Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


OBRAZEM: Česko zaplaví usměvavá reklama na hokejové MS 2015

6 2014
Českou republiku ozdobí hokejový úsměv. Organizátoři mistrovství světa 2015 představili vizuály, kterými hodlají příští rok propagovat šampionát v Praze a Ostravě. Motivem kampaně je vtipný "smajlík" z hokejové čepele jako úst a dvou očí z puků.

Zatímco se hokejová reprezentace připravuje na blížící se světový šampionát v Bělorusku, čeští organizátoři se už pečlivě chystají na vrcholnou akci příští sezony - mistrovství světa v Praze a Ostravě.

Provázet ho bude úsměv, který je motivem oficiálního vizuálu turnaje. "Hokej by měl lidem přinášet radost, proto jsme zvolili úsměv. Taktéž věříme, že úsměv vykouzlí fanouškům v Praze a Ostravě bezchybná organizace šampionátu," prohlásil prezident hokejového svazu Tomáš Král.

Vizuál světového šampionátu je prvním výsledkem spolupráce Českého svazu ledního hokeje s mediální agenturou Médea Group. Autoři motivu šampionátu využili k vytvoření optimistického obličeje hokejových prostředků - červeného kruhu jako obrysu tváře a zahnuté čepele hokejky ve tvaru úsměvu a dvou puků jako očí.

Mistrovství světa v Praze a Ostravě se koná od 1. do 17. května 2015. Stejně jako před deseti lety zvolili organizátoři O2 arenu na pomezí Vysočan a Libně a vítkovickou ĆEZ arenu. Praha pořádá šampionát už podesáté. Ten poslední v roce 2004 vyhrála Kanada, český tým vypadl ve čtvrtfinále po nájezdech s USA.

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Autor:
Play-off

Semifinále CAN - CZE
1.zápas Kanada Česko 2:0
Semifinále USA - RUS
1.zápas USA Rusko 0:4
zobrazit kompletní rozpis

Video

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze