vystřelil, ale tentokrát byl Kristers Gudlevskis připraven a jeho pokus vyrazil.

12:31

Další ofsajd Lotyšska a bude se vhazovat ve středním pásmu.

12:16

Finové se překombinovali a Lotyši mohli jít dopředu, ovšem nachytali se v ofsajdu.

11:36

Následně se dopředu dostal po levé straně Kasperi Kapanen, ale jeho zakončení šlo mimo tři tyče.

11:07

Guntis Galvinš byl připraven u brány, kde tečoval puk, ale Ville Husso na poslední chvíli kotouč vyrazil.

10:47

A další rána domácích, ovšem i nyní byla zblokována finským obráncem.

10:35

Andris Džerinš zkusil svoje štěstí a v těžké pozici vystřelil, ovšem jeho rána byla zblokována a skončila v ochranné síti.

10:26

Krátce po rozehrání buly Finové nahodili puk na bránu Kristerse Gudlevskise a následuje tak vhazování v pásmu Lotyšska.

10:19

Janne Pesonen si nezpracoval kotouč nejlépe a to taky způsobilo, že se ocitl v ofsajdu.

09:50

Finové mají další problém při své rozehrávce, ale tentokrát se soupeř ke střele nedostal.

08:59
Šance

Po chybě domácího hráče jeli Lotyši 2 na 1 a Ronalds Keninš místo přihrávky zvolil střelu, ovšem tu Ville Husso viděl a betonem vyrazil!

08:53

Následně musel Kristers Gudlevskis skryt puk pod svou lapačku, jelikož Finové byli dotěrní a snažili se kotouč vypíchnout.

08:28

Buly v pásmu Lotyšska vyhrál soupeř a ten nyní drží puk před bránou Gudlevskise.

07:44
Gól

A je to o dvě branky! Sebastian Aho našel na modré čáře volného Miro Heiskanena, který vypálil na lotyšskou bránu, kde předvedl naprosto fantastickou teč VELI-MATTI SAVINAINENA a Kristers Gudlevskis byl bezmocný. Asistence: Miro Heiskanen, Sebastian Aho.

07:22

Sebastian Aho opět ukázal svou rychlost, když se po pravé straně dostal až do zakončení bekhendem, ale tentokrát domácího brankáře nepřekonal.

07:00

Lotyši vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění a následuje buly před očima brankáře Kristerse Gudlevskise.

06:05

Mikelis Redlihs se snažil posunout puk na levou stranu, ovšem tam skvěle zabojovala obrana Finů a získala puk.

05:35

Finové nikam nespěchají a čekají na vhodnou chvíli, kdy vniknou do třetiny soupeře.

05:15

Ani po pěti minutách nemusel finský brankář Ville Husso zasahovat a nyní jsou u kotouče opět hosté.

04:29

Přihrávka se Rihardsu Bukartsovi nepodařila a ke střele se dostal Sebastian Aho, ovšem jeho pokus byl zblokován.

04:03

Vitalijs Pavlovs byl příliš brzo ve třetině Finska a ocitl se tak v ofsajdu. Následuje buly ve středním pásmu.

03:44

Další zakázané uvolnění ze strany Finska a opět se bude vhazovat před bránou Ville Hussa.

03:29

Lotyši se dostali do útočného pásma po levé straně, ale následně ztratili kotouč po nepřesné přihrávce.

03:13

Roberts Bukarts to vzal na sebe a vystřelil, ovšem jeho pokus byl vyražen do ochranné sítě.

02:44

Finsko vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění a bude se tak vhazovat před bránou Ville Hussa.

02:35

Po přechodu Finů do útočné třetiny ztratili kotouč a nyní ho mají na svých holích domácí.

01:59

Domácí se sice dostali do pásma soupeře, ale tam byli úspěšní Finové, kteří získali puk.

01:24
Gól

Po minutě a půl je tady první gól a Finsko vede 1:0! Veli-Matti Savinainen skvěle podržel puk, následně posunul kotouč na SEBASTIANA AHA a ten vystřelil přesně k pravé tyči, kde se Kristers Gudlevskis nestihl přemístit. Asistence: Veli-Matti Savinainen.

00:31

Hned na začátku utkání přišla střela Kristapse Sotnieksena, ale zamířila vedle brány.

00:02

Úvodní buly vyhrálo Lotyšsko.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Lotyšsko: Gudlevskis (Merzlikins) – Galvinš, Cibulskis, Balinskis, Sotnieks (A), Zile, Freibergs, Rubins – Roberts Bukarts (C), Džerinš, Indrašis (A) – Karsums, Abols, M. Redlihs – Keninš, Pavlovs, Balcers – Rihards Bukarts, Jevpalovs, Meija – Razgals.

Finsko: Husso (Säteri) – Heiskanen, Pokka, Koivisto, Nutivaara, Kivistö, Honka, Riikola – Kapanen, Mikael Granlund (C), Rantanen (A) – Savinainen, Aho (A), T. Teräväinen – Jormakka, Suomela, Manninen – Mäenalanen, Pesonen, Anttila.

Rozhodčí: Linus Ohlund, Gordon Schukies – Rene Jensen, Lukas Kohlmuller.

Finsko:

Finové se v prvním utkání utkali s Jižní Koreou a byla to exhibice. Ve 4. minutě se prosadil Aho v oslabení. O dvě minuty později přidal druhou branku Teravainen a opět v oslabení. První třetina tak skončila 2:0 ve prospěch Finska. Ve 29. minutě přidal druhou branku Aho, tentokrát pro změnu v přesilovce. 33. minuta a Finsko už vedlo 4:0. Čtvrtou branku vstřelil Savinainen. O minutu později se ale dočkali i Jihokorejci, když se prosadil Swift. Dvě minuty před koncem druhé periody se prosadil v oslabení i Nutivaara a Finsko vedlo už 5:1. Ve 47. minutě dal gól Maenalanen a o minutu později i Kapanen. Poslední branku tohoto utkání vstřelil v 54. minutě Pesonen a Finsko vyhrálo vysoce 8:1.

Lotyšsko:

Lotyšsko v prvním zápase narazilo na Norsko a očekával se vyrovnaný zápas. Ovšem v 9. minutě poslal Nory do vedení Bastiansen, který za další čtyři minuty zvýšil náskok na dvě branky. Ve 27. minutě snížil Balcers a v 52. minutě srovnal Abols. Poté už v základní hrací době branka nepadla a šlo se do prodloužení. To netrvalo příliš dlouho, jelikož se po dvaceti čtyř vteřinách prosadil lotyš Balcers a Lotyšsko si tak připsalo dva body po výhře v prodloužení.

V dalším zápase skupiny B se proti sobě utkají týmy Lotyšsko a Finsko. Naposled se spolu tato mužstva utkala ve dvou přátelských zápasech před tímto Mistrovstvím Světa, ovšem v prvním utkání vyhrálo Finsko 3:0 a následující den dokonce 5:0. Poslední zápas na MS se spolu tato mužstva utkala před čtyřmi roky, kdy Lotyšsko nečekaně vyhrálo 3:2. Nyní se bude hrát v Jyske Bank Boxen v Herningu. Tato hala nabídne kapacitu pro 12 000 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.