Martinec si v Německu připsal čtyři body

16 2001
Čtyřmi body za gól a tři asistence se podílel křídelní útočník Tomáš Martinec na výhře hokejistů Iserlohnu v utkání německé ligy v Hannoveru 6:2. Jeho tým se tak posunul na třinácté místo v tabulce. Dobře se vedlo i legionářům ve švýcarské lize. Z vítězství se radovali Josef Marha z Davosu, který přispěl k úspěchu 5:2 nad Fribourgem jednou asistencí. Na gól přihrál i Tomáš Vlasák z celku Ambri/Piotta, který odjel z Zugu s vítězstvím 3:0.

Německo - 32. kolo
Hannover - Iserlohn 2:6.

Švýcarsko - 32. kolo
Davos - Fribourg 5:2 (za domácí Marha 0+1), Bern – Rapperswil 2:2, Lausanne - Langnau 2:4, Lugano - Kloten 3:3, Zug - Ambri/Piotta 0:3 (Vlasák 0+1), Ambri/Piotta - Lugano 2:2 (za domácí Štěpánek 0+1), Fribourg - Curych 3:3, Rapperswill - Chur 6:2, Zug - Bern 1:3.

Slovensko -  35. kolo
V největším taháku kola zvítězily Košice na svém ledě nad Zvolenem 3:2 po prodloužení a v tabulce jim patří druhé místo. Bratislavský Slovan zdolal tým Trenčína 4:2, první gól dal hned v úvodní minutě český legionář v trenčínském
dresu František Bombic. Z hostujících celků vyhrál jen Poprad v Martině, první gól
domácích dal Milan Vozdecký.
Žilina - Nitra 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Branky: 13. Škorvánek, 16. Lažo, 35. Kusovský, 38. R. Rehák - 8. Bafrnec. Rozhodčí: Jonák - Bednár, Pobeha. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 2340.
Martin - Poprad 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
Branky: 27. Vozdecký, 36. R. Böhme, 52. Schneider - 21. Misál, 24. Klouda, 45. P. Segľa, 48. Junas. Rozhodčí: Ország - Farbár, Lauff. Vyloučení: 2:3, navíc Michnáč (Martin) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 2200.
Košice - Zvolen 3:2 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Branky: 11. a 65. M. Ihnačák, 43. Kristián - 31. a 49. Török. Rozhodčí: V. Mihálik - Novák, P. Grečko. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 2000.
Skalica - Liptovský Mikuláš 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Branky: 20. Hujsa, 33. Jurík, 44. M. Ružička, 59. T. Višňovský - 15. Smerčiak, 43. Devečka. Rozhodčí: Čaprnka - Jung, Lokšík. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 1500.
Slovan Bratislava - Trenčín 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Branky: 12. Kapuš, 13. Hecl, 15. Rataj, 34. Mrena - 1. Bombic, 40. Sejejs. Rozhodčí: Beniač - Rakyta, Miľovčík. Vyloučení: 4:9, navíc Gábriš (Trenčín) 10 min. Využití: 0:1.
Diváci: 2788.
1. Slovan 36 20 2 7 0 7 109:66 51
2. Košice 35 17 4 5 3 6 120:78 50
3. Zvolen 36 19 2 4 3 8 129:85 49
4. Poprad 35 14 3 5 1 12 89:93 40
5. L. Mikuláš 35 13 2 5 2 13 99:101 37
6. Skalica 36 12 3 5 1 15 96:94 36
7. Trenčín 35 10 3 4 1 17 100:101 31