Souhrn
Hokejová Liga mistrů, Skupina B
6. 9. 2018 18:00
Junosť Minsk
6
:
2
(2:0, 2:0, 2:2)
Malmö Redhawks
(02:02')Grin(04:34')Gajnetdinov(20:42')Stefanovič(38:31')Kogalev(40:35')Komarek(54:53')Kulakov(58:46')Kogalev(59:50')Setkov
Články
Kometa v Lize mistrů podruhé uspěla, běloruský sok dostal šest gólů
Hokejisté Hradce, Třince i Komety vstoupili do Ligy mistrů porážkami
Brno i Hradec v Lize mistrů slaví, Třinec inkasoval osm branek
Hokejisté Plzně vyhráli Lize mistrů v Bystrici, Hradec prohrál s Oulu
Plzeň je v Lize mistrů stoprocentní, uspělo i Brno, Hradec a Třinec padly
Kometa padla v Zugu, Třinec se s Ligou mistrů loučí prohrou v Hamaru
Plzeň v Lize mistrů popáté slaví, Třinec i Hradec padly a nepostoupí
Načíst další
Další zápasy kola
Hokejová liga mistrů - Semifinále
Česko vs. Finsko Liberec vs. Växjö Jyväskylä vs. Třinec Třinec vs. Jyväskylä Växjö vs. Liberec Benátky nad Jizerou vs. Kladno Česko vs. Švýcarsko Česko vs. Švýcarsko Francie vs. Česko Francie vs. Česko Hokejová Liga mistrů - Skupina H
Plzeň 6:4 Banská Bystrica Banská Bystrica 2:3P Plzeň Hokejová Liga mistrů - Skupina E
Třinec 2:3 Storhamar Storhamar 6:2 Třinec Hokejová Liga mistrů - Skupina D
Kometa Brno 2:3 Zug Zug 2:1 Kometa Brno Hokejová Liga mistrů - Skupina F
Kärpät 3:2 Mountfield HK Mountfield HK 3:4N Kärpät Hokejová Liga mistrů - Osmifinále
Kometa Brno 5:1 Tappara Bolzano 1:6 Plzeň
Sestavy
I. Brikun (Borodulja) – Šočin, Antonov, Mickevič, Bogoleiša, Kazakevič, Tarleckij, Nogačjov, Jerokho – Grin, K. Brikun, Stefanovič – Kulakov, Razvadovskij, Kogalev – Lopačuk, Drozd, Protasenja – Kaškar, Karakulko, Gajnetdinov. | Alsenfelt (Nihlstorp) – Ekberg, Warg, Olsson, Lerby, Öhman, Mylläri, Rosdahl, Setkov – Sylvegård, Händemark, Bryggman – Sylvegård, Komarek, Görtz – Olofsson, Forsberg, Janolhs – Strom, Wemmenborn, Hardt. |
1. třetina
Góly02:02 Grin (K. Brikun, Drozd) 04:34 Gajnetdinov (Karakulko) | |
2. třetina
Góly20:42 Stefanovič (Grin, Brikun) 38:31 Kogalev (Kulakov, Lopačuk) | |
3. třetina
Góly54:53 Kulakov (Razvadovskij, Lopačuk) 58:46 Kogalev (Drozd) | Góly40:35 Komarek (Öhman, Görtz) 59:50 Setkov (Storm) |