Olomouc otočila výsledek během půl minuty

9 2004
Olomouc - Bod po remíze 2:2 si na své konto v premiéře první ligy připsali hokejisté Olomouce. Hostující Kadaň zdaleka nebyla odevzdaným soupeřem a po dvou třetinách dokonce vedla o dvě branky. Začátek zápasu domácím příliš nevyšel a na ledě působili vlažným dojmem. Plynulosti utkání nepřispíval ani velký počet vyloučených.

Na trestnou lavici šlo 24 hráčů. Přesto měli Šakarov a Ministr slušné šance, které pochytal brankář Jež.

V polovině zápasu se ale kolem Dostála prosmýkl Kajer a hosté vedli.

Tři minuty před druhou sirénou navíc Postl přidal druhý gól. Z útlumu domácí vysvobodil křikem v kabině až trenér Kamil Přecechtěl.

Začátek poslední třetiny přinesl zcela jiný výkon domácích. Rychlejším bruslením donutili hosty k faulům a ve 47. minutě Hradecký po uvolnění Šakarovem využil přesilovku.

Za 25 sekund Dostál vyslal dělovku od modré, kterou do sítě tečoval Žajgla. Vítězný gól ale Olomouc nedosáhla ani v prodloužení.