Kanada zvládla povinnost, Koreji dala desítku. Velice dobře se prezentoval ve svém prvním zápase na šampionátu Tyson Jost. Korejci byli aktivní především v první třetině, ale od druhé dvacetiminutovky se víceméně hrálo na jednu branku. Během 22. – 23. minuty dostali Asiaté tři góly a to je celkem položilo. Do toho vystřídali brankáře v 37. minutě. V posledním dějství už byl hokej celkem nudný. Utkání se pouze dohrávalo. V závěru ještě Radunske neměl špatnou pozici, ale Kanadě nepřekazil čisté konto.

Konec zápasu.

59:36

Beauvillier kombinovali se spoluhráči za brankou soupeře, ale nakonec nikdo nezakončil na korejského brankáře.

59:02

Parayko nahazoval po pravé straně kotouč do útočné třetiny, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

58:40

Radunske zakončil zprava přes beka do betonu McElhinneyho a Kanada drží nadále čisté konto.

58:19

McDavid se sice neprosadil proti dvěma hráčům na levém kruhu, ale vzápětí napálil Nugent- Hopkins z mezikruží břevno střelou bez přípravy.

57:53

Postavení mimo hru Korejců na levé straně.

57:31

Utkání se již a pouze dohrává, nyní bere rozehrávku Pulock a Bailey zprava.

57:01

Seo se chopil rozehrávky na pravé straně, posléze se bojovalo ve středním pásmu, kde byla úspěšnější Kanada.

56:32

Dubois, Edmundson a Murray sevřeli Koreu, ale kotouč nakonec zmizel vinou Kanady až na hokejku McElhinneyho.

56:04

Murray získal kotouč, následně byl z pravého kruhu zablokovaný Horvat.

55:27

Barzal si udělal výlet na levé straně po útočné třetině, ale nenahrál přesně bekhendem na druhou tyč, kde byl Eberle před prázdnou brankou.

54:51

Po zákroku McElhinneyho nemohl zleva dorážet Radunske a rozehrává Barzal s Pulockem.

54:27

Zase byl Nugent-Hopkins připravený na levé straně, ale brankáře nikterak neohrozil.

54:00

Nugent-Hopkins vjel do levého rohu útočného pásma a z druhé strany zakončil zřejmě Schawrtz vedle zadní tyče.

53:20

Murray čekal až Kanada vystřídá a měl kotouč na hokejce ve svém obranném pásmu následně na led naskočil například Schawrtz, jenž hraje na pravé straně.

52:48

K vidění byla chyba Josta na levé straně u branky soupeře, ale Korea se ničemu vzápětí nedostala.

52:36

Radunske byl na pravé straně přistižen v ofsajdu, komerční přestávka.

52:06

Dubois nikam nespěchal zprava, nakonec podnikl výpad až do útočného pásma a v něm kombinuje s Paraykem.

51:26

Pageau měl ke kotouči na pravé straně při křižné nahrávce daleko a U-Sang Pak se poté dostal až do útočného pásma.

50:50

Barzal uklouzl na pravé straně, následně pokračoval v rohu útočného pásma Eberle a za brankou Korejců Beauvillier.

50:11

McDavid ztratil kotouč, ale Kanada byla rychle zpátky ve svém obranném pásmu a McElhinney jen sledoval hru.

49:47

Ekblad nahrával na levou stranu, ale nahrávka jeho spoluhráče neprošla křížem na druhou tyč.

49:32

Parayko vsadil z jedničky ze středu modré čáry na razanci, Song-če Pak kotouč dokázal ztlumit a přerušit hru.

48:55
Gól

Kanada právě vstřelila branku!
Desátý gól Kanady! Na pravé straně došlo k rozpohybování obrany Korejců. Až Edmundson vystřelil z hrany pravé kruhu do pravé ruky brankáře, následně dorážel zleva JORDAN EBERLE pod horní tyč. Asistence: Joel Edmundson, Tyson Jost.

48:23

Eberle se dostal na pravé straně do ofsajdu.

48:02

Kanada si tak dlouho nahrávala v útočné třetině až vše přehrála na Pulocka na modrou čáru a tím tak ztratila pásmo.

47:03

Kanada hraje přesilovku s Chabotem a Pulockem na modré čáře, na pravém kruhu je Dubois.

46:54
Trest

Won-čong Kim (KOR) držel zprava Barzala na útočné modré čáře Kanady a půjde tak na trestnou lavici.

46:04

Schennovi překazil akci po pravé straně jeho spoluhráč a Kanada může odstartovat svůj další útok od Barzala ve střední třetině.

45:32

Chyba Baileyho na pravém kruhu, ale dva jeho spoluhráči se vrátili do obrany, takže McElhinney může být v klidu.

45:33

Chabot posunul kotouč zleva na kruh, ale tam nezakončil Beauvillier proti dvěma hráčům.

44:40
Gól

CONNOR MCDAVID si zpracoval nahrávku spoluhráče a před bránícím Plantem zakončil z pravého kruhu do dolní části branky. Asistence: Ryan Pulock, Pierre-Luc Dubois.

44:01

Tak trošku zničehonic situace tři na jednoho, ale nahrávka Planteho bekhendem zprava na zadní tyč postrádala přesnost.

43:39

Kanada už hraje v pěti a akce Korey začíná od Song-če Paka.

43:12

Kanada se vydala po levé straně do přečíslení dva na jednoho v oslabení, ale Pageau pokazil nahrávku na druhou tyč na Horvata.

42:44

Kanada vyhazovala po pravé straně a kotouč zastavil u vlastní branky až Song-če Pak svojí hokejkou.

42:15

Schawrtzova střela z pravého křídla zapadla vedle druhé tyče směrem na lapačku brankáře, následně ještě forčekuje Schenn.

41:50

Kanada začala oslabení s vytaženým O ́Reillym a Schwartzem, Korea drží pásmo.

41:37
Trest

Barzal (CAN) dostává dvě minuty za hákování Sea zleva.

41:17

Young přihrával na levou stranu, ale tam si protihráče čistě tělem pokryl Parayko a nepustil jej vůbec k ničemu.

40:39

Murray rozehrával s Pulockem až Korea získala kotouč na útočné modré čáře proti Nursemu.

40:29

Zakázané uvolnění Kanady po levé straně.

40:05

Horvat nebyl úspěšný při prvním vhazování třetí třetiny.

40:01

Kanada vyhrála druhou třetinu tenisovým skóre 6:0 Zkrátka, dala Korejcům kanára. Svojí druhou trefu na turnaji a v dnešním zápase přidal z mezikruží Jost. Kanaďané vstoupili do druhého dějství skvěle, když během necelých dvou minut vstřelili tři góly. Využili nejprve přesilovku pět na tři a poté také početní výhodu pět na čtyři než se stihl vrátit druhý Korejec na led. V závěru už to byl poté hokej na jednu branku. A dá se říci, že si Kanada dělá se svým soupeřem, co chce.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:46

Pageau poslal kotouč na levou stranu na Horvata, ale tomu na hranici kruhu sjel puk z hokejky.

39:04

Schenn nejprve na levé straně upadl, ale vše bylo v pořádku. Následně zprava přišla nahrávka na střed, kde osamocený Bailey zakončil do lapačky (pravé ruky) brankáře.

38:29

Jeden z hráčů Kanady vypálil z jedničky z pravého kruhu na přední tyč, kam se Song-če Pak stihl přesunout.

38:03

McDavid a Nugent-Hopkins si nahrávali na levé straně, ale celou souhru přehráli bez zakončení.

37:26

Nugent-Hopkins a Murray byli součástí kanadské rozehrávky na levé straně, následně nedosáhl na kotouč na levém kruhu McDavid.

37:19

Komerční pauza.

36:42

Což bylo to poslední pro Daltona v dnešním zápase. Korea střídá brankáře. Do branky nastupuje Song-če Pak.

36:42
Gól

Barzal si udělal z obrany dobrý den, bekhendem pod sebe přihrával na střed. JOEL EDMUNDSON poté vymetl levý horní roh branky. Dalton natahoval vyrážečku marně. Asistence: Mathew Barzal, Anthony Beauvillier.

36:24
Gól

Teď byla Korea pod velkým tlakem. Dubois nahrával za brankou na pravou stranu. Horvat zvedl hlavu a poslal kotouč křížem na střed, kde TYSON JUST z jedničky (opět) s příklepem zakončil do dolních pater branky. Asistence: Bo Horvat, Pierre-Luc Dubois.

35:14

O ́Reilly si počkal u levé tyče na nahrávku zprava, ale posléze nebylo umožněno zakončit zblízka Schennovi.

34:48

Ekbladovi utekl na pravé straně kotouč do středního pásma, následně to zkoušel zleva rozjetý Chabot.

34:38

Komerční pauza po dalším zákroku Daltona.

34:17

Schawrtz dorážel po střele od modré čáry zprava bekhendem z těžké pozice, Dalton má za sebou snadný zákrok betonem.

33:43

Dlouhá souhra Korejců v útočném pásmu, ale bez střely na kanadskou branku.

33:02

Parayko vystoupil zprava, ale Korea pokračovala do rohu útočné třetiny Radunskem, tam se ovšem nic zásadního nestalo.

32:38

Kanada tak trošku polevila z tempa, které nasadila na začátku druhé třetiny.

32:01

Pageau byl při nahrávce zleva volný u druhé tyče, ale neměl vůbec dobrý první dotek s kotoučem. Dalton se puku vůbec nedotkl.

31:34

Střely na branku ve druhé třetině – 3:15.

31:19

Icing Korejců na pravé straně.

30:54

Pak nahazoval kotouč do pásma, ale Kanada nepustila k zakončení z levého kruhu Kima.

30:20

Schenn obral zprava o kotouč protihráče, následně byl v útočném pásmu také Edmundson, ale nikdo z hráčů Kanady nevystřelil.

29:52

Korea zakončila svůj útok zleva od modré čáry vedle zadní tyče na lapačku brankáře.

29:31

Plante byl hodně rychlý na pravé straně, ale z úhlu poslal kotouč výrazně mimo tři tyče, hra je přerušena.

28:50

Barzal a Eberle kombinovali v útočné třetině až Korea nedovolila Kanadě nahrát na levou stranu, kde čekal Murray.

28:23

Dubois přihrával pod sebe a jeho spoluhráč zakončoval z jedničky, Dalton nevěděl, kde má kotouč, a tak v brankovišti zasahoval za svého gólmana Seo.

27:51

Chabot chyboval na levé straně, ale souboj jeden na jednoho poté v obranném pásmu zvládl Horvat.

27:33
Gól

Kanada vyhrála buly na pravém kruhu. Vzápětí vypálil z jedničky Ekblad od modré čáry přes bránícího hráče, po zákroku Daltona betonem dorazil kotouč do sítě zleva BRAYDEN SCHENN. Asistence: Aaron Ekblad, Josh Bailey.

27:21

Snad stokrát doráželi Kanaďané před Daltonem, jenže O ́Reilly, Schenn, ani Bailey přesní nebyli.

27:10

Barzal a Schenn to udělali zleva výborně při forčekinku, ale nahrávku pod sebe nedokázal zpracovat O ́Reilly u tyče.

26:25

Kanada začala přesilovku s Paraykem, Nugentem-Hopkinskem, Eberlem či McDavidem.

25:51
Trest

Ki Song-Kim (KOR) putuje na trestnou lavici za hákování.

25:13

O ́Reilly spěchá zprava za vyhozeným kotoučem, tou dobou je jisté, že Kanada neinkasuje v tomto oslabení.

24:56

Schenn zakončil při souboji jeden na jednoho zprava bekhendem na přední tyč, ale Dalton ihned vyklepal puk ze své ruky, hraje se dál.

24:40

Kanada nejprve pošetřila čas v početní nevýhodě a poté vyhodila puk k Daltonovi.

24:00

Min-Ho Čo nahazoval, Korea vsadila vše na tlak do brankoviště, ale nikdo nedokázal dostat kotouč za McElhinneyho.

23:44

Vší silou odpálil Murray zleva kotouč do středního pásma.

Trest

Beauvillier (CAN) sekl do ruky protihráče na kruhu zezadu a dostane dvě minuty.

22:32

Timeout pro Korejce.

22:32
Gól

Kanada si dělá ve druhé třetině, co chce. Edmundson střílel zleva. Před brankou clonil Pageau a PIERRE-LUC DUBOIS, který tečoval kotouč k první tyči. Puk se zřejmě otřel ještě o pravou ruku Daltona. Asistence: Joel Edmundson, Jean-Gabriel Pageau.

21:57
Gól

Kanada hrála posléze přesilovku pět na čtyři. Barzal kroužil na levém kruhu až přihrál k tyči RYANU O ́REILLYMU a ten bekhendem umístil kotouč do vzdálenějšího horního rohu branky. Asistence: Mathew Barzal.

21:07
Gól

Rychlá souhra Kanady v přesilovce pět na tři! Ekblad ze středu na pravý kruh na McDavida. Ten pod sebe a tvrdou střelou z mezikruží se prosadil COLTON PARAYKO svým druhým gólem na šampionátu. Asistence: Connor McDavid, Aaron Ekblad.

21:01
Trest

Young (KOR) poslal svůj tým do tří, když dostal dvě minuty za nedovolené bránění Schawrtze ve svém brankovišti.

20:38

Parayko rozehrával na levou stranu, kde měl Schawrtz proti sobě dva hráče, ale stejně se dostal až před Daltona a mířil mezi betony brankáře.

20:03

McDavid vyhrál první vhazování druhé třetiny. Kanada bude ještě necelých 90 sekund hrát přesilovku pět na čtyři.

20:01

Kanada rozhodně nehraje na plný plyn. Po první třetině vede 2:0. Prosadil se nejprve bekhendem Nugent-Hopkins a poté s příklepem Jost na přední tyč. Pro Josta je to první start na MS v Dánsku. V pátek proti USA nehrál. Jižní Korea zaslouží pochvalu za předvedený výkon, nehraje zle, střelecky je aktivní. V úvodním dějství přežila například bekhendovou dorážku Schenna zprava, kdy kanadský útočník minul zcela prázdnou branku.

20:00

První třetina skončila.

19:59

O ́Reilly vyhrál buly na pravém kruhu, následně střílel od modré čáry Ekblad a Dalton předvedl ještě jeden zákrok v první třetině.

19:57

Dlouhá souhra Kanady proti obraně soupeře, vše ukončil až Barzal střelou z pravého kruhu do Daltona.

19:31
Trest

Radunske (KOR) zprava podrazil na hranici pravého kruhu útočného pásma Kanady Ekblada a půjde na trestnou lavici.

19:15

Ekblad si vyměnil kotouč v rozehrávce s McDavidem, který posléze zlobil Koreu svojí rychlostí na pravé straně a zastavil jej až svým zákrokem Dalton.

18:33

Schwartz podržel kotouč na pravé straně, následně byl u zadní tyče schovaný jeho spoluhráč, ale tohle Korea přečetla.

17:48

Kim nahazoval kotouč zleva vedle zadní tyče, tam byl však pouze Parayko.

17:16
Gól

Barzal absolvoval v pravém rohu útočné třetiny souboj s Pakem. Následně Eberle nahrával zleva pod sebe a TYSON JOST poslal kotouč střelou s příklepem k první tyči. Asistence: Jordan Eberle, Mathew Barzal.

16:45

Chabot a Barazal rozehrávali, ale na levé straně udělal chybu na modré čáře Jost.

16:36

Jost hrál na pravé straně při nahrávce Barzala v ofsajdu.

16:04

Nepřesná souhra trojice Edmundson – Bailey – Ekblad, ale Korea z kontru ukončila útok na útočné modré čáře.

15:29

Střela Baileyho zprava skončila u bránícího hráče, následně jeden z Korejců odehrál kotouč do bezpečí před Schennem.

15:13

Schawrtz a McDavid tvořili hru na pravé straně, nakonec Ekblad zkusil tvrdou střelu od modré čáry, ale Dalton nepustil k dorážce Nugenta-Hopkinse.

14:32

Nugent-Hopkins prohrál souboj jeden na jednoho v levém rohu útočného pásma s Youngem, následně se však neprosadila Korea útokem po levé straně.

14:20
Šance

Dubois naservíroval kotouč zprava na levý kruh, Pageau však dle všeho trefil brankovou konstrukci směrem na přední tyč. Sudí využili video, gól uznaný nebyl.

13:56

Horvat nepřihrál dobře zprava bekhendem na zadní tyč, kde byl Dubois pokrytý třemi hráči.

13:30

Barzal ztratil rovnováhu při rychlém útoku po pravé straně, ale poté se vrátil do obrany a napravil svojí chybu.

12:43
Šance

Tutová šance, ale Schenn se nezapsal mezi střelce při bekhendové dorážce zprava před prázdnou brankou.

12:27

Parayko a Nugent-Hopkins přichystali kotouč zleva na druhou tyč pro Schawrtze, ale ten hrací předmět nezpracoval ideálně.

11:49

McDavid oslovil na první tyči Schawrtze, ale ten po otočce zprava nedokázal překonat Daltona.

Trest

Sang-uk Kim (KOR) je vyloučený za držení McDavida.

11:10

McDavid poslal kotouč na pravou stranu s přispěním Edmundsona, ale střela Ekblada od modré čáry byla zablokovaná.

10:55

Korejci se zatím prezentují sympatickým výkonem, McElhinney se rozhodně nenudí, naposledy přerušil hru po zakončení Paka z levého kruhu.

10:44

Korejský kontr tři na dva, ale střelu Kima z pravé strany chytil McElhinney a nevyrazil kotouč před sebe.

10:19

U-Sang Pak zakončoval z pravého kruhu nečistě vedle vzdálenější tyče a rozehrává tak Pulock.

09:42

Kanada pokračuje v tlaku, naposledy ti připsal Dalton zákrok lapačkou proti zakončení zprava na první tyč.

08:41
Gól

McDavid zavezl kotouč do pásma a poté přišla nahrávka Schawrtze na levou stranu, kde velice složitě procpal kotouč bekhendem za brankovou čáru RYAN NUGENT-HOPKINS, toho neubránili ani tři soupeři. Asistence: Jaden Schawrtz, Connor McDavid.

08:26

U-Sang Pak nahrával zprava přes Chabota na zadní tyč, kde se natahoval po kotouči dlouhou hokejkou U-Sang Pak, ale McElhinney neinkasoval.

08:00

Pageau byl na začátku útoku, následně zapsal ztrátu na pravém kruhu Nurse.

07:51

McElhinney nejprve vyrazil razantní střelu, kterou ohrozil brankáře ze středu zřejmě Min-Ho Čo, ale následně skryl kotouč do své levé ruky.

07:17

Korejci byli agilní při napadání rozehrávky Kanady, posléze zakončil Bailey z pravého kruhu vedle zadní tyče.

06:42

Bailey forčekoval, ale Korejci odmítli chybovat v rozehrávce a dostali se až do útočného pásma.

06:15

Nahrávku Barzala zleva nezpracoval na pravém kruhu Parayko a odpověď již vymýšlí Ki-Song Kim.

05:50

Eberle odvedl dobrou práci zleva a Kanada je stále nastěhovaná před Daltonem.

05:18

McDavid začal útok Kanady, následně tvrdou střelu vyslal zprava Pulock vedle přední tyče.

04:44
Šance

Jost měl na středu útočného pásma vynikající pozici, ale zakončením okolo vyrážečky Daltona poslal kotouč mimo tři tyče.

04:21

Parayko naskočil na led, opět se hraje v pěti.

03:46

Regan nejprve udržel pásmo zprava na modré čáře, ale Kanada stejně vyhodila kotouč až k Daltonovi.

03:04

Schawrtzův pokus zprava byl zablokovaný na druhou tyč do pravého betonu Daltona, následně hraje za vlastní brankou Ki-Song Kim.

02:39

Kim se chopil rozehrávky, ale Kanaďané zhustili střední pásmo, takže se stále hraje v obranné třetině Korejců.

02:20
Trest

Parayko (CAN) podrazil protihráče na útočné modré čáře Korejců a dostane dvě minuty.

01:48

Pulock ztratil zprava útočnou třetinu a Korea se žene na McElhinneyho.

01:22

McDavid nahrával zprava na druhou tyč, kam si do druhé vlny sjížděl Edmundson, ten ovšem minul branku.

00:49

McElhinney si zahrál hokejkou, následně chyboval na pravém kruhu útočné třetiny McDavid, kotouč má Jižní Korea.

00:22

Schenn nabral na pravém křídle dobrou rychlost ,ale bekhendem z dobré pozice neuspěl.

00:03

Jižní Korea vyhrála první buly a nahodila kotouč za branku Kanady zprava.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Young, Won-čon Kim, Ton-ko I, Regan, Plante (A), Hjon-ho O, Jong-čon Seo – Sang-uk Kim, Ki-song Kim, Jin-Hui Ahn – Radunske, Min-Ho Čo (A), Swift – Čin-kjo Pak, Čong-u Čon, Sang-hun Šin – Jong-čon I, Sang-u Šin, U-sang Pak (C) – Won-čong Kim.

Kanada: McElhinney (Kuemper) – R. Murray, Parayko, Edmundson, Ekblad, Nurse, Pulock, Chabot – R. O'Reilly (A), B. Schenn (A), Jo. Bailey – Nugent-Hopkins, McDavid (C), Schwartz – Beauvillier, Barzal, Eberle – Jost, Dubois, Horvat – Pageau.

Rozhodčí: Gofman, Rantala – Kilian Oliver.

Kanada se naopak chce vrátit na trůn. V posledních sezónách si až na jednu výjimku podmanila větší hokejové akce. Tou bylo loňské MS, kdy Švédům ve finále vychytal zlato Henrik Lundqvist v samostatných nájezdech. Přitom Kanaďané byli blízko tomu, aby jako první napodobili zlatý hattrick českého týmu z přelomu tisíciletí.

Javorové listy mají v Dánsku celkem zajímavý tým. Naprosto bez debat je hlavní hvězdou světového šampionátu Connor McDavid. Jedinou slabinou může být post brankáře, což se ostatně potvrdilo i v prvním duelu v pátek proti USA. Tam je Kanada zranitelná.

Můžeme ještě zmínit Mathewa Barzala, což je hlavní adept na Calder Trophy pro nejlepšího nováčka této sezóny NHL. Bez útočníka New Yorku Islanders se Kanaďané představili letos na olympiádě v Korey. Tam podlehli v semifinále Německu, avšak v souboji o bronz vyhráli přestřelku s Českem poměrem 6:4.

Jižní Korea je (asi) hlavním kandidátem na sestup z elitní skupiny MS. V letošní sezoně se objevila na olympijském turnaji, kde měla účast jistou kvůli pořadatelství. Avšak například s českým týmem si nevedla vůbec špatně a prohrála pouze 1:2. Asiaté nedokázali doma zvítězit ani v jednom případě. Jejich cesta skončila v osmifinále soubojem s Finskem (2:5).

Jižní Korea má v letošní sezoně zapsanou pouze jednu výhru, a sice nad Kazachstánem poměrem 3:0 na začátku února při přípravě na olympiádu. Jinak se představila také v České republice v létě, kdy odehrála utkání s Plzní, Hradcem Králové, Spartou či Pardubicemi.

První zápas na turnaji

1) USA – Kanada 5:4 po s.n.

Branky a nahrávky: 14. Lee (T. Thompson, DeBrincat), 21. D. Larkin (Kreider, Oesterle), 30. J. Gaudreau (P. Kane, Coleman), 44. D. Larkin (Kreider), rozh. náj. Atkinson – 1. Dubois (Horvat), 13. R. O'Reilly (Jo. Bailey), 38. Beauvillier (Ekblad, Barzal), 51. Parayko (McDavid)

USA: Kinkaid (Darling) – Martinez, Jensen, Butcher, C. Murphy (A), Oesterle, Pionk, Hughes – J. Gaudreau, White, P. Kane (C) – Kreider, D. Larkin (A), Atkinson – Lee, D. Ryan, DeBrincat – Milano, Gibbons, Coleman – T. Thompson.

Kanada: Kuemper (McElhinney) – R. Murray, Ekblad, Nurse, Parayko, Chabot, Pulock – Nugent-Hopkins, McDavid (C), Schwartz – Jo. Bailey, B. Schenn (A), R. O'Reilly (A) – Beauvillier, Barzal, Eberle – Dubois, Horvat, Pageau.

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Ohlund (SWE) – Kohlmuller (GER), Otmachov (RUS)

2) FIN - KOR 8:1

Branky a nahrávky: 4. Aho (T. Teräväinen, Riikola), 6. T. Teräväinen (Aho), 29. Aho (Rantanen, T. Teräväinen), 33. Savinainen (Aho, T. Teräväinen), 39. Nutivaara (Pesonen), 47. Mäenalanen (Pesonen, Anttila), 48. Kapanen (Rantanen), 54. Pesonen (Mäenalanen, Anttila) – 33. Swift (Radunske)

Finsko: Säteri (Husso) – Pokka, Heiskanen, Koivisto, Nutivaara, Kivistö, Honka, Riikola – Kapanen, Mikael Granlund (C), Rantanen (A) – Savinainen, Aho (A), T. Teräväinen – Manninen, Jormakka, Suomela – Anttila, Mäenalanen, Pesonen.

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Young, Won-čon Kim, Regan, Ton-ko I, Hjon-ho O, Plante, Jong-čon Seo – Ki-song Kim, Sang-uk Kim, Jin-Hui Ahn – Swift, Radunske, Min-Ho Čo – Čong-u Čon, Jong-čon I, Sang-hun Šin – Won-čong Kim, U-sang Pak, Čin-kjo Pak – Sang-u Šin.

Rozhodčí: Jeřábek (Česko), Reneau (USA) – Jensen (Dánsko), Oliver (USA)

Diváci: 8 930