Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Maláč poslal Prostějovu výpověď

14 2003
Prostějov - Ještě na podzim byl brankář Pavel Maláč oporou prostějovského týmu, který přezimoval na druhém místě tabulky první ligy. Letos v březnu po skončení sezony jej vedení klubu napsalo na transfer listinu hráčů, které nabízí jiným zájemcům. "Pavel Maláč nenastoupil k zahájení letní přípravy a nezúčastňuje se jí doposud, ačkoliv k tomu byl vedením klubu písemně vyzván," uvedl v prohlášení předseda Robert Kolář.

Brankář však tvrdí něco jiného: "Jednadvacátého července jsem přijel do Prostějova na letní přípravu, ale ředitel klubu Zlámal řekl, že mi nedají výstroj, protože už se mnou nepočítají," tvrdí Maláč.

"To byla poslední kapka a tak jsem poslal klubu výpověď."

"Hráč Maláč nám poslal jednostrannou výpověď s tím, že tato platí od data, které si sám určil," uvedl Kolář. "Jedná se sice o nezvyklý přístup, musím však přiznat, že mně na druhou stranu potěšilo, že nám současně neurčil, kam máme jet na dovolenou."

 Vedení prostějovského klubu obviňuje Maláče z porušení smlouvy, totéž však činí i sám brankář. "Smlouvu porušují už od března, kdy mi přestali dávat výplaty.
Chtěl jsem se s nimi domluvit, ale nejednají se mnou fér. Požadovali po mně, abych se vzdal dluhu a ještě si zaplatil hostování," říká Maláč. "Nevím, co mám dělat."

Prostějov je podle slov svého předsedy ochoten i nadále jednat s Nitrou o podmínkách působení Pavla Maláče v tomto klubu.

"Ovšem po těchto zkušenostech bude cena podstatně vyšší a pokud se má nějaký přestup uskutečnit, tak pouze za předpokladu, že o tom budou osobně jednat představitelé obou klubů bez dalších zbytečných osob," dodal Kolář.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze