Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Michajlov složil funkci v CSKA Moskva

25 2001
M o s k v a - Ruský hokejový trenér Boris Michajlov, který vede i ruskou rperezentaci, rezignoval na svoji funkci u týmu CSKA Moskva. Jeho pozici zaujme do konce bývalá hvězda Vladimír Krutov, dosud působící ve funkci asistenta, pak by se mohl do slavného klubu vrátit legendární kouč Viktor Tichonov. Michajlov odmítl komentovat své rozhodnutí, podle spekulací ruských médií tak učinil, aby se mohl více věnovat národnímu týmu.

Michajlov předal dopis s rezignací vedení klubu v úterý po schůzce s hráči. Jen krátce poté, co byl vyhozen jeho asistent Igor Tužik. Kdysi slavný tým CSKA, který nyní patří k ligovému průměru, vedl v posledních třech letech. Podle informací ruského tisku by se měl po sezoně ujmout funkce Viktor Tichonov, který byl z klubu před čtyřmi roky propuštěn.

Bývalý kapitán sovětské sborné se ujal reprezentačního kormidla po propádaku na posledním šampionátu v Petrohradě, když vystřídal Alexeje Jakuševa. V úterý 6. února se s ruskou reprezentací představí v Pardubicích v utkání s českým týmem.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze