Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Los Evropské hokejové ligy

28 1999
-
datum

čas

SKUPINA A

výsl.
21.9.

19:30

Magnitogorsk -  Vsetín

5 : 2
21.9.

17:30

Slovan Bratislava - Villach

3 : 2
5.10.

17:30

Vsetín - Slovan Bratislava

:
5.10.

20:00

Villach - Magnitogorsk

:
19.10.

17:30

Vsetín - Villach

:
19.10.

19:30

Magnitogorsk - Slovan Bratislava

:
2.11.

17:30

Slovan Bratislava - Magnitogorsk

:
2.11.

20:00

Villach  - Vsetín

:
16.11.

17:30

Slovan Bratislava - Vsetín

:
16.11.

19:30

Magnitogorsk - Villach

:
30.11.

17:30

Vsetín - Magnitogorsk

:
30.11.

20:00

Villach - Slovan Bratislava

:

 

datum čas

SKUPINA B

výsl.
28.9. 19:00

Brynäs Gävle - Sparta Praha

:
28.9. 19:30

Manchester Storm - IFK Helsinky

:
12.10. 17:30

Sparta  - Manchester Storm

:
12.10. 18:30

IFK Helsinky - Brynäs Gävle

:
26.10. 18:30

IFK Helsinky - Sparta

:
26.10. 19:00

Brynäs Gävle - Manchester Storm

:
2.11. 19:30

Manchester Storm - Sparta

:
9.11. 19:00

Brynäs Gävle - IFK Helsinky

:
23.11. 17:30

Sparta - IFK Helsinky

:
23.11. 19:30

Manchester Storm - Brynäs Gävle

:
7.12. 17:30

Sparta  - Brynäs Gävle

:
7.12. 18:30

IFK Helsinky - Manchester Storm

:

Složení zvývajících skupin:
C - TPS Turku, MoDo, Mannheim, Valerenga
D - Norimberk, Dynamo Moskva, Lugano, Amiens

Autor:


Bodování

21

Dominik Kubalík

Plzeň

20

Tomáš Mertl

Plzeň

19

Milan Gulaš

Plzeň

Góly

14

Dominik Kubalík

Plzeň

12

Tomáš Mertl

Plzeň

9

Martin Růžička 27

Třinec

Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Plzeň 14 7 3 3 1 60:31 30
2. Kometa 14 8 2 2 2 54:34 30
3. Třinec 14 8 1 2 3 44:32 28
4. Hr. Králové 14 8 1 1 4 33:24 27
5. Sparta 15 7 1 0 7 40:42 23
6. Vítkovice 15 5 2 2 6 43:38 21
7. Ml. Boleslav 14 6 0 3 5 33:30 21
8. Chomutov 14 5 2 2 5 36:37 21
9. Olomouc 15 4 3 2 6 35:45 20
10. Zlín 14 4 3 1 6 35:38 19
11. Jihlava 14 4 1 2 7 34:41 16
12. Liberec 13 5 0 0 8 23:41 15
13. Pardubice 14 4 1 1 8 30:49 15
14. Litvínov 14 2 2 1 9 22:40 11

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze