Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Obránce stihl tři zápasy za tři dny

14 2004
Litvínov, Ústí nad Labem - Tři zápasy během tří dnů, přesto vytížený ústecký obránce neskuhrá, ačkoli by na to - nejen kvůli svému jménu - měl nárok. Hokejista Radim Skuhrovec zažil rušný závěr týdne: v pátek prohrál s Litvínovem ve Zlíně, v sobotu se ústeckým autobusem vracel s bodem z Berouna a den nato opět v litvínovském dresu slavil výhru nad Libercem.

"Za tři dny jsem si ozkoušel všechno, výhru, remízu i prohru," smál se. Extraligu a první ligu teď pravidelně střídá. "Fyzicky se cítím dobře, nejsem unavený," odmítl, že by byl vyčerpaný.

"Naopak, každého hráče dělají zápasy. Když je jejich počet vyšší, může mu to jedině prospět," myslí si kmenový hráč Ústí. Že během pár hodin nastupuje ve dvou rozdílných soutěžích, v tom problém nevidí.  "Nepřemýšlím, co hraji. Přijdu a každý zápas se snažím odvést sto procent."

Bod z Berouna, kde se Ústečtí Lvi představili ve šlágru první ligy, Skuhrovec bere. "Celou dobu jsme dotahovali a nakonec vyrovnali i potřetí. V prodloužení už jsme měli za úkol nepustit Beroun do útoku, aby nedal gól. Nechtěli jsme, aby nám odskočil o další bod," zdůraznil po souboji třetího se čtvrtým.

A ve středu čeká Ústí další hit, střet s druhým Chomutovem. "Takové zápasy máme strašně rádi, přijede kvalitní soupeř, bude kvalitní hokej. Trochu i vyhecovaný," míní brzy třicetiletý zadák.

"Vyhraje, kdo bude mít větší srdíčko a bude víc chtít - a my v Ústí strašně chceme!" Kam až sahají ústecké ambice? Podle Skuhrovce nejvýš. "Mám pocit, že se tu složil kvalitní tým," uvažuje bývalý bek Kladna.  "Myslím, že v play-off dojdeme daleko. Ale kam až, to nechci předbíhat.“

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze