Sobota 23. ledna 2021, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 23. ledna 2021 Zdeněk
Advertisement

Online reportáž

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Střely na branku: 24 – 21

Je konec! Dánsko bez problémů porazilo Norsko, které už tři zápasy v řadě nedokázalo vstřelit branku. Dánové se dnešní výhrou výrazně přiblížili k postupu do čtvrtfinále. Dnešní dánskou výhru režíroval Nicklas Jensen, který už v první třetině v přesilovce otevřel skóre a ve druhé části přidal druhou branku. Ve 34. minutě navíc přidal další branku Frederik Storm a Dánsko od té doby s přehledem kontrolovalo zbytek utkání.

Sestavy a rozestavení

DánskoDánsko

Andersen
Lauridsen
Jensen Aabo
3 Larsen
Larsen
6 Lassen
Lassen
Nielsen
48 Jensen
Jensen
Bjorkstrand
51 Nielsen
Nielsen
89 Bødker
Bødker
9 Storm
Storm
33:58
43 Hardt
Hardt
93 Regin
Regin
17 Jensen
Jensen
26:17 19:14
36 Hansen
Hansen
40 Jensen
Jensen
29 Madsen
Madsen
Jakobsen
63 Russell
Russell

NorskoNorsko

Haukeland
6 Holös
Holös
Bonsaksen
Johannesen
43 Bull
Bull
Espeland
90 Sörvik
Sörvik
14 Sveum
Sveum
Kristiansen
Röymark
28 Roest
Roest
Lindström
40 Olimb
Olimb
46 Olimb
Olimb
16 Salsten
Salsten
Bastiansen
Valkvae Olsen
Thoresen
Forsberg
27 Hoff
Hoff

Rozhodčí: Hribik, Mayer -

Konec zápasu.

59:48

Frans Nielsen ještě nahodil kotouč před norskou branku, jenže nikdo v červeném dresu jeho pobídku netečoval za záda norského brankáře.

59:25

Jesper Jensen Aabo dostal přihrávku na modrou čáru, jenže dánský hokejista předvedl pouze nápřah a nakonec nezakončil. Dánové přesto drží pásmo.

58:59
Trest

Vyloučení v týmu Norsko (Alexander Bonsaksen – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Dánsko (Peter Regin – 2 min., sekání).

58:52
Trest

Niklas Roest dostává dvě minuty za krosček. Dánsko dohraje zápas v početní převaze.

58:35

Dánové se ještě usadili v útočném pásmu a snaží se dohrát zápas před norskou brankou. Vypadá to, že Norové nebudou skórovat ve třetím zápase v řadě.

58:10

Celá hala stojí na nohou a děkuje domácím hokejistům za předvedený výkon. Dánsko se dnešní výhrou velmi přiblížilo k postupu do čtvrtfinále.

57:35

Jannik Hansen si pohybem řekl o přihrávku do útočného pásma, jenže zadáci Norska si jeho pohyb skvěle pohlídali a nenechali jej zakončit.

57:03

Kotouč se od jednoho z Norů odrazil před dánskou branku, nicméně Tobias Lindström se nedokázal srovnat a Frederik Storm puk odpálil do bezpečí.

56:10

Philip Larsen nahodil puk přes celé kluziště do útočného pásma. O kotouč bojoval Nicklas Jensen, jenže Bonsaksen jej nenechal zakončit.

55:18

Oliver Lauridsen chtěl střílet od levého mantinelu, ale jeho pokus jeden z hráčů Norska přizvedl mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:03

Nicklas Jensen projel s pukem do útočného pásma, kde se pokusil o přehození puku na bekhend, jenže vracející se Bonsaksen mu kotouč vypíchl.

54:30

Jesper Jensen Aabo uklidňuje hru Dánska za vlastní brankou. Oba trenéři nyní posílají na ledovou plochu čerstvé síly.

54:03

Nichlas Hardt na modré čáře šahal po vysokém nahození, jenže kotouč proletěl kolem jeho hokejky a skončil na holích obránců Norska.

53:27
Šance

Eirik Salsten zahodil největší šanci Norska v dnešním utkání! Hostující útočník vypálil k levé tyči, jenže Andersen jeho pokus přizvedl nad břevno!

53:05

Andersen sice chyboval za vlastní brankou, jenže před napadajícím Norem na poslední chvíli odehrál kotouč do bezpečí.

52:41

Dánům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levé křídlo prosvištěla přes všechny čáry a skončila zakázaným uvolněním.

52:10

Jonas Holös bojoval o puk v rohu útočného pásma, ale Philip Larsen jej poslal na mantinel a vybojoval kotouč pro Dánsko. Domácí kráčí za ziskem důležitých bodů.

51:35

Oliver Bjorkstrand obral soupeře o kotouč v rohu obranného pásma a poslal přihrávku mezi kruhy. Na jeho přihrávku nedosáhl nikdo v červeném.

51:15

Andersen vyrazil nahození od mantinelu, ale bleskově se stačil přemístit k pravé tyči a zlikvidoval pokus Kena Andrého Olimba!

50:48

Ken André Olimb si v útočném pásmu připravil kotouč na střelu forhendem, jenže ani pravidelný norský střelec nemůže prolomit trápení své země.

50:12

Norové se stále nemohou probít do útočného pásma. Martin Röymark vymyslel prudkou přihrávku, ale hned první obránce v červeném puk zablokoval.

49:16

Dánsko hraje v plném počtu.

49:10

Norové se zatím nemohou dostat do útočného pásma. Čtveřice Dánů se skvěle pohybuje a nenechává hráčům v bílých dresech prostor ke kombinaci.

48:25

Dánové vybojovali kotouč a okamžitě se osvobozují. Norové musí rozjet akci od vlastní branky.

48:10

Ken André Olimb mohl pálit od modré čáry, jenže norský střelec si tentokrát netroufl a raději pokračoval v kombinaci s Bastiansenem.

47:16
Trest

Norsko si zahraje přesilovou hru. Peter Regin dostává dvě minuty za sevření kotouče.

47:10

Oliver Lauridsen vyčkával s rozehrávkou Dánska za vlastní brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Dánové nadále kontrolují vývoj dnešního utkání.

46:32

Frans Nielsen napadal rozehrávku Norů v jejich obranném pásmu. Dánský střelec dostal pod tlak Bonsaksena, ale hráč v bílém stihl rozehrát.

46:10

Peter Regin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačit k mantinelu a už neměl dostatek času na zakončení.

45:25

Nicklas Jensen protečoval kotouč do středního pásma, jenže nikdo v červeném dresu jeho pobídku nepochopil. Norové vybojovali vhazování.

45:03

Norský brankář vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Gólman Norů přenesl hru na levou stranu, ale Dánové získali puk.

44:10
Šance

Tobias Lindström dostal krásnou přihrávku mezi kruhy a pohotově vypálil příklepem! Domácí brankář jeho pokus zlikvidoval reflexivním zákrokem!

44:02

Domácí brankář si bez problémů poradil se slabým nahozením od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Norové se ani netlačili do brankoviště.

43:37
Šance

Norové měli obrovskou šanci! Eirik Salsten od mantinelu přihrál mezi kruhy, jenže Thomas Valkvae Olsen bekhendem neprocedil puk pod Andersenovým betonem!

43:13

Nicklas Jensen se chtěl zbavit obránce v útočném pásmu. Autor dvou branek si puk přehodil na forhend, ale obránce mu zabránil v útoku na hattrick.

42:38

Martin Röymark projel po pravém křídle do útočného pásma, s hokejkou v jedné ruce objel branku, ale zadovkou už nedokázal přesně rozehrát.

42:07

Nicholas Jensen se snažil udržet útočné pásmo, ale puk mu už uskočil za modrou čáru a dánský zadák musel uklidnit hru rozehrávkou ve středním pásmu.

41:35

Peter Regin rozjel dánskou akci zpoza vlastní branky. Domácí se bleskově dostali do útočného pásma, ale nikdo v červeném nezakončil.

41:10

Lauridsen vybojoval kotouč za dánskou brankou a odrazem o mantinel vyhodil puk do středního pásma. Dánové mohou kompletně vystřídat.

40:57

Dánsko hraje v plném počtu.

40:10

Dánové uspěli na úvodním vhazování poslední třetiny. Dánsko v jejím úvodu dohrává oslabení a hned na úvod nasbíralo cenné vteřinky.

40:01

Začala třetí třetina.

Střely na branku: 20 – 10

Druhá část hry končí! V prostřední periodě bylo Dánsko jasně lepším celkem a navýšilo své vedení na 3:0! Dánové jsou dnes velice produktivní v přesilovkých. Ve 27. minutě dostal prostor Nicklas Jensen a propálil brankáře. Hned z další přesilovky se po krásné kombinaci prosadil Frederik Storm a Dánové se tak výrazně přiblížili k postupu.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:50

Mathis Olimb střílel od modré čáry. Dánský brankář si proti jeho ráně povyjel a vykopl kotouč betonem. Dánové už to ve druhé třetině vydrží.

39:20

Mathis Olimb operoval s kotoučem v rohu útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu si nenabruslil do střelecké pozice a Dánové zatím odolávají.

38:57
Trest

Tentokrát se bude vylučovat na dánské straně! Dvě minuty za držení hole dostává Julian Jakobsen.

38:43

Ken André Olimb kličkoval s pukem na modré čáře, nicméně norský útočník se nechal zahnat za modrou čáru a spoluhráč mu projel do ofsajdu.

38:20

Daniel K. Nielsen byl jako první u odraženého kotouče a nikam nespěchal. Dánští obránci kombinují v obranném pásmu a soupeře nepouštějí k puku.

37:35

Ken André Olimb projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, kde se obratně vyhnul jednomu z obránců, jenže nedokázal přihrát na hůl spoluhráče.

37:03
Šance

Anders Bastiansen poslal zpoza branky krásnou přihrávku mezi kruhy, kde byl Thomas Valkvae Olsen, jenže sám sebe ukličkoval a trefil beton dánského brankáře!

36:35

Johannes Johannesen rozjel norskou akci zpoza vlastní branky. Norský zadák projel s pukem až do útočného pásma, kde zakončoval Martin Röymark, ale Andersen byl na místě.

36:10

Daniel Sörvik poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a Frederik Storm jeho slabou přihrávku zachytil.

35:35

Norové jsou jako opaření! Hokejisté v bílých dresech se nemohou dostat do útočného pásma a Dánové je prakticky nepouštějí k puku.

35:03

V hale panuje parádní atmosféra. Dánští příznivci si jsou vědomi toho, že jejich oblíbenci se dnešní výhrou mohou výrazně přiblížit k postupu.

33:58
Gól

Dánsko právě vstřelilo branku!
Další využitá přesilovka a Dánsko vede už 3:0! Tohle byla hokejová paráda! Mikkel Bødker poslal parádní přihrávku před branku, kde číhal FREDERIK STORM a s přehledem uklidil puk do odkryté sítě! Asistence: Mikkel Bødker, Jesper Jensen.

33:30

Norové zatím hrají velmi dobře. Hosté se v oslabení dostali ke kotouči a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry.

33:01
Trest

Přesto se bude vylučovat! Dánsko bude hrát další přesilovou hru. Dvě minuty za držení dostává Tommy Kristiansen.

32:38

Martin Röymark ostřejším zákrokem poslal soupeře na mantinel a může být rád, že nebude vyloučen.

32:10

Frederik Andersen zastavil norské nahození do útočného pásma. Dánský brankář zatím chytá velmi pozorně a nenechává soupeřům prostor.

31:26

Jannik Hansen poslal krásnou přihrávku před branku, kam se hnal Oliver Bjorkstrand, jenže dva zadáci Norska jej sevřeli do kleští a nenechali jej rozehrát.

31:12

Frederik Storm dojel nahození do útočného pásma a bekhendem vrátil kotouč před branku. Nikdo v červeném dresu se v předbrankovém prostoru nepohyboval.

30:47

Norský brankář si dal pozor na odražený kotouč, vyjel ven z branky a před dotírajícím soupeřem jej schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.

30:06

Frederik Storm se dostal ke skákavému kotouči. Dánský hokejista poté poslal prudkou přihrávku do útočného pásma, ale neoslovil nikoho v červeném.

29:13

Norové se po delší době usadili v útočném pásmu, jenže prudkou přihrávku na brankoviště vystihl brankář Frederik Andersen a přikryl puk lapačkou.

29:03

Steffen Thoresen se prosmýkl kolem obránce v útočném pásmu, přihrál před branku, nicméně Martin Röymark se přes dánské zadáky nedostal ke střele.

28:20

Peter Regin vybojoval odražený puk v obranném pásmu. Norové stále vypálili jen čtyřikrát. Dánsko zcela kontroluje vývoj utkání.

27:45

Oliver Bjorkstrand se krásně otočil a mířil dobře na přední tyč, jenže norský brankář si pokryl mezírku u brankové konstrukce a vyrazil puk ramenem.

27:15

Mikkel Bødker dostal přihrávku do útočného pásma, kde se s pukem otočil v rohu kluziště, jenže nikdo v červeném dresu se mu neuvolnil pro přihrávku.

26:17
Gól

Dánsko právě vstřelilo branku!
Dánsko využívá další přesilovou hru a zvyšuje své vedení na 2:0! NICKLAS JENSEN dostal znovu přihrávku na modrou čáru a vypálil příklepem! Před brankou clonil Patrick Russell a norský brankář už nestačil zareagovat! Asistence: Philip Larsen, Oliver Bjorkstrand.

25:38

Philip Larsen dostal výbornou přihrávku na modrou čáru. Jeho pokus však norský brankář vyrazil a zadáci v bílých dresech puk zametli do bezpečí.

25:23
Trest

Přesilovou hru si tentokrát zahraje Dánsko. Dvě minuty za držení dostává litvínovský zadák Daniel Sörvik.

24:42

Jesper Jensen se protáhl do útočného pásma a pokusil se o zakončení bekhendem. Jeho skákavý pokus prosvištěl kolem přední tyče norské branky.

24:10

Mikkel Bødker rozjel útok Dánska z pravé strany obranného pásma. Dánové se usadili v útočném pásmu, ale nikdo v červeném nakonec nevypálil.

23:19

Dánsko hraje v plném počtu.

23:02

Stefan Espeland dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho nahození těsně nad ledem se od brusle jednoho z obránců odrazilo mimo tři tyče.

22:20
Šance

Frans Nielsen ujel v oslabení norské obraně, měl moře času na zakončení, ale nedokázal si rozhýbat brankáře a Henrik Haukeland vytáhl parádní zákrok!

22:00

Dánové ustáli soupeřův kolotoč v obranném pásmu, dostali se ke kotouči a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry. Norové musí začít znovu.

21:19
Trest

Norové si zahrají přesilovou hru. Nichlas Hardt dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

21:10

Jesper Jensen Aabo vybojoval puk za vlastní brankou, vyvezl jej do středního pásma, ale vracející se Norové jej nenechali projet do útočného pásma.

20:25

Tommy Kristiansen mohl zaútočit po pravém křídle, jenže v souboji na modré čáře ztratil stabilitu a kotouč mu utekl na hole dánských zadáků.

20:10

Norové uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Hokejisté v bílých dresech se hned vydali do útoku, ale narazili na obranný val Dánů.

20:01

Začala druhá třetina.

První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce bylo Dánsko mnohem aktivnějším celkem a zaslouženě se dostalo do vedení! První velkou šanci si sice vytvořilo Norsko, jenže Tobias Lindström trefil brankáře. Od té doby převzali Dánové aktivitu a Norové začali faulovat. Druhou přesilovku už Dánsko zužitkovalo. Krásnou střelou se prosadil Nicklas Jensen!

20:00

První třetina skončila.

19:14
Šance

Branka platí a hraje se dále! Dánové se tak ujímají v závěru první třetiny vedení!

19:14
Šance

Tak pozor! Rozhodčí se ještě vydal na poradu s kolegou u videa!

19:14
Gól

Dánsko právě vstřelilo branku!
Dánsko využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! NICKLAS JENSEN dostal přihrávku na levý kruh a krásnou střelou zápěstím vymetl horní roh norské branky! Asistence: Philip Larsen, Peter Regin.

18:35

Regin pálil od modré čáry, jenže obětavý norský obránce se položil do jeho dělovky a srazil kotouč až za modrou čáru.

18:23
Trest

Znovu se bude vylučovat na norské straně! Dvě minuty za podražení dostává Mathis Olimb.

17:40

Norský brankář si musel dávat pozor na skákavé nahození od mantinelu. Pobídku chtěl ještě tečovat Oliver Lauridsen, ale ten na puk nedosáhl.

17:10

Daniel Sörvik získal odražený puk za vlastní brankou. Obránce Litvínova vyhodil puk po levé straně. Norové však kotouč pouze odevzdali Dánům.

16:35

Jesper Jensen Aabo si prodloužil pobyt na ledové ploše a vyčkává za brankou s rozehrávkou. Oba trenéři mezitím poslali na ledovou plochu čerstvé síly.

16:10

Jesper Jensen Aabo rozjel dánskou akci středem ledové plochy. Domácí hokejista projel až do útočného pásma, jenže přes obránce se nedostal ke střele.

15:40

Frederik Andersen musel zakročit! Dánský brankář se skvěle roztáhl ve svém brankovišti a zastavil bekhendový pokus! Obránci v červeném poté zažehnali nebezpečí.

15:10

Peter Regin spěchal za protečovaným kotoučem do rohu útočného pásma, nicméně Norové se v obranné fázi stačili domluvit a celou situaci vykombinovali.

14:35

Julian Jakobsen si na levém křídle chtěl obhodit soupeře, ale kotouč mu uskočil daleko od hokejky a Johannes Johannesen uklidňuje norskou hru.

14:03

Nicklas Jensen si v útočném pásmu přehodil kotouč na forhend a vypálil. Střelu dánského útočníka však zastavil hned první norský zadák.

13:49

Norsko hraje v plném počtu.

13:03

Ani Dánové svou přesilovku nezačali vůbec dobře. Norové se zmocnili kotouč a Bonsaksen jej při první příležitosti vyhodil přes všechny čáry.

12:41

Dánsko hraje v plném počtu.

12:10

Norové rozjíždějí další akci zpoza vlastní branky. Hokejisté v bílých dresech si ale nerozuměli ve středním pásmu a darovali kotouč Dánům.

11:49
Trest

První vyloučení také na norské straně! Dvě minuty za podražení dostává Steffen Thoresen.

11:25

Stefan Espeland střílel od modré čáry. Do jeho střely se postavil Oliver Bjorkstrand, který kotouč srazil k mantinelu. Dánové se znovu osvobozují.

11:10

Dánové zahajují oslabení velmi dobře. Domácí hokejisté uspěli na vhazování a jeden z nich jej obloučkem poslal do středního pásma.

10:41
Trest

Bude se poprvé v utkání vylučovat! První přesilovou hru si zahraje Norsko. Dvě minuty za držení dostává Matias Lassen.

10:10

Frederik Storm napadal rozehrávku norských zadáků v útočném pásmu. Dánský hokejista soupeře dostal pod tlak, jenže nikdo v červeném mu nepřišel pomoci.

08:25

Steffen Thoresen se snažil zastavit prudké vyhození zpoza dánské branky, jenže jeho pokus nedokázal zastavit.

08:10

Jesper Jensen Aabo vyvezl kotouč po levém křídle do útočného pásma, jenže jeho průnik zastavil hned první zadák v bílém dresu.

07:29

Steffen Thoresen nahodil puk od modré čáry. Jeho pokus se od zadního mantinelu odrazil zpět před domácí branku a Frederik Andersen kotouč schoval do lapačky.

07:02

Peter Regin pálil z levého křídla příklepem. Tahoun finského Jokeritu vyslal střelu kousek nad ledem, ale kotouč poslal mimo tři tyče.

06:24

Až nyní se Norsko dokázalo vymanit z obrovského tlaku Dánska. Norové se osvobodili jen za cenu vyhození kotouč přes všechny čáry. Hra se vrátí před Haukelanda.

06:10

Jesper Jensen střílel od modré čáry, nicméně zakončení mu vůbec nesedlo a jeho rána prosvištěla dobré tři metry vedla norské branky.

05:45

Oliver Bjorkstrand dojel s pukem na modrou čáru, kde začal zbytečně zmatkovat a nechal se o puk připravit. Oba týmy hrají od úvodních minut do těla.

05:10

Alexander Bonsaksen rozjel norskou rozehrávku zpoza branky. Norský obránce našel Kena Andrého Olimba, jenže ten si po levém křídle neproklestil cestičku do útočného pásma.

04:28

Morten Madsen dostal povedenou přihrávku na modrou čáru, jenže ve velké rychlosti netrefil kotouč zrovna ideálně a odevzdal jej obráncům Norska.

04:10

Regin chtěl bekhendem vyhodit puk z rohu obranného pásma, ale do cesty se mu přimotal jeden z norských hráčů, který pro Norsko udržel útočné pásmo.

03:36

Dánové jsou v úvodních minutách mnohem aktivnější. Domácí celek nyní vyčkával na střídání. Také Norové pustili na led čerstvé síly.

03:12

Jesper Jensen uspěl v souboji u mantinelu. Dánský hokejista přitlačil rozjetého soupeře na sklo a nenechal kotouč vyletět ven z obranného pásma.

02:25

Patrick Russell dostal přihrávku na levé křídlo a od modré čáry nahodil puk na branku. Jeho pokus však brankář Norska vykopl pravým betonem.

02:05

Frederik Andersen vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Dánský brankář okamžitě rozehrál na pravé křídlo.

01:16

Norové se ihned po vyhraném vhazování před dánskou brankou pokusili o zakončení, jenže Anders Bastiansen trefil hůl dánského obránce, od které se puk odrazil do ochranné sítě.

01:06
Šance

Tobias Lindström dostal přihrávku do volného prostoru mezi kruhy a pohotově zakončil! Dánský brankář se však stačil přemístit a kotouč vyrazil!

00:45

Ken André Olimb dostal přihrávu za dánskou branku, kde se zbavil obránce, jenže bekhendem nevyslal přesnou přihrávku.

00:10

Norové uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Dánsko však rychle získalo kotouč a ihned se usadilo v útočném pásmu.

00:01

Utkání právě začalo.

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Dánové budou hrát v červeném, zatímco Norsko nastupuje v bílých dresech.

Úvodní sestavy:

Dánsko: Andersen (Dahm) – O. Lauridsen, Jensen Aabo, Larsen, Lassen, Nielsen, Nicholas Jensen – Bjorkstrand, Nielsen, Bødker – Storm, Hardt, Regin – Nicklas Jensen, Hansen, Jensen – Madsen, Jakobsen, Russell.

Norsko: Haukeland (Haugen) – Holös, Bonsaksen, Johannesen, Bull, Espeland, Sörvik, Sveum – Kristiansen, Röymark, Roest – Lindström, K. A. Olimb, M. Olimb – Salsten, Bastiansen, Valkvae Olsen – S. Thoresen, K. Forsberg, Hoff.

Rozhodčí: Hribik, Mayer -.

Dánsko

Dánové jsou na tom o něco lépe. Pořadatelská země má na svém kontě pět bodů a aktuálně je na páté pozici skupiny B. Na Lotyše však Dánsko ztrácí pouze jediný bod. V úvodním vystoupení Dánové na úvod přehráli v nájezdech Německo, poté sice prohráli s USA a Kanadou, ale v minulém utkání senzačně porazili Finsko. Dánové navíc mají před sebou hratelné soupeře a jsou velmi blízko k postupu do čtvrtfinále.

Norsko

Norové zatím prožívají velice zajímavý turnaj, přesto se však drží ve hře o postup do čtvrtfinále. Norové totiž vybojovali tři body a patří jim sedmá pozice. Na čtvrté Lotyšsko zatím ztrácejí právě tři body. V úvodním utkání padli s Lotyšskem v prodloužení, poté porazili v prodloužení Německo, jenže v poslední dvou zápasech nestačili na Finsko a Kanadu, kterým dokonce nevstřelili ani branku.

Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Mistrovství světa v ledním hokeji. Společně se podíváme na souboj domácího Dánska s Norskem. Utkání startuje v 16:15.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.