Střely na branku: 16 – 39

Je konec! Lotyšsko s naprostým přehledem zvládlo roli favorita a vítězí v dnešním utkání s Jižní Koreou vysoko 5:0! Lotyši po celou dobu kralovali a nedali soupeři šanci. Korejce dnes brzdila nedisciplinovanost. Lotyšsko si v dnešním střetnutí zahrálo devět přesilových her a dvě z nich dokázalo využít. Jedinou kaňkou na lotyšském vítězství je zranění Andrise Džerinše, který ze zápasu odstoupil už v první třetině. Jižní Korea tak nadále čeká na první bod, zatímco Lotyšsko bude bojovat o postup do čtvrtfinále!

Lotyšsko právě vstřelilo branku!
Lotyši tři desetiny před koncem utkání přidávají pátou branku! Favorit svého soupeře zcela rozebral! ROBERTS BUKARTS stál na správném místě a s naprostým přehledem uklidil puk do odkryté branky! Asistence: Rodrigo Abols, Miks Indrašis.

59:15

Lotyši se drali za odraženým kotoučem, ale Jong-čon I se obětavě vrhl proti kotouči a vyhodil jej za modrou čáru. Duel se už pouze dohrává.

58:54
Trest

Michael Swift je na konci utkání velmi frustrovaný a vrací se na trestnou lavici. Tentokrát dostává dvě minuty za krosček.

58:43

Jižní Korea hraje v plném počtu.

58:06

Rodrigo Abols nahodil puk od modré čáry. Před brankou jeho pokus ještě tečoval Rihards Bukarts, ale puk se od jeho hole odrazil mimo tři tyče.

57:43

Elvis Merzlikins nyní raději schoval vysoké nahození do lapačky. Lotyšský brankář tak přerušil hru a je velmi blízko k zapsání čistého konta.

57:15

Won-čong Kim vyvezl puk do středního pásma a snažil se jej nahodit za branku Lotyšska, jenže trefil prvního soupeřova hráče před sebou.

56:43
Trest

Michael Swift už to tentokrát přehnal a je vyloučen! Korejský hráč dostává dvě minuty za sekání.

56:37

Michael Swift napadal rozehrávku soupeře. Swift sice na puk nedosáhl, ale brankáře lotyšské reprezentace počastoval pěknou ledovou sprškou.

56:15

Balcers hledal přihrávkou před branku právě Jevpalovse, ale před druhým jmenovaným kotouč na poslední chvíli tečoval jeden z obránců.

55:40
Šance

Jevpalovs jel sám na korejského brankáře, snažil se jej rozhodit klamavým pohybem ramen, jenže Matt Dalton předvedl další super zákrok!

55:10

Won-čon Kim bekhendem hledal Younga, jenže tomu kotouč uzmul Balcers a projel s ním za modrou čáru. Jeho rána z úhlu však nebyla přesná.

54:17

Vitalijs Pavlovs sice projel do útočného pásma, jenže byl příliš rychlý a projel do ofsajdu. Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

54:03

Cibulskis nahodil puk ze středního pásma. Jeho prudké nahození minulo korejskou branku a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.

53:10

Michael Swift o sobě dal vědět ostrým zákrokem na Rihardse Bukartse a ostrým zákrokem jej poslal k zemi. Rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.

52:45

Gints Meija udržel puk v rohu útočného pásma, našel Abolse, který mohl pálil, ale zvolil zpracování a kotouč mu utekl daleko od hokejky.

52:04

Korejcům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudký nástřel na modrou čáru si pohlídala soupeřova obrana a puk propadl na zakázené uvolnění.

51:13
Šance

Roberts Bukarts si nabruslil na skákavou přihrávku mezi kruhy, jenže ve skvělé pozici kotouč netrefil zrovna ideálně a poslal jej nad břevno!

51:03

Ki-song Kim je v dnešním utkání velice aktivní a dělá obraně Lotyšska problémy. Nyní operoval v pravém rohu útočného pásma, ale už neměl čas na přihrávku.

50:22

Další útok podnikla také Jižní Korea, nicméně Čong-u Čon puk pouze nahodil od modré čáry a Elvis Merzlikins kotouč schoval do připravené lapačky.

50:10

Pavlovs vyjel zpoza branky k pravému mantinelu, kde si udělal prostor, jenže nedokázal najít nikoho v bílém dresu. Lotyši se už nikam neženou.

49:35

Min-Ho Čo si v rohu obranného pásma počkal na jednoho ze soupeřů a přilepil jej k mantinelu. Hráči v bílém ale znovu bleskově vybojovali puk.

49:09

48:40

Redlihs vymyslel bekhendovou přihrávku před korejskou branku, jenže pozorný Matt Dalton puk vypíchl mimo dosah hráčů v bílých dresech.

48:03

Ki-song Kim táhl protiútok korejského výběru po pravé straně, nicméně Sang-uk Kim na jeho skákavou přihrávku mezi kruhy nedosáhl.

47:14

Indrašiš střílel po přihrávce na pravý kruh, jenže kotouč netrefil zrovna ideálně a trefil připravenou lapačku Matta Daltona. Vhazuje se po jeho levici.

47:09
Trest

Další přesilová hra pro Lotyšsko! Dvě minuty za vysokou hůl v rohu obranného pásma dostává Jong-čon Seo.

46:51
Šance

Ki-song Kim spálil další obrovskou šanci! Korejský střelec dostal pěknou přihrávku mezi kruhy, jenže nepovedenou střelou trefil lotyšského brankáře!

46:25

Abols dostal přihrávku do jízdy, jenže po dobrém zpracování upadl na modré čáře a kotouč mu utekl k obráncům v modrých dresech.

45:50

Martinš Karsums se skvěle vrátil s rozjetým soupeřem a přišpendlil jej k mantinelu. Korea se sice snaží útočit, nicméně pozorní Lotyši dobře brání.

45:15
Šance

Sang-uk Kim si udělal v útočném pásmu prostor k zakončení a vypálil zápěstím. Elvis Merzlikins předvedl nejistý zákrok, ale obrana Lotyšska puk odvrátila do bezpečí!

44:45

Rihards Bukarts projel po levém křídle do rohu útočného pásma, kde se k němu stáhli hned dva Korejci, ale ani ve spolupráci jej nepřipravili o puk.

44:12

Pavlovs vletěl s pukem do útočného pásma, kde udělal rychlý oblouk, jenže nikdo v bílém dresu se mu neuvolnil do střelecké pozice.

43:38

Matt Dalton se skvěle přesunul k pravé tyči své branky a s přehledem schoval do lapačky Cibulskisovo zakončení zápěstím od levého mantinelu.

43:06

Michael Swift dostal krásnou přihrávku zpoza branky, jenže jeho rána mířící k přední tyči trefila jen boční síť lotyšské branky. Hráči v bílém nyní uklidňují hru.

42:15

Ton-ko I objel vlastní branku, jenže jeho rozehrávka skončila na hokejkách Lotyšů. Také ve třetí třetině se zatím hraje pouze na jednu branku.

41:33
Gól

Nyní už Lotyšsko přesilovou hru dokázalo využít! RUDOLFS BALCERS zaujal skvělou pozici před Daltonem a krásnou tečí mu uklidil kotouč mezi betony! Asistence: Miks Indrašis, Rodrigo Abols.

41:15

Dalton měl nyní zcela zakrytý výhled. Brankář Koreje měl však pořádně štěstí, jelikož kotouč se odrazil mimo tři tyče.

40:58
Trest

Další vyloučení na korejské straně! Dvě minuty za podražení vyfasoval Michael Swift.

40:34

Won-čon Kim vybojoval puk v obranném pásmu, zbavil se napadajícího soupeře a bez větších problémů dokázal rozehrát. Korea to ale bude mít nesmírně těžké.

40:10

Lotyši znovu uspěli na úvodním vhazování. Redlihs se ihned vydal do útoku, nicméně jeho průnik po levém křídle zastavila pozorná obrana soupeře.

40:01

Střely na branku: 9 – 29

Druhá část hry je minulostí! Lotyšsko ve druhé třetině přidalo třetí branku a bez problémů kráčí za ziskem povinných bodů. Korejskou obranu dokázal překonat Roberts Bukarts! Korea má v dnešním utkání velké problémy s disciplínou, nicméně Lotyšům se v přesilovkách vůbec nedaří. Po čtyřiceti minutách je stav utkání 3:0.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:48

Elvis Merzlikins si přeci jen ještě sáhl na kotouč. Lotyšský brankář byl pozorný a ve vlastním brankovišti se včas dostal k odraženému puku.

39:15

Min-Ho Čo si pobyt na ledě pořádně prodloužil, jenže ani tentokrát se z pravé strany neprosmýkl přes lotyšskou klec a nechal se obrat o kotouč.

38:40

Min-Ho Čo znovu číhal na přihrávku na pravé křídlo, ale Brock Radunske se vydal na individuální průnik a po krátkém pobytu v útočném pásmu přišel o puk.

38:20

Kristaps Sotnieks bekhendem poslal kotouč do středního pásma a odjel na střídačku. Korea nyní mohla zaútočit, jenže hosté si znovu nerozuměli s rozehrávkou.

37:45

Sang-hun Šin vymyslel prudkou přihrávku do útočného pásma, kde kotouč získal Bryan Young, nicméně rázný obránce korejského výběru netrefil branku.

37:10

Redlihs se vrátil do obranného pásma, kde pomohl svým spoluhráčům a dokázal přesně rozehrát. Lotyšsko Koreu prakticky nepouští do střeleckých pozic.

36:45

Kristians Rubins střílel od modré čáry, ale vyrazil proti němu Won-čong Kim, který jeho dělovku od modré čáry přizvedl do ochranné sítě.

36:06

Martinš Karsums na modré čáře bojoval o udržení útočného pásma, jenže kotouč mu vypadl z rukavice až za modrou čáru. Lotyši musí začít znovu.

35:23

35:03

Roberts Bukarts znovu střílel od modré čáry. Jeho přízemní střela však postrádala potřebnou razanci a Matt Dalton si tentokrát připsal snadný zákrok.

34:40

Martinš Karsums bojoval o prudkou přihrávku za branku Koreje, jenže v souboji s Youngem nedostal ani kousek prostoru a puk neudržel na holi.

34:05

Korejci vybojovali kotouč v obranném pásmu a znovu jej bez větších problémů vyhodili přes všechny čáry. V přesilovkách se dnes Lotyšům vůbec nedaří.

33:35

Roberts Bukarts pálil od modré čáry, jenže Matt Dalton měl čistý výhled a proti dělovce se stačil přemístit k pravé tyči.

33:23
Trest

Znovu se bude vylučovat na korejské straně! Dvě minuty za hákování dostává Čin-kjo Pak.

32:48

Andris Džerinš uklidnil hru Lotyšů za vlastní brankou. Poté chtěl prudkou přihrávkou najít Meiju, jenže druhý jmenovaný vlétl do útočného pásma ještě před kotoučem.

32:13

Freibergs dojel nepřesné nahození do útočného pásma, kde se krásně otočil a dokázal rozehrát odrazem o mantinel.

31:40

Stále vidíme hodně ospalý výkon obou týmů. Lotyši si jsou vědomí svého velkého náskoku a nikam se neženou. Korejskou rozehrávku brzdí nepřesnosti.

31:06

Won-čong Kim poslal bekhendovou přihrávku do rohu útočného pásma, kde byl volný Won-čon Kim, nicméně ani jeden z nich nedostal přihrávku před branku.

30:25

Rodrigo Abols se na modré čáře natahoval po odraženém kotouči, jenže puk mu přeskočil přes hokejku a utekl mu do středního pásma.

30:08

Uvis Balinskis obdržel skvělou přihrávku do jízdy, krásně si kotouč zpracoval a pohotově zakončil. Jeho ránu však zlikvidoval pozorný Elvis Merzlikins.

29:50

Korea se nyní nemůže vymanit z tlaku soupeře. Hráči v bílém jsou nyní velice aktivní a nedávají soupeřům prostor.

29:15

Darzinš už je po zásahu soupeře zpátky ve hře. Lotyšský útočník se znovu zapojil do kombinace hokejistů v bílých dresech v útočném pásmu.

28:22
Gól

Lotyši přidávají další branku a zřejmě definitivně rozhodují o svém vítězství! Martinš Karsums v signalizované výhodě našel krásnou přihrávkou ROBERTSE BUKARTSE, který bekhendem přehodil puk přes bezmocného Daltona! Asistence: Martinš Karsums, Kristaps Sotnieks.

27:41

Oba týmy hrají v plném počtu.

27:15

Ki-song Kim projel s kotoučem do útočného pásma, kde se krásně otočil kolem obránce, nicméně bekhendovou přihrávkou nenašel nikoho v modrém.

26:45

Ani Lotyši se nyní nikam nežene. Ronalds Keninš nyní dokonce poslal dlouhou přihrávku do obranného pásma, kde se do hry zapojil i Elvis Merzlikins.

26:15

Michael Swift otálel s rozehrávkou z obranného pásma. Korejský zadák však nedokázal najít nikoho v modrém dresu.

25:41
Trest

Vyloučení v týmu Jižní Korea (Eric Regan – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Lotyšsko (Rihards Bukarts – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

25:11

24:25

Jong-čon I se hnal do protiútoku, nicméně přes dva obránce v bílém dresu k němu kotouč nepropadl a zadáci v bílém puk odvezli do bezpečí.

24:04

Roberts Bukarts dostal krásnou přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil. Proti jeho střele příklepem se Matt Dalton stačil přemístit a schoval puk mezi betony.

23:11
Trest

Další vyloučení na straně Koreji! Čin-kjo Pak dostává dvě minuty za faul kolenem.

23:02

Dalton musel znovu ven z branky. Korejský brankář si všiml dojíždějích soupeřů a raději rozehrál odrazem o mantinel. Lotyši přesto získali kotouč.

22:28
Šance

U-sang Pak jel sám na lotyšského brankáře. Korejský útočník si jej chtěl rozhýbat, ale Elvis Merzlikins vytáhl parádní zákrok levým betonem!

22:05

Eric Regan pořádně zariskoval při rozehrávce v obranném pásmu. Jeho pobídka se od mantinelu odrazila na hokejku připraveného Kima.

21:30

Kristaps Sotnieks si pohlídal dlouhou přihrávku do útočného pásma a bekhendem dokázal přesně rozehrát. Korejci však po přestávce aktivně napadají.

21:15

Lotyšsko hraje v plném počtu.

20:45

Ki-song Kim dostal přihrávku na pravý kruh a okamžitě střílel na přední tyč. Rána se mu ale moc nepovedla a Elvis Merzlikins si připsal snadný zákrok.

20:10

Jižní Korea uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Korejci se ihned vydali do útoku, nicméně Brock Radunske nedokázal přesně rozehrát.

20:01

První třetina končí! Lotyšsko v úvodní dvacetiminutovce potvrdilo roli velkého favorita a vede 2:0! Korejci ale dlouho odolávali. Lotyšsko se do vedení dostalo až ve dvanácté minutě, kdy se prosadil Gints Meija! Poté hráli Lotyši přesilovou hru, ale šance si vytvořila spíše Korea. V největší z nich ale selhal Brock Radunske, jehož ránu do horního rohu zlikvidoval brankář. Minutu před přestávkou navíc přidal druhý lotyšský zásah Ronalds Keninš!

20:00

První třetina skončila.

19:15
Trest

Poprvé v utkání se bude vylučovat na lotyšské straně! Oskars Cibulskis dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:06

Sang-u Šin táhl protiútok Koreje po levém křídle. Dokonce prosvištěl až za lotyšskou branku, kde se ale nechal připravit o kotouč.

18:45
Gól

Lotyšsko v závěru první třetiny přidává svou druhou branku! Rudolfs Balcers předvedl fantastickou práci za korejskou brankou, kde si udělal prostor, přihrál před prázdnou branku a RONALDS KENINŠ s přehledem zakončil! Asistence: Rudolfs Balcers, Rodrigo Abols.

18:10

Brock Radunske mohl střílet od modré čáry, jenže raději přenechal kotouč Swiftovi, který si nerozuměl s Čonem a Bukarts získal puk pro Lotyše.

17:34

Ki-song Kim si nabruslil na krásnou přihrávku zpoza branky a pohotově zakončil zápěstím. Jeho pokus však Elvis Merzlikins schoval do lapačky.

17:06

Oskars Cibulskis byl s kotoučem v mezikruží, kde měl dostatek prostoru, jenže v kritickou chvíli promáchl a navíc se poroučel k ledu.

16:20

Miks Indrašis dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, jenže Bryan Young k němu bleskově přistoupil a tvrdým hitem mu zamezil v zakončení mezi tři tyče.

16:01
Šance

Brock Radunske obdržel přihrávku do obrovské šance! Korejský útočník poté mířil do horního rohu, jenže Elvis Merzlikins vytáhl bravůrní zásah lapačkou!

15:30

Bukarts se musel natáhnout po přihrávce v útočném pásmu. Lotyšský útočník poté musel udělat krátký oblouček, při kterém nechal kotouč za sebou.

15:00

Jižní Korea se snažila překvapit Lotyše rychlým přechodem do útočného pásma, nicméně Won-čong Kim nemohl prudkou přihrávku dostihnout. Zakázané uvolnění.

14:26

Meija zakončoval od modré čáry. Autor dosud jediné branky dnešního utkání mířil do horního rohu branky, kde s přehledem kraloval Dalton.

14:10

Jižní Korea v plném počtu.

13:35

Korejci hrají skvěle i při dalším oslabení. Outsider dnešního utkání dokonce vybojoval vhazování v útočném pásmu, kde nasbíral cenné vteřinky.

13:03

Miks Indrašis střílel od modré čáry. Jeho přízemní čáru před brankou ještě tečoval jeden z Lotyšů, nicméně Matt Dalton kotouč dokázal vykopnout betonem.

12:35

Korejci na modré čáře zastavili nepřesnou přihrávku a pohotově vyhodili kotouč do bezpečí. Lotyši musejí rozjet přesilovkovou akci od své branky.

12:10
Trest

Ki-song Kim se v obranném pásmu dopustil hákování a dostává dvě minuty.

11:46
Gól

Lotyšsko se dostává do vedení! Jižní Korea nedokázala včas vystřídat. GINTS MEIJA obdržel parádní přihrávku do útočného pásma, zbavil se obránce a krásnou střelou pod břevno otevřel skóre! Asistence: Kristians Rubins.

11:06

Brock Radunske si udělal prostor v útočném pásmu a přihrál na přední tyč, kam si najížděl Michael Swift, jenže tomu střela vůbec nesedla.

10:27

Korea hraje v plném počtu.

10:20

Korejci se nyní dostali ke kotouči a dokázali jej bez problémů vyhodit ven z obranného pásma. Lotyši mají čas na poslední útok.

09:45
Šance

Rudolfs Balcers číhal v předbrankovém prostoru, kde se dostal k dorážce, jenže si nestačil seřídit mířidla a přízemní střelou těsně minul branku!

09:09

Bukarts z pravé strany zkoušel procedit puk před branku Koreje, jenže obětavý obránce si před brankou klekl a srazil kotouč k mantinelu.

08:50

Rudolfs Balcers si v přesilovce zpracoval skákavou přihrávku na pravý kruh a pohotově zakončil. Matt Dalton se stačil přemístit a schoval puk mezi betony.

08:27
Trest

Bryan Young v rohu obranného pásma podrazil soupeře a jako první dostává dvě minuty!

08:10

Martinš Karsums se tlačil do útočného pásma za odraženým kotoučem. Lotyšský útočník si však nepotykal se zpracováním a puk mu utekl za branku.

07:06
Šance

Matt Dalton vytáhl parádní zákrok! Před korejskou branku se odrazil puk, který se snažil dorážet Ronalds Keninš, ale korejský brankář puk vyrazil nad břevno!

06:45

Zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Dalton už poněkolikáté v utkání vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

06:03

U-sang Pak projel s pukem do útočného pásma a bekhendem poslal prudkou přihrávku před branku. Lotyšský brankář však kotouč vypíchl holí.

05:14

Elvis Merzlikins musel znovu zasahovat. Tentokrát si povyjel proti zakončení od pravého mantinelu a vyrážečkou poslal kotouč do ochranné sítě.

05:00

Na druhé straně spěchal za prudkou přihrávkou Michael Swift, jenže ani on nebyl dostatečně rychlý a kotouč propadl na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Daltonem.

04:32

Lotyšům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Vyhození kotouče z obranného pásma prosvištělo přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

04:20

Brock Radunske ustál souboj v rohu útočného pásma a bekhendem přihrál na modrou čáru. Ani obránci v modrých dresech nedokázali útočné pásmo udržet.

03:45

Redlihs využil svou rychlost a dojel prudké nahození do útočného pásma. Zpoza korejské branky však přihrávkou na modrou čáru nenašel nikoho v bílém.

03:06

Ki-song Kim si udělal prostor na pravém kruhu, přehodil si kotouč na forhend a svižnou střelou zápěstím prověřil pozornost lotyšského brankáře.

02:40

Matt Dalton se tentokrát zapojil do rozehrávky. Korejský brankář si zpracoval prudké nahození za branku a bez větších problémů dokázal rozehrát.

02:10

Won-čon Kim si pohlídal rozjetého útočníka soupeře a zadovkou o mantinel si hravě poradil s rozehrávkou. Korea může znovu zaútočit.

01:36

U-sang Pak nahodil puk na levé křídlo. Korejský útočník postupoval proti dvojici obránců v bílých dresech, ale zkušení zadáci Lotyšska jej nenechali projít.

01:06

Ronalds Keninš nahodil puk do útočného pásma, ale nikdo v bílém dresu nezachytil jeho přihrávku a kotouč propadl ke korejským obráncům.

00:35

Korejský brankář musel poprvé v utkání zasahovat. Střelu zápěstím od levého mantinelu schoval s naprostým přehledem do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

00:10

Lotyši uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Favorizovaný celek se ihned vydal do útoku, ale nedostal se do útočného pásma.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Plante, Hjon-ho O, Ton-ko I, Regan, Young, Won-čon Kim, Jong-čon Seo – Čin-kjo Pak, Jong-čon I, Sang-hun Šin – Radunske, Min-Ho Čo, Swift – Sang-uk Kim, Ki-song Kim, Jin-Hui Ahn – Čong-u Čon, Sang-u Šin, U-sang Pak – Won-čong Kim.

Lotyšsko: Merzlikins (Gudlevskis) – Galvinš, Cibulskis, Balinskis, Sotnieks, Rubins, Freibergs, Zile – Roberts Bukarts, Džerinš, Indrašis – Karsums, Abols, M. Redlihs – Keninš, Pavlovs, Balcers – Razgals, Jevpalovs, Rihards Bukarts.

Rozhodčí: Lemelin, Mayer – Kilian, Vanoosten.

Lotyšsko

Tradiční účastník světových šampionátů zatím neprožívá zrovna povedený turnaj. Parta kolem zkušených hráčů jako jsou Redlihs či Cibulskis svedla na úvod turnaje souboj s Norskem, které dokázala udolat v prodloužení. Ve druhém zápase čekalo na Lotyše ambiciózní Finsko, které pobaltské zemi uštědřilo debakl 8:1.

Jižní Korea

Jižní Korea je hlavním kandidátem na sestup z elitní skupiny MS. V letošní sezoně se objevila na olympijském turnaji, kde měla účast jistou kvůli pořadatelství. Avšak například s českým týmem si nevedla vůbec špatně a prohrála pouze 1:2. Asiaté nedokázali doma zvítězit ani v jednom případě. Jejich cesta skončila v osmifinále soubojem s Finskem (2:5). Čeští fanoušci si Koreu mohou pamatovat z loňského léta, kdy se připravovala na našem území. Na turnaji zatím schytala porážky 8:1 s Finskem a debakl 10:0 s Kanadou.

Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Jižní KoreaLotyšsko na Mistrovství světa v ledním hokeji. Duel startuje v 16:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.