Program hokejového mistrovství světa 2014 v Bělorusku
Skupina A: Česko, Švédsko, Kanada, Slovensko, Norsko, Dánsko, Francie, Itálie (Čižovka Arena, 9 600 diváků)
Skupina B: Finsko, Rusko, USA, Švýcarsko, Německo, Lotyšsko, Bělorusko, Kazachstán (Minsk Arena, 15 000 diváků)
Základní skupiny
Pátek 9. května |
Francie - Kanada |
skupina A |
3:2N |
Švýcarsko - Rusko |
skupina B |
0:5 |
Česko - Slovensko |
skupina A |
3:2N |
Bělorusko - USA |
skupina B |
1:6 |
Sobota 10. května |
Itálie - Norsko |
skupina A |
0:3 |
Kazachstán - Německo |
skupina B |
1:2N |
Švédsko - Dánsko |
skupina B |
3:0 |
Finsko - Lotyšsko |
Stockholm |
2:3 |
Kanada - Slovensko |
skupina A |
4:1 |
USA - Švýcarsko |
skupina B |
3:2 |
Neděle 11. května |
Francie - Itálie |
skupina A |
1:2 |
Německo - Lotyšsko |
skupina B |
3:2 |
Norsko - Dánsko |
skupina A |
4:3 |
Bělorusko - Kazachstán |
skupina B |
4:1 |
Česko - Švédsko |
skupina A |
3:4N |
Finsko - Rusko |
skupina B |
2:4 |
Pondělí 12. května |
Slovensko - Francie |
skupina A |
3:5 |
Švýcarsko - Bělorusko |
skupina B |
3:4 |
Česko - Kanada |
skupina A |
3:4 |
Rusko - USA |
skupina B |
6:1 |
Úterý 13. května |
Itálie - Dánsko |
skupina A |
1:4 |
Německo - Finsko |
skupina B |
0:4 |
Norsko - Švédsko |
skupina A |
1:2 |
Kazachstán - Lotyšsko |
skupina B |
4:5 |
Středa 14. května |
Česko - Itálie |
skupina A |
2:0 |
Švýcarsko - Německo |
skupina B |
3:2 |
Slovensko - Norsko |
skupina A |
5:2 |
Rusko - Kazachstán |
skupina B |
7:2 |
Čtvrtek 15. května |
Kanada - Dánsko |
skupina A |
6:1 |
USA - Lotyšsko |
skupina B |
5:6 |
Švédsko - Francie |
skupina A |
2:1 |
Finsko - Bělorusko |
skupina B |
2:0 |
Pátek 16. května |
Kanada - Itálie |
skupina A |
6:1 |
USA - Kazachstán |
skupina B |
4:3P |
Švédsko - Slovensko |
skupina A |
3:1 |
Finsko - Švýcarsko |
skupina B |
3:2N |
Sobota 17. května |
Francie - Norsko |
skupina A |
5:4N |
Lotyšsko - Rusko |
skupina B |
1:4 |
Dánsko - Česko |
skupina A |
4:3N |
Bělorusko - Německo |
skupina B |
5:2 |
Slovensko - Itálie |
skupina A |
4:1 |
Švýcarsko - Kazachstán |
skupina B |
6:2 |
Neděle 18. května |
Kanada - Švédsko |
skupina A |
3:2P |
USA - Finsko |
skupina B |
3:1 |
Česko - Norsko |
skupina A |
1:0 |
Rusko - Německo |
skupina B |
3:0 |
Pondělí 19. května |
Dánsko - Francie |
skupina A |
2:6 |
Kazachstán - Finsko |
skupina B |
3:4 |
Itálie - Švédsko |
skupina A |
1:5 |
Lotyšsko - Bělorusko |
skupina B |
1:3 |
Úterý 20. května |
Norsko - Kanada |
skupina A |
2:3 |
Německo - USA |
skupina B |
4:5 |
Dánsko - Slovensko |
skupina A |
3:4 |
Lotyšsko - Švýcarsko |
skupina B |
2:3 |
Česko - Francie |
skupina A |
5:4P |
Rusko - Bělorusko |
skupina B |
2:1 |
Play-off
Čtvrtek 22. května |
Čtvrfinále |
Česko - USA |
1. čtvrtfinále, Čižovka Arena |
4:3 |
Rusko - Francie |
2. čtvrtfinále, Minsk Arena |
3:0 |
Kanada - Finsko |
3. čtvrtfinále, Čižovka Arena |
2:3 |
Švédsko - Bělorusko |
4. čtvrtfinále, Minsk Arena |
3:2 |
Sobota 24. května |
Semifinále |
Rusko - Švédsko |
1. semifinále, Minsk Arena |
3:1 |
Česko - Finsko |
2. semifinále, Minsk Arena |
0:3 |
Neděle 25. května |
O bronz |
Švédsko - Česko |
Minsk Arena |
3:0 |
Finále |
Rusko - Finsko |
Minsk Arena |
5:2 |