Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Udělám striptýz, vyzývá kustod Hradce k postupu přes Olomouc

Kustod Martin Kratochvíl ví, jak vyhecovat hokejisty Hradce Králové. Takto vypadaly jeho postupové oslavy. | foto: Martin Veselý, MAFRA

20 2013
Když postoupíte přes Olomouc do semifinále, můžete se těšit na porci legrace. Takovou výzvu hodil do placu hokejistům Hradce Králové jejich masér Martin Kratochvíl. Na svém místě musí být v první řadě hráčům po ruce, jenže teď se projevil i jako zdatný motivátor.

V posledních zápasech prožíval s týmem hodně emotivně vzestupy i pády. V kabině se snažil pozvednout náladu v období, kdy se nedařilo. A když si Královští lvi po posledním utkání základní části zajistili postup do play-off, naplno se ukázalo jeho šoumenství. Svlékl se do půl těla a rozverně poletoval po ledě.

Kustod Martin Kratochvíl ví, jak vyhecovat hokejisty Hradce Králové. Takto

To nejlepší číslo si nechal na konec - tučňáka směrem k domácímu fandovskému kotli. "Neplánovali jsme to. Byla to spontánní reakce na postup do play-off," říká Martin Kratochvíl.

Hráče i fanoušky statný chlapík pobavil, teď chystá další kousek. "Jestli kluci postoupí přes Olomouc, udělám jim klidně striptýz. Ale trenýrky dolů nepůjdou," směje se masér. Prý proto, aby nevyvolal pohoršení. "Vždyť by to bylo až moc obscénní," dodal se smíchem.

Jak se hráči postaví k sázce borce, který je pro ně něco jako třiadvacátý hráč kádru… Donutí ho rozjetý tým po sérii shodit svršky a oslavit další postup?

Najdete na iDNES.czmobilní verze