Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Střely na branku: 42 – 26

Je konec! Německo v dnešním utkání zvládlo roli favorita a po výhře 6:1 nad Jižní Koreou si připisuje první vítězství na turnaji. Němci byli po celou dobu lepším celkem a zcela dominovali dění na ledové ploše. Korejci ve třetí části hry předvedli bojovný výkon a nakonec se dočkali odměny. V přesilové hře se totiž prosadil Brock Radunske! Němci se dnešní výhrou vyhoupli na čtvrtou pozici, zatímco Jižní Korea zůstává beznadějně poslední.

59:08

Leon Draisaitl ještě objel korejskou branku, přihrál na modrou čáru, jenže Yannick Seidenberg trefil prvního korejského obránce.

58:18
Trest

Sang-uk Kim dostává dvě minuty za podražení a dohraje dnešní duel na trestné lavici.

58:10

Eric Regan vybojoval odražený puk ve středním pásmu a rozjel korejskou akci po pravém křídle. Jižní Korea se ale nedostala do střelecké pozice.

57:30
Šance

A další korejská možnost! Niklas Treutle se musel roztáhnout na brankovišti! Čong-hjun Lee se snažil přehodit jeho beton, ale němečtí obránci gólmanovi pomohli!

57:01
Gól

Jižní Korea právě vstřelila branku!
Jižní Korea se v přesilové hře dočkala branky! Obrovská radost! BROCK RADUNSKE si po vyhraném vhazování našel cestu ke kotouči, dostal se před branku a zakončil mezi nohy brankáře! Asistence: Čin-hi Ahn.

56:57
Trest

Korejci si v závěru utkání zahrají ještě jednu přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Manuel Wiederer.

56:32

Niklas Treutle musel kontrolovat nebezpečnou teč z mezikruží. Německý brankář si pokryl mezírku u pravé tyče a nechal puk proletět kolem branky.

56:10

Jong-čon Seo operoval s pukem za vlastní brankou, kde číhal na vystřídání svých spoluhráčů. Němci už jejich rozehrávku neatakují.

55:35

Marcel Noebels se ve středním pásmu natahoval po odraženém kotouči, nicméně zpracování mu vůbec nesedlo a kotouč získali Korejci.

55:03

Daniel Pietta objel s pukem na hokejce útočné pásmo, nicméně německý hokejista trefil jen připraveného Matta Daltona.

54:22

Leon Draisaitl se z levého křídla prosmýkl před korejskou branku, jenže německému útočníkovi zakončení vůbec nesedlo a puk mu utekl od hokejky.

54:02

Až nyní si Matt Dalton opět připsal úspěšný zákrok. Korejský brankář si povyjel proti prudké střele od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

53:10

Jong-čon Seo dojel nahození do obranného pásma. Korejci už pouze čekají na konec dnešního utkání, ve kterém znovu schytávají výprask.

52:33
Gól

Německo právě vstřelilo branku!
Třetí využívá přesilovka v dnešním utkání! YANNIC SEIDENBERG napřáhl od modré čáry a jeho parádní dělovka prosvištěla do horního rohu branky! Asistence: Matthias Plachta.

52:13
Trest

Bude se znovu vylučovat. Brock Radunske vyfasoval dvě minuty za hrubost.

52:02

Dalton musel zasahovat proti dělovce od modré čáry. Korejský brankář prudkou střelou vyrazil pravým ramenem. Němci však drží útočné pásmo.

51:30

Jižní Korea hraje v plném počtu.

51:03

Znovu se hokejisté Jižní Koreje dokázali osvobodit. Německý brankář Niklas Treutle musel vyjet ven z branky a pomohl spoluhráčům dlouhou přihrávkou.

50:32

Korejci vystihli pomalou přihrávku na modrou čáru a dokázali kotouč vyhodit přes celé kluziště. Němci musí zaútočit od své branky.

50:10

Plachta napřáhl od modré čáry, jenže rána mu moc nesedla a německý střelec poslal kotouč kousek nad horní tyč. Němci však drží útočné pásmo.

49:30
Trest

Bryan Young o sobě dal znovu vědět a pustil se do bitky. Korejský hráč dostává 2+2 minuty za hrubost. Němec Holzer dostává pouze dvě minuty za stejný prohřešek.

49:15

Leon Draisaitl táhl další německou akci. Znovu našel Ehlize, který mu ještě vracel přihrávku na brankovišti, ale první jmenovaný na puk nedosáhl.

48:37
Gól

Němci o sobě po delší době dali vědět! Kahun projel s pukem do útočného pásma. Dalton si hlídal jeho pohyb, jenže Kahun přihrál na pravý kruh a YASIN EHLIZ trefil horní roh! Asistence: Dominik Kahun, Leon Draisaitl.

48:15

Korejci kostrbatě vyvezli puk do středního pásma. Hjon-ho O ustál souboj s Plachtou, ale poté kotouč nahodil do útočného pásma, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.

47:45

Marc Michaelis dostal krásnou přihrávku do jízdy, prosmýkl se kolem korejského obránce, jenže už neměl sílu na zakončení. Korea se ubránila.

47:10

Holzer projel až za korejskou branku, kde si na něj vyšlápl Čong-u Čon, ale v souboji s německým chlapíkem upadl a nechal soupeřovi prostor.

46:20

Korbinian Holzer za vlastní brankou zastavil prudké nahození po mantinelu, zpracoval si kotouč a dokázal konstruktivně rozehrát.

46:06

Matthias Plachta projel s pukem do rohu útočného pásma, kde k němu ihned přistoupil pozorný korejský obránce a nenechal jej prodrat se před branku.

45:19

Jong-čon I protečoval prudké nahození do útočného pásma, ale kotouč zasáhl ještě před červenou čárou. Zakázané uvolnění, vhazuje se před Daltonem.

45:04

Kahun pálil po přesné přihrávce na levý kruh. Rozjetý Ehliz však neubrzdil svůj postup a skončil v korejské brance. Sudí vykazuje hru do středního pásma.

44:27

Niklas Treutle si musel dávat pozor na odražený kotouč. Německý brankář stačil včas utěsnit mezírku u levé tyče a přikryl odražený puk lapačkou.

44:02

Němci jeli ve čtyřech na korejskou branku, jenže brankář Matt Dalton vystihl nepřesnou přihrávku a špičkou hokejky puk vypíchl do bezpečí.

43:51

Německo hraje v plném počtu.

43:02

Ki-song Kim střílel od modré čáry. Niklas Treutle měl sice dobře zakrytý výhled, jenže nikdo v modrém nahození netečoval a německý brankář zasáhl betonem,

42:18

Němci vybojovali kotouč v obranném pásmu a pohotově jej vyhodili přes všechny čáry. Brankář Matt Dalton urychlil korejskou rozehrávku.

41:51
Trest

Jižní Korea si zahraje svou druhou přesilovku. Dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku dostává Jonas Müller, který ještě vyfasoval desetiminutový osobní trest.

41:36

Leon Draisaitl se dostal k odraženému kotouči a pohotově zakončil bekhendem. Jeho pokus však proletěl kolem vzdálenější tyčky.

41:10

Michael Swift vybojoval kotouč v rohu útočného pásma. Korejský útočník poslal bekhendovou přihrávku na brankoviště, ale tam nebyl nikdo v modrém.

40:27
Šance

Korejci se málem dočkali branky! Německý brankář Niklas Treutle se skvěle roztáhl v brankovišti a betonem zamezil kotouči v cestě za jeho záda!

40:10

Jižní Korea uspěla na úvodním vhazování dnešního utkání. Korejci se ihned vydali do útoku, ale přihrávku do útočného pásma zastavil Matthias Plachta.

40:01

Střely na branku: 29 – 15

Druhá třetina končí! Německo v prostřední části hry zcela dominovalo na hrací ploše a přidalo další tři branky. Už po čtyřiceti sekundách se prosadil Yasin Ehliz! Těsně před polovinou zápasu přidal další branku Patrick Hager a o další čtyři minuty později se trefil Frederik Tiffels! Po čtyřiceti minutách vede Německo nad Jižní Koreou 4:0.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:35

Ehliz zkoušel poslat zadovku na brankoviště, ale kotouč zastavil Hjon-ho O, který kotouč vyhodil za modrou čáru. Jižní Korea chce druhou část dohrát bez inkasované branky.

39:24

38:40

Ehliz vyjel zpoza korejské branky do střelecké pozice. Německý střelec si puk přehodil na bekhend, přehodil Daltonův beton, ale minul branku.

38:06

Matthias Plachta dostal krásnou přihrávku na pravý kruh, jenže střela mu vůbec nesedla a německý střelec při ní navíc zlomil hokejku.

37:24
Trest

Hjon-ho O dostává dvě minuty za držení hole. Němci si zahrají už pátou přesilovku.

37:12

Korbinian Holzer objel korejskou branku a poslal přihrávku na modrou čáru. Dennis Seidenberg si však nepotykal se zpracováním a puk mu přeskočil přes hokejku.

36:40

Patrick Hager si rovnal kotouč ke střele, jenže na modré čáře zaváhal a nakonec musel přihrát do kombinace. Němci si v útočném pásmu dělají, co chtějí.

36:10

Markus Eisenschmid uzmul kotouč za korejskou brankou, vybruslil s ním kolem mantinelu a předal jej Plachtovi. Druhý jmenovaný už neměl sílu na zakončení.

35:25

Němečtí hokejisté zcela dominují dění na hrací ploše a Korejce prakticky nepouštějí před svou branku. Hráči v modrém by se už raději viděli v šatně.

34:42
Gól

Další branka a Německo už může hrát v exhibičním tempu! Marc Michaelis vyjel zpoza branky k brance a poslal prudkou přihrávku na brankoviště. Jeho pobídku ještě tečoval FREDERIK TIFFELS, který puk usměrnil za Daltonova záda! Asistence: Marc Michaelis.

34:26

Michael Swift vystartoval za prudkou přihrávkou do útočného pásma, jenže korejskému útočníkovi scházely snad dva kroky. Puk propadl na zakázané uvolnění.

34:10

Korbinian Holzer dostal přihrávku na pravou stranu, prosvištěl s pukem do útočného pásma, jenže jeho přízemní zakončení prosvištělo kolem zadní tyče.

33:30

Moritz Müller vybojoval puk za vlastní brankou, zbavil se Wona a vyjel s ním ven z obranného pásma. V posledních minutách se hraje v hodně pomalém tempu.

33:06

U-sang Pak dostal krásnou přihrávku na levé křídlo a poslal prudkou přihrávku na brankoviště, kde však nebyl nikdo z dotírajících Korejců.

32:30

Plachta operoval s pukem u mantinelu v útočném pásmu. Německý mladík neustál souboj s Youngem, který jej poslal na hrazení.

32:06

Yasin Ehliz projel s pukem do útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend a střelou zápěstím prověřil pozornost Matta Daltona, který puk vyrazil ramenem.

31:47

Niklas Treutle si po delší době sáhl na kotouč. Německý brankář se skvěle přemístil k levé tyči a Čongovu střelu k tyči zastavil levým betonem.

31:20

Korbinian Holzer vypomohl v obranném pásmu, kde obral o kotouč Machaela Swifta. Německý obránce poté poslal prudkou přihrávku na levé křídlo.

30:45

Na Korejcím už je opět cítit enormní frustrace. Němci dnes sice nehrají úplně na plný plyn, přesto si se soupeřem dělají, co chtějí.

29:27
Gól

Němci sice tentokrát nevyužili přesilovou hru, ale přesto přidávají třetí branku! PATRICK HAGER dostal přihrávku na modrou čáru, prohlédl si situaci a prostřelil bezmocného Daltona. Skvělou práci v předbrankovém prostoru odvedl Ehliz. Asistence: Korbinian Holzer, Leon Draisaitl.

29:10

Leon Draisaitl vymyslel krásnou bekhendovou přihrávku před branku, kde zakončoval Plachta, jenže německý tahoun vůbec netrefil branku.

28:27

Hjon-ho O se v obranném pásmu dostal k nepřesné rozehrávce Německa a pohotově vyhodil puk přes všechny čáry. Němci musí začít od své branky.

28:06

Dominik Kahun poslal před branku prudkou přihrávku, jenže ani jeden z německých hokejistů na jeho pobídku nedosáhl. Němci přesto drží útočné pásmo.

27:07
Trest

Další vyloučení na korejské straně. Dvě minuty za hákování dostává Radunske.

27:02

Leon Draisaitl dostal krásnou přihrávku do jízdy, snažil se přihrát na Ehlize, jenže autor druhé německé branky dostal přihrávku za tělo a nestačil se otočit.

26:28

Yannic Seidenberg nechtěně namazal na střelu Jongovi, který si puk rychle zpracoval a pohotově zakončil. Brankář Niklas Treutle se stačil přemístit a schoval puk do rukavic.

26:12

Leon Draisaitl projel s pukem po pravém křídle do útočného pásma, kde dojel až do rohu kluziště, jenže přihrávkou po mantinelu odevzdal puk soupeři.

25:32

Michael Swift si v obranném pásmu poradil se zpracováním vysoké přihrávky z hole svého bratrance Younga. Korejci ale bleskově přišli o puk.

25:10

Eric Regan kouzlil s pukem za vlastní brankou, kde se zbavil napadajícího Kruppa, jenže poté svou rozehrávku poslal jen na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Daltona.

24:31

Alex Plante spěchal za nahozením do útočného pásma, jenže obránce Yannic Seidenberg měl větší rychlost a nepustil rozjetého soupeře ke kotouči.

24:12

Patrick Hager operoval s kotoučem na levém křídle. Pozorný Bryan Young jej však přitlačil k mantinelu a obral německého tahouna o kotouč.

23:26

Němci museli kvůli signalizovanému ofsajdu vyklidit útočné pásmo. Leon Draisaitl si ale nevšiml zdvižené ruky čárového rozhodčího a sudí musel přerušit hru.

23:05

Yannic Seidenberg za vlastní brankou počkal na pohyb napadajícího soupeře a s přehledem dokázal rozehrát. Německo se znovu usadilo v útočném pásmu.

22:26

Bryan Young dostihl nepřesné nahození německého celku. Kanadský obránce ve službách Jižný Koreje puk vyvezl do středního pásma, jenže ani on nerozehrál dobře.

22:10

Alex Plante si netroufl na přechod útočného pásma a raději celou akci zabrzdil přihrávkou na kolegu z obranné dvojice. Korea se hodně trápí.

21:28

Eric Regan zastavil nepřesnou rozehrávku Německa v útočném pásmu. Korejský obránce rozjel útok svého výběru, ale Yannic Seidenberg se vrátil a obral jej o puk.

21:00

Němcům se nyní vůbec nevydařil přechod do útoku. Dlouhá přihrávka na levou stranu nenašla adresáta a kotouč propadl na zakázané uvolnění.

20:41
Gól

Německo znovu využívá přesilovou hru a v úvodu druhé třetiny odskakuje na rozdíl dvou branek! Němci sehráli přesilovou hru skvěle. Plachta vypálil, ale Dalton jeho ránu vyrazil. K dorážce se dostal YASIN EHLIZ a doklepl kotouč do sítě! Asistence: Matthias Plachta, Yannic Seidenberg.

20:10

Jižní Korea uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny a vyhodila kotouč za branku Německa. Němci v úvodu druhé části dohrávají přesilovou hru.

20:01

Střely na branku: 14 – 8

První třetina končí! Německo v úvodní dvacetiminutovce potvrdilo roli favorita a dostalo se do vedení. Němci byli po celou dobu jasně lepším celkem a soupeři prakticky nic nedovolili. Jedinou branku vsítil po deseti minutách Leon Draisaitl, který se prosadil během přesilové hry. V závěru třetiny Jižní Korea špatně střídala a Němci budou v úvodu druhé části dohrávat přesilovku.

20:00

První třetina skončila.

19:39

19:38
Trest

Znovu se vylučuje na korejské straně. Korejská střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

19:10

Korejci se znovu sami vyhnali z útočného pásma. Je vidět, že Jižní Korea se při hře proti oslabenému soupeře trápí. Hráči podle všeho neví, co hrát.

18:30
Šance

Brock Radunske měl obrovskou šanci na vyrovnání, jenže Niklas Treutle proti němu vyjel ven z branky a zmenšil mu prostor k zakončení!

18:12

Won-čon Kim projel s pukem do útočného pásma, kde objel německou branku, nicméně jeho prudkou přihrávku na modrou čáru nezastavil nikdo v modrém.

17:49

17:39
Trest

Poprvé v utkání se vylučuje také na německé straně. Hager dostává dvě minuty za sekání.

17:25

Dalton musel po delší době zasahovat. Yannic Seidenberg vyslal další prudkou střelu od modré čáry, ale korejský brankář se proti jeho pokusu skvěle přemístil.

16:52

Yannic Seidenberg mohl pálit od modré čáry, jenže kotouč mu přeskočil přes hokejku a pozorní obránci v modrých dresech puk poslali do bezpečí.

16:20

Plachta dostal krásnou přihrávku na levý kruh, jenže byl příliš rychlý a Seidenbergovu přihrávku nedokázal usměrnit mezi tři tyče korejské branky.

15:49
Trest

Bryan Young o sobě dal znovu vědět. Řízný obránce dostává dvě minuty za podražení.

15:25

Dalton musel vyjet ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Korejský brankář si dokonce troufl na efektní rozehrávku zadovkou.

15:10

Björn Krupp uklidňuje německou rozehrávku za vlastní brankou. Německý obránce počkal na vystřídání svých spoluhráčů a poté rozjel další útok.

14:09

Daltonovi ihned po vhazování vypadl kotouč po svižné střele od modré čáry. Korejský brankář se stačil rychle vzpamatovat a puk vypíchl do bezpečí.

14:01

Dalton musel dávat pozor na teč, kterou těsně před brankou zaznamenal Manuel Wiederer. Korejský brankář puk schoval do lapačky.

13:27

Jeden z německých hokejistů se v útočném pásmu dopustil přihrávky rukou a rozhodčí musel přerušit hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

13:03

Frederik Tiffels zachytil kotouč za modrou čárou a ihned jej nahodil zpět do útočného pásma. Němečtí hokejisté tak museli vyklidit útočné pásmo.

12:35

Leon Draisaitl se krásnou kličkou ve středním pásmu zbavil obránce, jenže se poté zahnal do rohu útočného pásma, odkud už nedokázal přesně přihrát.

12:06

Marcel Noebels si ve středním pásmu nepotykal se zpracováním prudké přihrávky, puk mu uskočil za modrou čáru a obránci korejského celku jej sebrali.

11:25

Leon Draisaitl nahodil puk za branku soupeřova celku, jenže nikdo v bílém dresu jeho přihrávku nezachytil a Korea může po delší době zaútočit.

11:06

Patrick Hager se krásnou brzdou v útočném pásmu zbavil napadajícího soupeře a poslal přihrávku mezi kruhy, ale nikdo v bílém na kotouč nedosáhl.

10:02
Gól

Německo využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Němci zavřeli Korejce před jejich brankou. LEON DRAISAITL dostal přesnou přihrávku, srovnal si puk na forhend a se štěstím překonal soupeřova brankáře! Asistence: Matthias Plachta, Yannic Seidenberg.

09:54
Trest

Německo si zahraje první přesilovou hru! Dvě minuty za krosček dostává U-sang Pak.

09:36

Draisaitl z pravého křídla poslal prudkou přihrávku před korejskou branku, kde se ke kotouči hnal Dominik Kahun, ale puk trefil jen špičkou čepele.

09:06

Kahun číhal před korejskou brankou, jenže letící kotouč nedokázal nasměrovat mezi betony pozorného brankáře Daltona.

08:36

Draisaitl se hnal mezi kruhy, jenže pozorný obránce soupeře mu vysekl kotouč, který skončil na hokejkých pozorných hráčů v modrých dresech.

08:10

Jonas Müller se v obranném pásmu rozhodl počkat s rozehrávkou a udělal dlouhý oblouk. Němci zatím hrají velmi opatrně.

07:35

Brock Radunske spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma, ale okamžitě se k němu sjeli dva obránci v bílém dresu, kteří jej nepustili k puku.

07:08

Daniel Pietta nahodil puk do útočného pásma, jenže jeho pobídka se odrazila od zadního mantinelu k pozorným obráncům Jižní Korey.

06:35

Matthias Plachta vyvezl puk z obranného pásma před korejskou branku. Brankář Dalton si znovu počkal na slabé nahození a raději přerušil hru.

06:00

Swift pálil z vynikající pozice, nicméně obětavý obránce v německém dresu se do jeho rány položil a bruslí srazil kotouč do rohu obranného pásma.

05:35

Mirko Hofflin ve středním pásmu vystihl nepřesnou rozehrávku Korejců a Němci mohou rozjet další útočnou akci. Korea zatím skvěle brání na modré čáře.

05:10

Markus Eisenschmid projel do útočného pásma a nahozením z ostrého úhlu zkusil překvapit korejského brankáře. Dalton však dával pozor a puk vytěsnil ramenem.

04:35

Němci šli ve dvou proti stejnému počtu korejských obránců. Kahun zvolil zakončení zápěstím, jenže jeho pokus skončil na betonech brankáře.

04:10

Yasin Ehliz dostal krásnou přihrávku do jízdy, projel s pukem do útočného pásma, kde oslovil Kahuna, jehož ránu vyrazil pozorný Dalton.

03:35

Bryan Young uspěl v souboji za korejskou branku a odstavil Němce od kotouče. Němci vstoupili do dnešního utkání poněkud ospale a nemohou se dostat do šancí.

03:03

Niklas Treutle musel dávat pozor na prudké nahození ze středního pásma. Německý brankář si dal pozor na prudké nahození a zalepil mezírku mezi betony.

02:20

Frederik Tiffels objel korejskou branku a přihrávkou na modrou čáru oslovil Yannica Seidenberga, jehož ránu Dalton bez problémů zlikvidoval.

02:02

Matt Dalton musel poprvé v utkání řešit ošemetnou situaci. Korejský brankář si pokryl mezírku u levé tyče své branky a střelu zápěstím schoval do lapačky.

01:30

Leon Draisaitl dostal poprvé v dnešním utkání kotouč a ihned se dostal do útočného pásma. Nikdo z německých hráčů jej ale nepodpořil a Němci přišli o puk.

01:10

Yasin Ehliz ve středním pásmu vystihl korejskou rozehrávku, projel s pukem do útočného pásma, ale z dobré pozice se mu nepodařilo zakončit.

00:35

Matthias Plachta projel s kotoučem do útočného pásma a nahozením z levé strany se snažil překvapit Matta Daltona. Korejský brankář však nemusel zasahovat.

00:10

Německo uspělo na úvodním vhazování dnešního utkání. Stříbrným medailistům z olympiády se však na úvod nepovedla rozehrávka. Zakázané uvolnění.

00:01

Utkání právě začalo.

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Německo bude hrát v bílých dresech, zatímco Jižní Korea nastoupí v modrém.

Úvodní sestavy:

Německo: Treutle (Pielmeier) – Holzer, D. Seidenberg, Y. Seidenberg, M. Müller, Krupp, J. Müller, Ebner – Noebels, Tiffels, Michaelis – Ehliz, Kahun, Draisaitl – Eisenschmid, Hager, Plachta – Krämmer, Pietta, Wiederer – Hofflin.

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Won-čon Kim, Young, Jong-čon Seo, Plante, Regan, Hjon-ho O, Ton-ko I – Jong-čon I, Sang-uk Kim, Ki-song Kim – Radunske, Č-h. Lee, Min-Ho Čo – Swift, Sang-hun Šin, Jin-Hui Ahn – Čin-kjo Pak, Won-čong Kim, U-sang Pak – Čong-u Čon.

Rozhodčí: Hribik, Kaukokari – Lhotský, Suominen.

Německo

Stříbrný medailista z olympijských her zatím neprožívá zrovna povedený turnaj. Němci do něj vstoupili souboje s domácím Dánském, kterému však podlehli na nájezdy. Ve druhém střetnutí svedlo Německo velkou přestřelku s Norskem a padlo 4:5 po samostatných nájezdech. V pondělí sehráli Němci duel s rozjetými USA. Amerika v tomto duelu vyhrála s naprostým přehledem 3:0.

Jižní Korea

Jižní Korea je hlavním kandidátem na sestup z elitní skupiny MS. V letošní sezoně se objevila na olympijském turnaji, kde měla účast jistou kvůli pořadatelství. Avšak například s českým týmem si nevedla vůbec špatně a prohrála pouze 1:2. Asiaté nedokázali doma zvítězit ani v jednom případě. Jejich cesta skončila v osmifinále soubojem s Finskem (2:5). Čeští fanoušci si Koreu mohou pamatovat z loňského léta, kdy se připravovala na našem území. Na turnaji zatím schytala porážky 8:1 s Finskem, 10:0 s Kanadou a v úterý padla 0:5 s Lotyšskem.

Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Mistrovství světa mezi Německem a Jižní Koreou. Duel startuje v 16:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.