Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Obránce Hecla prý v CSKA i vydírali

1 2003
Bratislava - Beze slova vysvětlení vyhodili slovenského hokejového obránce Radoslava Hecla z kempou CSKA Moskva ve Finsku. V týmu, který za několik dní zamíří k přípravnému zápasu do Pardubic, absolvoval Hecl jen pět lehkých tréninků pod vedením kouče Vasilije Tichonova. Ten prý spolu se svým otcem Viktorem v desetisekundovém rozhovoru podal Heclovi ruku a řekl mu, že skončil. "Byl jsem v šoku, nevěděl jsem, jak mám reagovat," vzpomíná hokejista na nepříjemnou chvíli v rozhovoru pro dnešní deník Šport.

Hecl zároveň popřel informaci ruských medií, že nebyl dostatečně fyzicky připraven.

"Nesmysl. Trénoval jsem i navíc, po trénincích jsem si ještě přidával zátěž. Bez problémů bych byl za pár týdnů nejlepším obráncem mužstva," bránil se hráč, který stále čeká na oficiální vyjádření CSKA a chce se dohodnout na zrušení kontraktu.

"Nikdo mi toto extempore nevysvětlil. Soudit se není můj styl, ale v krajním případě do toho půjdu. Pokud CSKA kontrakt zruší, budu žádat i odškodné za poškození jména a ušlé lukrativní angažmá. To má v rukou můj advokát," slíbil bek, který byl prý po podpisu smlouvy vydírán nejmenovaným slovenským občanem.

"Dostával jsem faxy a SMS správy, že pokud neudělám jisté věci, nebudu mít důvěru trenéra. Časem jsem zjistil, že moje angažmá v CSKA nebylo o hokeji, ale o zákulisních tazích," řekl Hecl, jenž měl zaplatit za důvěru trenéra Tichonova jistou částku peněz.

"Nepřistoupil jsem na to. Nemám ve zvyku někomu platit za to, aby pro mě něco udělal. Nerozumím, proč jsou u nás lidé tak zákeřní. Tento člověk mi překazil doposud nejlepší angažmá," dodal Hecl.

Autor:


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze