Semifinále první ligy, rozhodující 7. zápas

ML. BOLESLAV - KOMETA BRNO 2:1 (1:0, 0:1, 0:0), po prodloužení
63:46
Finále začne v úterý v Mladé Boleslavi, kam přideje Chomutov.
63:46
Domácí využili přesilovou hru. Od modré střílel Schnabel, tečoval Richard Král. Mladá Boleslav vyhrála 2:1 v prodloužení.
63:46
Rozhodnuto. Mladá Boleslav postupuje.

Mladá Boleslav: Růžička (Šindelář) - Bauer, Jindra, Drábek, Lukáš, Macháček, Mocek, Schnabel - Nouza, Král, Gombár - Fiedler, Boháč, Šebesta - Mikulík, Šindel, Sýkora - Eiselt, Rumpel, Handlovský.
Kometa Brno: Jarina (Maláč) - Březina, David, Mikel, Morava, Houdek, Zubíček, Protivný, Lhotský - Vondráček, Barus, Dlouhý - Zelenka, Padělek, Klimt - Sedlák, Černý, Mikšan - Moskal, Lipina, Staněk.
62:34
Hostující Mikel vyloučen, za vyhození kotouče mimo hrací plochu v obraném pásmu.
62:16
Domácí Nouza blízko brance. Král střílel, Jarina vyrazil a Nouza nepřelstil Jarinu.
61:39
Hra na jistotu. Raději obránci vyhazují na zakázané uvolnění.
61:00
Hraje se velmi opatrně. Nikdo nechce udělat chybu, která by byla definitivní.
60:00
Začalo prodloužení sedmého rozhodujícího semifinálového zápasu.
60:00
Podle informací ze stadionu by mělo po úpravě ledu pokračovat desetiminutové prodloužení a poté případné nájezdy.
60:00
Konec třetí třetiny.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Prodloužení je blízko.
57:49
Opět Šindel a opět Jarina. Výsledek stejný. Hostující brankář je mužem zápasu.
56:23
Jarina pokračuje v čarování. Kanonýr Král byl před brankářem sám a z první mu to nevyšlo, když Jarina vyrazil.
54:16
Domácí Šindel šel sám na Jarinu a neuspěl. Kamil Jarina si lehl a Šindel ho nepřestřelil. Možná rozhodující šance celé série.
53:23
Boleslav se ubránila a hned měla velkou šanci, když Hadlovský nahrával Šebestovi.
51:22
Nebezpečně vystřelil hostující Zelenka. Brankář Růžička vykopl puk betonem.
51:18
Domácí Hadlovský jde trestnou lavici za držení. Přisné vyloučení.
49:49
Přerušená hra. Rozhodčí nechávají hru u mantinelu pokračovat o chvíli déle. Nervozita se zvyšuje.