Reportáž skončila 18. 4. 2014 17:08

Magnitogorsk vs. Lev Praha

Finále KHL komentuje Matěj Hejda

MAGNITOGORSK - LEV PRAHA 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) konec utkání.
To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a v neděli od 13:00 u další finálové bitvy na shledanou.
Výkon hostů kulminoval ve třetím dějství, kdy domácí téměř k ničemu nepustili navíc v závěru utkání Justin Azevedo trefou do prázdné branky upravil skóre prvního finálového duelu na 3:0 pro pražský celek.
60:00
Konec utkání
59:10
Střelu Zaripova vyráží Vehanen do bezpečí.
58:39
Tresty Vrána vyloučen na dvě minuty za podražení.
58:16
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 0:3! Košečkin odjel na střídačku a toho využil Justin Azevedo, který střelou ze středního pásma definitně ztvrzuje výsledek dnešního utkání.
57:29
Puk znovu ve středním pásmu a hosté jsou blízko důležitému vítězství.
56:34
Brentovo nahození ještě před Vehanenem nebezpečně tečoval Osala. Finský gólman znovu podržel svůj tým.
55:38
Čas plyne a domácí se hodně trápí proti precizní hře pražského celku.
55:06
Chabarovova střela končí ve Vehanenově výstroji.
54:28
Pražané už se pochopitelně nikam neženou a dál pouze vyhazují puky, co nejdál od své branky.
53:48
Vrána s Thörnbergem dobře narušují rozehrávku domácích beků. Puk je tak daleko od Vehanenovy branky.
53:00
Utkání i ve třetí třetině má vysoké tempo a téměř vůbec se nepřerušuje, což je voda na mlýn pro hosty, kterým tak chybí pouhých sedm minut k první výhře ve finálové sérii.
52:08
Ševc poslal k ledu Platonova, rozhodčí však vylučovat nebude.
51:45
Lvi dál skvěle narušují kombinace domácího celku a zvláště první řadu Magnitogorsku k ničemu nepouští.
49:51
Vehanen teď nejistě zasáhl proti nahození Pareho, naštěstí pro Pražany puk prolétl těsně kolem pravé tyče.
48:56
Ševc obral Zaripova o puk a vyhazuje do středního pásma.
48:02
Ullström poslal puk před branku na dobře najetého Řepíka, český útočník ale nedokázal propasírovat puk za domácího gólmana.
46:55
Novotný s Azevedem ujížděli dva na jednoho, ale hostujícímu kapitánovi utekl puk z hole a Košečkin tak ani nemusel zasahovat
45:56
čtvrtá řada hostů teď na několik desítek sekund udržela puk v útočném pásmu a odvedla přesně to, co hosté teď potřebují.
44:36
Obrana Lva znovu funguje na výbornou a domácí nepouští do větších příležitostí. Dokáží svěřenci Mike Keenena najít recept na obraný val českého celku?
42:48
Ibragimov vybídl Junkovova do nebezpečného úniku, ale domácímu útočníkovi sjel puk z hole a z jeho střely nebezpečí nehrozilo pro hostujícího gólmana.
41:30
Dobrá šance hostů. Platonov nakonec z dorážky mířil mimo.
40:39
Zackrisson zastavil najetého Mozjakina a rozehrál útočnou akci hostů.
40:01
Začátek třetího dějství
Pražané do druhé třetiny vstoupili aktivně a po zásluze po chytrém zakončení Petra Vrány šli do vedení 0:2. Domácí v druhé polovině třetiny měli několik šancí na snížení, ale Vehanen znovu drží akcie Lva hodně vysoko.
40:00
Konec druhého dějství
39:43
Důležitý moment Ridderwall s Cingelem mohli navýšit náskok, ale prvně jmenovaný při úniku dvou na jednoho neprocedil puk mezi Košečkinovými betony.
38:46
Lvi vyhazují přes všechny čáry.
37:56
Matai sekl Birjukovova po odpískání a urostlému bekovi domácích se to samozřejmě vůbec nelíbí.
37:01
Důležitý moment Domácí v obrovském tlaku. Platanov se snažil dorazit puk za Vehanena, ten dnes už poněkolikáté odolal a dál drží čisté konto proti silnému útoku Magnitogorsku.
36:49
Potěchinovo nahození nemohlo skvěle chytajícímu Vehanenovi nadělat příliš mnoho problému. Vhazovat se bude po jeho pravici.
35:34
Mäenpää zpět na ledě.
35:11
Mozjakin tvrdě pálil téměř do odkryté branky Lva, ale netrefil přesně.
34:41
Novotný posouvá puk alespoň do středního pásma.
34:10
Domácí kombinují v útočném pásmu. Udrží Lvi vedení?
33:33
Tresty Lvi jdou znovu do čtyř. Mäenpää vyloučen na dvě minuty za držení.
33:21
Znovu se hraje několik minut bez přerušení, které nakonec ukončuje icing po špatné rozehrávce Mäenpääho.
32:51
Nakládalovu střelu nebezpečně tečoval Oystrick. Košečkin nakonec puk betonem vykopává do bezpečí.