Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Moravští hokejisté se předvedou při fotbale

11 2004
Ostrava - Léto se blíží a hokejisté stále častěji vyrážejí zahrát si golf nebo fotbal. Na Moravě tentokrát spojí obě akce s exhibicí pro diváky. Už za týden budou jeho členové hlavní atrakcí oslav výročí města Bruntálu. Týmu s hráči NHL Filipem Kubou, Markem Malíkem, Martinem Pruskem a Radkem Bonkem se střetne s místním účastníkem župního přeboru.

Výběr hokejových osobností severní Moravy sdružených pod názvem All Stars Club předvede v červnu sportovním příznivcům své umění při fotbalu i golfu.

Fotbalová exhibice bude od 18:30 vrcholem celodenních oslav, které se v Bruntále uskuteční v sobotu 19. června.

 "Diváci se mohou těšit i na hokejové reprezentanty ze Slovenska. I když největší hvězdy budou kvůli vyhlašování Zlaté hokejky chybět, pracujeme na tom, aby přijela silná sestava. Slováci nastoupí od tří hodin proti hokejovým Old Stars," uvedl ředitel společnosti All Stars Club Petr Fabián.

O týden později se hokejové hvězdy představí v Čeladné na tradičním turnaji Golf Charity Cup. Dlouhému seznamu účastníků vévodí jména golfových fanatiků Jaroslava Špačka nebo Romana Čechmánka, početnou skupinu slovenských es přiveze Róbert Švehla.

"Výtěžek půjde na konto dětského domova Čeladná a dětského oddělení Vítkovické nemocnice Blahoslavené Marie Antoníny," upřesnil Fabián.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze