Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Most: Do třetice krach v baráži

2 2003
Most - Když se bude vzpomínat na letošní účinkování hokejistů Mostu v baráži o 1. ligu, tak převážně na útočníka Lukáše Říhu. Hattrickem sestřelil Olomouc, v poslední partii proti Brnu se pak v legraci proháněl po ledě s černou parukou, než si rozhodčí dlouhé kštice všimli a vykázali ho. Výsledky Mostu totiž neupoutaly. Třikrát prý nevstoupíš do jedné řeky. Baník to, ač nechtěl, dokázal: potřetí v řadě v baráži neuspěl. „A pokaždé jsme si to pokazili v Brně. Letos i dvakrát předtím. To byl největší zádrhel. A také zaváhání v Benátkách,“ bilancoval kvalifikaci manažer Jan Peroutka.

„Mohli jsme to zlomit ještě v Olomouci, ale tam se nevyhrává. Stáli proti nám sudí,“ zlobil se. Baráž nedokončil trenér Fiala, nahradil ho Kýhos. Jen vypomáhal. Pokud Baník Most zjistí, že někdo první ligu nabízí, nejspíš vstoupí do jednání.

„Záleží ale, jestli bude někdo prodávat. Možná Havířov. Těžko říct. Až koncem dubna budou všechny kluby vědět, jak na tom jsou,“ odhaduje Peroutka. Co dál, to vedení vyřeší příští týden. Podle výsledku se pak angažují nový trenér a případné posily.

 

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze