Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hokejová star v roli reportéra. Jak jsi zvládal tolik holek? ptal se Subban

Fanoušci vítají na nashvillském letišti P.K. Subbana (uprostřed). | foto: AP

29 2017
Jednou z tradicí NHL je den věnovaný setkání mezi novináři a hráči před startem finále Stanley Cupu. Před čtyřmi lety jej ovládl Jaromír Jágr. Mimo jiné i tím, že označil sám sebe za svého nejoblíbenějšího hokejistu. Tentokrát se předvedl jiný osvědčený bavič - kanadský obránce P.K. Subban z Nashvillu. Vzal si mikrofon a vydal se sám zpovídat spoluhráče.

Subban je rozený showman a rád na sebe strhává pozornost okolí. Na ledě i mimo něj. Účinkoval v řadě reklam, proslul divokými oslavami vstřelených gólů. Už legendární je video, na kterém zdařile imituje slavného komentátora Dona Cherryho.

Loni zase překvapil nashvillské fanoušky tím, že krátce po svém příletu do nového působiště zavítal do baru a zazpíval country hit Folsom Prison Blues od Johnnyho Cashe.

Teď se postaral o zábavu při setkání novinářů a hokejistů před úvodním mačem finále Stanleyova poháru s Pittsburghem.

Zrovna odpovídal na otázky reportérů, když náhle vypálil: „Pánové, už musím jít. Teď se budu ptát já.“

Fotogalerie

Za „oběti“ svých záludných otázek si vybral Mikea Fishera, Vernona Fiddlera a Ryana Ellise, své nashvillské spoluhráče. Co se od nich chtěl dozvědět?

Třeba známého hezouna Fishera se zeptal na to, jaké to je být nejlépe vypadajícím mužem z celého týmu a nejspíš také z celé ligy.

„To tvrdí kdo? Ty, nebo moje žena?“ kontroval Fisher.

Sedmatřicetiletý veterán Fiddler se zase stal terčem kvůli svému věku. „Jaké je pro tebe hrát finále Stanley Cupu, když hraješ hokej třicet let?“ A opět se řešil také vzhled, Fiddler měl porovnat Fishera s hvězdami Pittsburghu.

A pak došlo možná na nejtenčí led, po kterém Subban při svých otázkách bruslil.

Přišel totiž za Ellisem, vítězem řady trofejí, včetně juniorského i seniorského titulu mistra světa. „Vím, že si se ještě neoženil, máš přítelkyni. Ale Ryane, vzhledem k tomu, jak si sbíral hokejové úspěchy už od juniorky, musel si mít spoustu holek. Jak si to zvládal?“

„Jo, modelky na každém rohu, přehlídky Victoria Street a tohle všechno,“ protáčel Ellis panenky.

A pak pohotově vrátil úder: „Mám přítelkyni a jsem s ní opravdu šťastný. Myslím si, že modelky a spousta holek je spíš tvůj styl. Ty umíš vsadit na divokou kartu.“

Vzájemné hecování všechny bavilo, hráči se několikrát rozesmáli. A smích zněl také od novinářů, kteří se zájmem dokumentovali Subbanovu show. Ta poté rychle zaplavila sociální sítě i sportovní weby.

Subban je zase středobodem hokejového světa. A jako už tolikrát k tomu nepotřeboval jedinou odehranou minutu mezi mantinely NHL.Kočárky, které přežijí i dva raubíře.
Kočárky, které přežijí i dva raubíře.

Přečtěte si recenze kočárků na eMimino.cz a vyberte ten nejlepší.

Najdete na iDNES.czmobilní verze