MS hokejistů do 20 let: Česko - Slovensko

Čtvrtfinále juniorského šampionátu v Kanadě komentuje Michal Miškovský

Česko vs. Slovensko 0:3 (0:1, 0:0, 0:2), zápas skončil
Z on-line reportáže je to vše, dobrou noc.
Ve třetí třetině už to byla v podání české reprezentace spíš jen křeč, Slovensko postupuje zaslouženě do semifinále. České počínání na šampionátu bylo v celkovém kontextu hodně rozpačité, hodnocení nebude dobré.
60:00
Zápas skončil.
59:51
Gól Slovenska Slovensko vstřelilo gól, vede 3:0. Réway získal puk ve středním pásmu, prošel po pravé straně a bekhendem ho poslal do prázdné české brány. Je rozhodnuto.
58:54
Češi hrají v šesti bez brankáře.
58:24
Přesto si český tým vzal oddechový čas na poradu.
58:24
Dře to... České zakázané uvolnění.
57:23
Vhazování v českém útočném pásmu, ale vyložené šance zatím chybí.
56:15
Pastrňákova střela švihem z levé strany trefila Godlu do masky. Hra přerušena.
55:19
Klokovo nahození od modré udržel Godla.
55:02
Slovenské zakázané uvolnění.
54:18
Gól Slovenska Slovensko vstřelilo gól, vede 2:0. Česká obrana dovolila Cehlárikovi střelu a dvě dorážky, třetí pokus už byl gólový. Kritický moment.
54:01
Čas na českou odpověď ubývá a Slováci zatím velmi aktivně brání.
52:48
Proti najíždějícímu Kubalíkovi Godla hodně povyjel z brankoviště a škrtnul puk mimo.
51:55
Ani pátá česká přesilovka nepřinesla gól.
51:30
Slováci při signalizovaném českém ofsajdu snadno vyhodili.
50:18
Ani Zacha neuspěl z pravé strany.
50:06
Košťálkovo nahození srazila slovenská obrana do ochranné sítě.
49:55
Vyloučen Šoltés na dvě minuty za hrubost.
49:22
Klok si chtěl udělat prostor ke střele od modré, ale místo toho byl čistě odstavený od puku.
47:26
Slováci se v útočném pásmu prokombinovali k nebezpečnému zakončení, Sukel si udělal prostor před brankovištěm, ale pak ho vychytal Svoboda.
46:14
Slováci jsou v pěti, ubránili i čtvrté oslabení ve čtvrtfinálovém utkání.
45:40
Kubalíkova střela z úhlu neměla moc šancí na úspěch.
45:13
Svoboda v oslabení podržel český tým! Od levého mantinelu si na něj najížděl Skalický, ale český brankář vykryl jeho kličku.
44:38
Kämpf zariskoval s rozehrávkou přes střední pásmo a přišel o puk.
44:04
Vyloučen Sukel na dvě minuty za podražení.
42:40
Košťálkovu střelu od modré zastavil Holenda, přestože ho to nejspíš hodně bolelo.
41:50
Pastrňákovu dorážku na poslední chvíli srazil Jaroš!
40:33
Kämpf prošel krásně podél pravého mantinelu, najednou z toho bylo české přečíslení 3 na 1 a Kämpf si věřil na zakončení. Godla zakročil.
40:01
Třetí třetina začala.
Češi zatím nemohou najít recept na slovenskou defenzivu v čele s brankářem Godlou, přestože několik dobrých šancí si vypracovali. Zdráhal však netrefil odkrytou bránu, v závěru třetiny výrazně zahrozili i Vrána s Kämpfem.