Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
O medaile v Kodani
Neděle 20. 5. od 15:45 O 3. místo USA - Kanada 4:1
Neděle 20. 5. od 20:15 FINÁLE Švédsko - Švýcarsko 3:2N
Semifinále v Kodani
Sobota 19. 5. od 15:15 Švédsko - USA 6:0
Sobota 19. 5. od 19:15 Kanada - Švýcarsko 2:3
Čtvrtfinále
Čtvrtek 17. 5. od 16:15 Kodaň Rusko – Kanada 4:5P
Čtvrtek 17. 5. od 16:15 Herning USA - Česko 3:2
Čtvrtek 17. 5. od 20:15 Kodaň Švédsko – Lotyšsko 3:2
Čtvrtek 17. 5. od 20:15 Herning Finsko - Švýcarsko 2:3
Skupina A, Royal Arena v Kodani
Pátek 4. 5. od 16:15 Rusko - Francie 7:0
Pátek 4. 5. od 20:15 Švédsko - Bělorusko      5:0
Sobota 5. 5. od 12:15 Švýcarsko - Rakousko     3:2P
Sobota 5. 5. od 16:15 Francie - Bělorusko 6:2
Sobota 5. 5. od 20:15 Česko - Slovensko     3:2P
Neděle 6. 5. od 12:15 Rakousko - Rusko 0:7
Neděle 6. 5. od 16:15 Švédsko - Česko     3:2
Neděle 6. 5. od 20:15 Švýcarsko - Slovensko 2:0
Pondělí 7. 5. od 16:15 Bělorusko - Rusko 0:6
Pondělí 7. 5. od 20:15 Švédsko - Francie 4:0
Úterý 8. 5. od 16:15 Rakousko - Slovensko 2:4
Úterý 8. 5. od 20:15 Česko - Švýcarsko     5:4N
Středa 9. 5. od 16:15 Švýcarsko - Bělorusko 5:2
Středa 9. 5. od 20:15 Švédsko - Rakousko 7:0
Čtvrtek 10. 5. od 16:15 Slovensko - Francie 3:1
Čtvrtek 10. 5. od 20:15 Česko - Rusko 4:3P
Pátek 11. 5. od 16:15 Francie - Rakousko 5:2
Pátek 11. 5. od 20:15 Bělorusko - Česko 0:3
Sobota 12. 5. od 12:15 Slovensko - Švédsko 3:4P
Sobota 12. 5. od 16:15 Rakousko - Bělorusko 4:0
Sobota 12. 5. od 20:15 Rusko - Švýcarsko 4:3
Neděle 13. 5. od 16:15 Francie - Česko 0:6
Neděle 13. 5. od 20:15 Švýcarsko - Švédsko 3:5
Pondělí 14. 5. od 16:15 Rusko - Slovensko 4:0
Pondělí 14. 5. od 20:15 Česko - Rakousko 4:3
Úterý 15. 5. od 12:15 Švýcarsko - Francie 5:1
Úterý 15. 5. od 16:15 Bělorusko - Slovensko 4:7
Úterý 15. 5. od 20:15 Rusko - Švédsko 1:3
Skupina B, Jyske Bank Boxen, Herning
 Pátek 4. 5. od 16:15 USA - Kanada  5:4N
Pátek 4. 5. od 20:15 Německo – Dánsko     2:3N
Sobota 5. 5. od 12:15 Norsko – Lotyšsko     2:3P
Sobota 5. 5. od 16:15 Finsko - Jižní Korea     7:1
Sobota 5. 5. od 20:15 Dánsko – USA     0:4
Neděle 6. 5. od 12:15 Jižní Korea – Kanada 0:10
Neděle 6. 5. od 16:15 Německo - Norsko 4:5N
Neděle 6. 5. od 20:15 Lotyšsko - Finsko 1:8
Pondělí 7. 5. od 16:15 USA - Německo 3:0
Pondělí 7. 5. od 20:15 Kanada - Dánsko 7:1
Úterý 8. 5. od 16:15 Jižní Korea - Lotyšsko 0:5
Úterý 8. 5. od 20:15 Finsko - Norsko 7:0
Středa 9. 5. od 16:15 Německo - Jižní Korea 6:1
Středa 9. 5. od 20:15 Finsko - Dánsko 2:3
Čtvrtek 10. 5. od 16:15 USA - Lotyšsko 3:2P
Čtvrtek 10. 5. od 20:15 Norsko - Kanada 0:5
Pátek 11. 5. od 16:15 Dánsko - Norsko 3:0
Pátek 11. 5. od 20:15 USA - Jižní Korea 13:1
Sobota 12. 5. od 12:15 Lotyšsko - Německo 3:1
Sobota 12. 5. od 16:15 Dánsko - Jižní Korea 3:1
Sobota 12. 5. od 20:15 Kanada - Finsko 1:5
Neděle 13. 5. od 16:15 Norsko - USA 3:9
Neděle 13. 5. od 20:15 Německo - Finsko 3:2P
Pondělí 14. 5. od 16:15 Jižní Korea - Norsko 0:3
Pondělí 14. 5. od 20:15 Kanada - Lotyšsko 2:1P
Úterý 15. 5. od 12:15 Finsko - USA 6:2
Úterý 15. 5. od 16:15 Kanada - Německo 3:0
Úterý 15. 5. od 20:15 Lotyšsko - Dánsko 1:0


Najdete na iDNES.cz